Skocz do zawartości

Radny Tomczyk straci mandat


Rekomendowane odpowiedzi

Wojewoda Zachodniopomorski, zakwestionował oświadczenie majątkowe Przewodniczącego RM w Ińsku W.Tomczyka. Tomczyk podał w nim Chociwel jako miejsce zamieszkania ! A więc nie mógł brać udziału w wyborach Gminy Ińsko !! Uzyskany mandat Rada Miejska musi wygasić. Jeżeli tego nie uczyni zrobi to Wojewoda. Oprócz tego Prokurator powinien przeprowadzić postępowanie dlaczego Tomczyk startował z Gminy Ińsko, skoro adres zamieszkania wskazał jako Chociwel ? Ciekawe też jest jaki adres zamieszkania wskazywał Tomczyk w poprzednich oświadczeniach majątkowych  jako że jest radnym już kilka kadencji ? Co z rozliczeniami PIT do Urzędu Skarbowego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 godziny temu, Kłamca napisał:

Czyli radny tomczyk kłamie, o przepraszam, rozmija sie z prawdą i mówi i podaje w dokumentach to co mu akurat pasuje. Niczym jego guru liwak.

Cały Tomczyk ,a kogo chciał oszukać,czy miał powód ,chcemy wiedzieć jako wyborcy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszkaniec

Jeżeli to się okaże prawdą, to będzie wstyd na całą okolicę. Na potrzeby wyborów mieszka w Ińsku, do oświadczeń majątkowych wpisał Chociwel, ciekawe co jeszcze wyjdzie z tego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mieszkaniec napisał:

Jeżeli to się okaże prawdą, to będzie wstyd na całą okolicę. Na potrzeby wyborów mieszka w Ińsku, do oświadczeń majątkowych wpisał Chociwel, ciekawe co jeszcze wyjdzie z tego.

Będą jaja jak berety i prokurator na karku, bo młody Tomczyk- policjant, brał policyjną dopłatę do mieszkania i Władek robił cwancig z adresem zamieszkania. Udawało mu się od lat, bo Marzycka jak sprawdzała jego oświadczenia to machała ręką na Chociwel i mandat ze Storkowa. A Wojewoda sprawdza Przewodniczącego i złapał za jaja przekręta. Tak że Władka nic nie uratuję. Jak Rada nie wygasi mu mandatu to Zbychu z Włodkiem tego dopilnują. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie
47 minut temu, Jan napisał:

Będą jaja jak berety i prokurator na karku, bo młody Tomczyk- policjant, brał policyjną dopłatę do mieszkania i Władek robił cwancig z adresem zamieszkania. Udawało mu się od lat, bo Marzycka jak sprawdzała jego oświadczenia to machała ręką na Chociwel i mandat ze Storkowa. A Wojewoda sprawdza Przewodniczącego i złapał za jaja przekręta. Tak że Władka nic nie uratuję. Jak Rada nie wygasi mu mandatu to Zbychu z Włodkiem tego dopilnują. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ojoj napisał:

Tomczyk jeszcze nie zaczął urzędowania a już pójdzie na szczaw i mirabelki, oj nieładnie, nieładnie

Tomczyk jest fanatycznym zwolennikiem zwirowni i byłego buraka który żwirownie otworzył dlatego nie będzie mi go szkoda

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kłamcom mówimy NIE
Godzinę temu, żwirek napisał:

Tomczyk jest fanatycznym zwolennikiem zwirowni i byłego buraka który żwirownie otworzył dlatego nie będzie mi go szkoda

Skoro skłamał to niech odejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres zameldowania ma w Chociwlu,ale zamieszkania w Storkowie,czy to jest taki problem?, przecież wszyscy wiedzą,że mieszka w Storkowie od lat.Pytam,bo nie wiem jak mówi prawo w takim przypadku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kombinator
9 godzin temu, Ania napisał:

Adres zameldowania ma w Chociwlu,ale zamieszkania w Storkowie,czy to jest taki problem?, przecież wszyscy wiedzą,że mieszka w Storkowie od lat.Pytam,bo nie wiem jak mówi prawo w takim przypadku.

Czyli kombinuje. Nawet podatków nie płaci w Ińsku lecz  w Chociwlu a to nieładnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie on jedyny
10 godzin temu, Ania napisał:

Adres zameldowania ma w Chociwlu,ale zamieszkania w Storkowie,czy to jest taki problem?, przecież wszyscy wiedzą,że mieszka w Storkowie od lat.Pytam,bo nie wiem jak mówi prawo w takim przypadku.

Sprawdźcie wszystkich, którzy Kandydowali i tych którzy się dostali. Może kandydowali też inni zameldowani, gdzie indziej a mieszkający na terenie gminy Ińsko. Jak rozliczacie to wszystkich po równo. W gminie prowadzona jest ewidencja ludności.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Darek napisał:

Banan obrońca wzywa naród do obrony Tomczyka .Czuję się jak na pochodzie 1 majowym .

