Skocz do zawartości

ILF 2015


fonoteka

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.insko.pl/aktualnosci/pokaz/1433.dhtml

Spęd pedałów i alkoholików. Moje zdanie nikt nie musi mnie popierać. Tak jest każdego roku. Na ILF obławiają się cały czas ci sami. Wcale nie mają lepszych warunków ani kwater po prostu układ w gminie jest ten sam a więc i zasady te same. Władza też na ILF korzysta bo na imprezach jedzą i piją za nasze podatki. Sama impreza już dawno straciła na widowiskowości. Każdego roku gorzej.

Odnośnik do odpowiedzi
kochać inaczej?

http://www.insko.pl/...okaz/1433.dhtml

Spęd pedałów i alkoholików. Moje zdanie nikt nie musi mnie popierać. Tak jest każdego roku. Na ILF obławiają się cały czas ci sami. Wcale nie mają lepszych warunków ani kwater po prostu układ w gminie jest ten sam a więc i zasady te same. Władza też na ILF korzysta bo na imprezach jedzą i piją za nasze podatki. Sama impreza już dawno straciła na widowiskowości. Każdego roku gorzej.

Na podstawie programu tak sądzisz?Podpowiedz mi, w którym miejscu i kiedy ten spęd odbywa się. Chętnie skorzystam.

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownik fonoteka dnia 07 sierpień 2015 - 13:13 napisał

http://www.insko.pl/...okaz/1433.dhtml

Spęd pedałów i alkoholików. Moje zdanie nikt nie musi mnie popierać. Tak jest każdego roku. Na ILF obławiają się cały czas ci sami. Wcale nie mają lepszych warunków ani kwater po prostu układ w gminie jest ten sam a więc i zasady te same. Władza też na ILF korzysta bo na imprezach jedzą i piją za nasze podatki. Sama impreza już dawno straciła na widowiskowości. Każdego roku gorzej.

Na podstawie programu tak sądzisz?Podpowiedz mi, w którym miejscu i kiedy ten spęd odbywa się. Chętnie skorzystam.

Zauważyłem,że komuś zależy na tym,by naszą ińską sztandarową imprezę kulturalną zohydzić."Spęd pedałów i alkofolików"?Nic o nim nie wiem i wątpię,by była to prawda.Uważam,że organizatorzy nie czytają tych niedorzeczności,bo byliby tym zdegustowani.

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne wy wszystkim jesteście zdegustowani. Taka KULTURA we władzach teraz nastała. Polonista, politolog i górnik. Wysoka klasa a słoma z butów jak wystawała tak wystaje.

Nikt tu ze słomą nie ma nic wspólnego,a jak tobie mało,to wypad na pola.Żniwa!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne wy wszystkim jesteście zdegustowani. Taka KULTURA we władzach teraz nastała. Polonista, politolog i górnik. Wysoka klasa a słoma z butów jak wystawała tak wystaje.

Witam ! w tym naszym miasteczku, prawie nikt nie nosi markowych butów!, ...nie wliczam młodzieży ,bo ONI wiedzą co jest na rzeczy,a słoma wystaje każdemu... choć z róznych częći cielska ....
Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda,że ILF straciło swoją rangę i prestiż. Kiedyś to była impreza z rozmachem ( nawet w teleekspresie) o tym mówili. Tak się dzieje zawsze kiedy miasto podupada,brakuje rozwoju i inwestycji w turystykę.Niestety tutaj tak się dzieje prawie od 25 lat.jeszcze jak żył Doland to jakoś się impreza "kręciła". Teraz to już są ochłapy,być może dodanie wątku ukraińskiego przyniosło więcej szkód niż zysków.

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda,że ILF straciło swoją rangę i prestiż. Kiedyś to była impreza z rozmachem ( nawet w teleekspresie) o tym mówili. Tak się dzieje zawsze kiedy miasto podupada,brakuje rozwoju i inwestycji w turystykę.Niestety tutaj tak się dzieje prawie od 25 lat.jeszcze jak żył Doland to jakoś się impreza "kręciła". Teraz to już są ochłapy,być może dodanie wątku ukraińskiego przyniosło więcej szkód niż zysków.

Zaprzeczasz sam sobie. To właśnie śp Doland wymyślił i realizował Festiwal Kina Ukraińskiego w Ińsku przy ILF.Od tego momentu ranga ILF malała.Tegoroczny festiwal cieszy sie bardzo dyżym zainteresowaniem. Przyjdź i zobacz.

Odnośnik do odpowiedzi

Zaprzeczasz sam sobie. To właśnie śp Doland wymyślił i realizował Festiwal Kina Ukraińskiego w Ińsku przy ILF.Od tego momentu ranga ILF malała.Tegoroczny festiwal cieszy sie bardzo dyżym zainteresowaniem. Przyjdź i zobacz.

