Skocz do zawartości

Oświadczenia majątkowe lokalnych przedstawicieli


skok

Rekomendowane odpowiedzi

Opuchlizna to małe piwo przy tym co ty masz w mózgu.............taki z ciebie biedny człowiek najebiesz się u tych szwabów.....a do Polski przyjeżdżasz na szpanowanie....Droga do domku nie zrobiona, domek nie wykończony ......a psychol zawsze w pogotowiu....pamiętam co boguś raz mówił o imprezie u ciebie....lało się , brało się, rżnęło się .....w moim przypadku jest normalne że wypiję kilonka z wieczora i rano bania.....ale sen mam spokojny żadnych problemów a przed tobą wszystko dopiero :D

Olo zdradź gdzie takie impry są ja mogę na taka wbić. Nie wiedziałem że Ińsko takie rozrywkowe a "gośc" pisze że zaścianek i dziura zabita dechami. No proszę dajcie namiar na tego kola.

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiamy ciebie z Ińska baumowe badziewie.

No i jebło wiadomo kto taki imprezowicz. Patrzysz w sklepie na tą mordę i od razu wiesz że to ćpun nawet po pysku. jak miniesz gęba jedzie wczorajszy alkoholem. Coś w ty jednak być musi. Nie lubię gnoja jak przychodzi do nas po zakupy bo zawsze ma pretensje że nie świeże i drze japę że to tylko w Polsce tak jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Impreza .gdzie ja napisałem że taka dziura,pisze że jest elitka która chce zrobic skansen.Mi tu jest dobrze a może byc jeszcze lepiej dla wszystkich a oni tych wszystkich pomijają.

Chłopak myśli że ma bmw i zalicza się do elitki hahhahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Co zazdrościsz Olo ja w tWój majatek nie zaglądam i mnie to nie interesuje,interesuje mnie interes gminy a nie Twój.Narka muszę coś wziąść ,do jutra.

Kolorowych snów i tęczy przed oknem. Mnie nie zaglądasz ale rajcy , kupczyńskiemu, włodkowi, liwakowi to jednak bardzo zaglądasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Co zazdrościsz Olo ja w tWój majatek nie zaglądam i mnie to nie interesuje,interesuje mnie interes gminy a nie Twój.Narka muszę coś wziąść ,do jutra.

A jednak chcę wiedzieć coś o twoim majątku, skoro ciebie zafajdany gastarbajterze z Polski interesują nasze dochody.Trzeba będzie sprawdzić kto i dlaczego ci podobno tak dobrze płaci.Prześlę zapytanie do wróżki,znam taką co kiedyś ci robiła lizaka. Trzeba będzie zacząć twoją kartotekę.Niestety zalatuje ona czymś na wzór ZOMO. I to był początek twojej kariery. Dojdziemy pomału jak robiłeś te swoje międzynarodowe przekręty. Wziąłeś już co trzeba?

Odnośnik do odpowiedzi

gośc

Napisano dziś, 06:34

Olo tak jak pisałem Tobie że jestem luzik i kto co ma nigdy mnie to nie interesowało ale tych panów co wymieniłes to tak ,oni w każdej teczce byli.Teraz juz im przeszło bo wygrali wybory ,także uspokoili się.Mimo to to ich jest sprawa i ich sumienie gryzie jak je maja a nie mnie.to jest odpowiedz na Twój wpis.

Napisano dziś, 06:39

Karamba .Jeste takie powiedzenie Strachy na Lachy.Co w ageta sie zaczynasz bawić czy o tej profesji nie zapomniałeś a może przejełeś schedę po kimś z rodziny.i Jesteś czerwoniakiem.

Napisano dziś, 06:40

Panie Burmistrzu pana urzednicy podczas godzin pracy są na forum.

Jak widzisz musisz pozostać w oddziale zamkniętym,bo na zewnątrz jesteś niebezpieczny i to dla wszystkich bez wyjątku baumwole.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ostatni wyraz to bawełna .

Nie palancie, to twój przydomek i istota twojej zwiotczałej mózgownicy. Zamiast zająć się swoimi przekrętami to wpychasz ryja aby innym mieszać. A wiesz ,że największy smród jest za tobą? Źle ci na wolności? No to może trafisz do pierdla? Masz duża za pazuchą a udajesz świętego? Na dodatek opluwasz niewinnych ludzi? Pamiętaj ,że kij ma dwa końce.

Odnośnik do odpowiedzi

to ty opluwasz i nie zganiaj czerwoniaku na innych.Musisz się nierobie pogodzić z tym że żwirownia będzie.Nie licz na to że wasze będzie się tylko liczyć,liczy się cały interes gminy.Co do tej pazuchy to chyba siedzisz w niej nie zapomniałeś jak to się robi czerwoniaku.ABW znajduje się w Szczecinie to proszę załatw to od razu.

Dobry pomysł jutro do nich zadzwonię i powiem że taki cwel po Ińsku gania i białe myszki liczy na dodatek ma czerwony język. Dzięki za pomysł jeszcze myślisz jak zechcesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy Ściennego .Macie swoich dwuch radnych i to którzy piastuja stanowiska w RADZIE MIEJSKIJ.Naciskajcie za drogą i oczyszczalnia bo jak zirownię wysiudaja to zostaniecie z kłopotem .Musicie tę szanse wykorzystać.Nie może wami zagładnąc grupka ludzi która widdzi tylko swój interes a nie ogółu

Żwirownia im zrobi drogę i oczyszczalnię? Ale się uśmiałem ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia im zrobi drogę i oczyszczalnię? Ale się uśmiałem ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!

Ten oszołom liczy na głupich, stąd jego podpucha pod ludzi.Najlepiej niech do nich przyjedzie tą swoją bryką,może coś z niej zostanie?

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz jaka masz madra.30 kwietnia jest zesja zapraszam i tam swoje żale i wypociny kto jest mądry a kto głupi.Jesteś też tym samym NARCYZEM

Radni ciebie, geniusza z propagandowym zacięciem posłuchają.Dodatkowo zrobią ci niespodziankę w postaci nowego zakładu produkcji na twoją budowę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...