Nie wiem skąd masz takie informacje, ale nie jestem tym, za kogo mnie uważasz.  Widać trafiono, skoro od razu taka reakcja.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą że p.Tomczyk mieszka w Storkowie, o kandydowaniu i możliwości głosowania w wyborach samorządowych zgodnie z kodeksem wyborczym decyduje miejsce zamieszkania, a nie zameldowania, tak na wyborach informował obecny zastępca burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krętacze
5 minut temu, Jula napisał:

Wszyscy wiedzą że p.Tomczyk mieszka w Storkowie, o kandydowaniu i możliwości głosowania w wyborach samorządowych zgodnie z kodeksem wyborczym decyduje miejsce zamieszkania, a nie zameldowania, tak na wyborach informował obecny zastępca burmistrza.

Bzdura,gdyby meldunek nie był tak ważny to każdy w dowolnym miejscu mógl by kandydować.Przestańcie oszukiwać mieszkańców.Tylko tyle nauczył was poprzedni burek i kupa?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jula napisał:

Wszyscy wiedzą że p.Tomczyk mieszka w Storkowie, o kandydowaniu i możliwości głosowania w wyborach samorządowych zgodnie z kodeksem wyborczym decyduje miejsce zamieszkania, a nie zameldowania, tak na wyborach informował obecny zastępca burmistrza.

Czy ty uważasz ze wojewoda to głupek i tak bez ważnego powodu chce udupić tomczyka? Są chyba jakieś przepisy których nawet tomczyk musi przestrzegać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan na fb pisze, że wojewoda sprawdził oswiadczenie majątkowe Tomczyka i chce wygasić mu mandat. Co takiego sie wojewodzie nie spodobało to banan juz nie pisze. Ale chodzi chyyba o to że Tomczyk podał adres zamieszkania w Chociwlu wiec nie może być w Ińsku radnym. I słusznie, bo tak mówi kodeks wyborczy.

Jednak składając oswiadczenie każdy własnoręcznym podpisem potwierdza to: "Powyższe oświadczenie składam świadomy(a), iż na podstawie art. 233 § 1 Kodeksu karnego za podanie nieprawdy lub zatajenie prawdy grozi kara pozbawienia wolności." czyli Tomczyk świadomie coś kręci. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, powinien wpisać w oświadczenie faktyczne miejsce zamieszkania, bo tam jest takie sformułowanie "stały adres zamieszkania" nie zameldowania, to jest błąd, nie wiem jaką krzywdę Wam zrobił, ale ja osobiście nie mam mu nic do zarzucenia jako mieszkanka Storkowo, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan ty baranie kogo chcesz oszukać sesją w kinie 06-.08.24 i swoimi wypocinami.Po co wam mieszkańcy,skoro "domokratycznie" zabraliście im prawo do głosu.

Tylko podobnie do ciebie,uwikłani w lokalne sitwy mogą bronić oszusta.Przestań mamić mieszkanców gminy ty niedouku burkowy.Najlepiej ściągnij całe zafajdane Storkowo,skoro oszustwo chcesz usankcjonować w kinie.Wasza ekipa zwirkowa to jeden wielki przekręt.Za srebrniki gotowi jesteście oddać własną rodzinę.Wyborcy nie chcą oszustów i naciągaczy.Tomczyk doskonale wiedział komu sluży.Na pewno nie wyborcom całej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek od czyszczenia statków próbuje mi wmówić że Wojewoda nie zna przepisów. Maciej który obiecywał że zniesie zakaz zabierania głosu przez mieszkańców na sesjach teraz zaprasza mieszkańców żeby zrobić sztuczny tłok. Ja bym na miejscu tych mieszkańców zakleiła jeszcze usta taśmą , rzuciła się rejtanem z założyła czarną bluzkę, wzięła czarną parasolkę 🤭 Najlepiej niech przy okazji przejdą ulicami Ińska skandując chcemy aborcji na żądanie.....

Screenshot_20240731-151919~2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co ty?
Godzinę temu, Jula napisał:

Zgadza się, powinien wpisać w oświadczenie faktyczne miejsce zamieszkania, bo tam jest takie sformułowanie "stały adres zamieszkania" nie zameldowania, to jest błąd, nie wiem jaką krzywdę Wam zrobił, ale ja osobiście nie mam mu nic do zarzucenia jako mieszkanka Storkowo, wręcz przeciwnie.

Tu nie chodzi o krzywde zrobił czy nie zrobił? Dla wojewody liczy sie papier na którym tomczyk własnoręcznym podpisem stwierdził że mieszka w Chociwlu, czy to dla ciebie jasne?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
banan to ta sama banda.

Banan też kłamie tak jak liwak, kupa, tomczyk i tym podobni. Kłamia w zywe oczy aż ktoś w koncu sie dopatrzy w dokumentach i zrobi z nimi porządek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...