Nic nadzwyczajnego :( Byłem widziałem i co?Ten sam zachowany schemat. Filmy jak filmy.A że pogoda jest jaka jest to i przyjeżdżający zachodzą. Mam się temu dziwić :o Rano była córka na bajkach i co jak każdego roku. Asterix to chyba nic nowego? Ja też kiedyś oglądałem. No po prostu popadasz w samozachwyt i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nadzwyczajnego :( Byłem widziałem i co?Ten sam zachowany schemat. Filmy jak filmy.A że pogoda jest jaka jest to i przyjeżdżający zachodzą. Mam się temu dziwić :o Rano była córka na bajkach i co jak każdego roku. Asterix to chyba nic nowego? Ja też kiedyś oglądałem. No po prostu popadasz w samozachwyt i tyle.

Olo ma rację jest dużo osób przyjezdnych. W samym Ińsku nie ma zainteresowania ale nie ma też karnetów tylko dla ograniczonej grupy to jest zarezerwowane a powinno z myślą też o mieszkańcach. Same dziadostwo. Nie zapraszaj bo byłem też nie ma rewelacji. Chyba że mówisz o sponsorach no to się zmienili. Nie ma kopalni wśród sponsorów i niech już nie wrócą widać gmina sobie bez nich radzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nadzwyczajnego :( Byłem widziałem i co?Ten sam zachowany schemat. Filmy jak filmy.A że pogoda jest jaka jest to i przyjeżdżający zachodzą. Mam się temu dziwić :o Rano była córka na bajkach i co jak każdego roku. Asterix to chyba nic nowego? Ja też kiedyś oglądałem. No po prostu popadasz w samozachwyt i tyle.

Nie tylko bajki przecież są w programie,chociaż ten Asterix był z 2014r.Jeśli byłeś na otwarciu,to zapewne obejrzałeś krótkie filmy,których nie obejrzysz w żadnym kinie,ani też w telewizji.W swojej treści nie są one obojętne widzowi.Ponadto po pierwszym dniu festiwalu nie można oceniać repertuaru i "walić" na oślep w organizatorów.Poczekajmy do jego zakończenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko bajki przecież są w programie,chociaż ten Asterix był z 2014r.Jeśli byłeś na otwarciu,to zapewne obejrzałeś krótkie filmy,których nie obejrzysz w żadnym kinie,ani też w telewizji.W swojej treści nie są one obojętne widzowi.Ponadto po pierwszym dniu festiwalu nie można oceniać repertuaru i "walić" na oślep w organizatorów.Poczekajmy do jego zakończenia.

E tam! Filmy wszystkie obejrzałem na necie. Dla mnie żadnych nowości nie ma i nie bedzie. Może dla takich jak ty to nowość.

Odnośnik do odpowiedzi

E tam! Filmy wszystkie obejrzałem na necie. Dla mnie żadnych nowości nie ma i nie bedzie. Może dla takich jak ty to nowość.

Akurat wszystkie filmy obejrzałeś w necie, nic nie robisz tylko ślęczysz przed komputerem, już ci wierzę.
Odnośnik do odpowiedzi

Taaaaa, inskie lato filmowe. pełno brudu, syfu i obcych, którzy przyjezdzaja by sie tu odchamic. pija, cpaja itp. wczoraj chcieli ekomo porwac dziewczyne z inska, pobili i zmasakrowali jej męża.lezy w szpitalu.

Przy każdej imprezie nawet najbardziej kulturalnej"doczepia się" element udający uczestników i robi tzw." wyżywkę".Gdybyś "Kolego"był od czasu do czasu w kinie,to zaobserwowałbyś,że tych "szpanerów" wcale w kinie nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi

Taaaaa, inskie lato filmowe. pełno brudu, syfu i obcych, którzy przyjezdzaja by sie tu odchamic. pija, cpaja itp. wczoraj chcieli ekomo porwac dziewczyne z inska, pobili i zmasakrowali jej męża.lezy w szpitalu.

OK!była to impreza masowa ...w centrum miasta, tu bawili się wszyscy,ale mieszkańców IŃSKA było więcej ,czy ten pobity nie był znany bawiących się imprezowiczów ?dlaczego nikt mu ne pomógł, on bronil swojej żony ... gdzie jest ochrona , bo taka musi być zapewniona przez władzę !na której terenie odbywa się co kolwiek związane z masowym "spędem"rozjuszonej publiczności... takich pytań jest więcej... co nato nasza władza trzeba pomyśleć nad przywróceniem posterunku POLICJI tu na miejscu ! Jeżeli stało się coś złego trzeba wzywać kogoś kto pomógł by z zewnątrz i wtedy ta pomoc idzie żółwim tempem a delikwent leży pobity do niep[rzytomności a jeśli trafi na OIOM.... i zmieści siewczasie będzie żył z rególy jest inaczej.... BO POMOC PRZYSZŁA ZA PÓźNO....
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...