Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd i hańba

Są trzy komitety wyborcze w wyborach uzupełniających.

Napisał krokus

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Ińsko w okręgu nr 6 obejmującego ul. Bohaterów Warszawy od nr 1 do nr 16, ul Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 3, ul. Kolejowa, ul. Piekarska, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Zamkowa odbędą się w dniu 17-go maja. Mieszkańcy tego okręgu wybiorą jednego radnego spośród trzech kandydatów.

Ze źródeł zbliżonych do komisarza wyborczego wiemy, że są zgłoszone trzy komitety wyborcze:

1. KWW Ińsko Razem - pełnomocnik Roman Woźniak.

2. KWW Nasza Gmina Ińsko - pełnomocnik Jolanta Urbanowicz.

3. KWW A R - pełnomocnik Ewa Racinowska.

Oczywiście komitety mogą zgłosić swojego kandydata na radnego, ale nie muszą.

Dodam jedynie,że najprawdopodobniej kandydatami na radnych będą:Roman Woźniak,Bogdan Terebecki i Andrzej Racinowski.

To wstyd i hańba ,żeby ataman pod szyldem PiS udawał prawicowca,były kapuś TW"Janek" ciągle nie napasiony oszust. Przecież ci nazwijmy ich "ludzie", chociaż w wilczej skórze powinni zapaść się pod ziemię.A im ciągle mało koryta gminnego. Radnym powinien zostać następny w kolejności po rezygnującym. Jak oni śmią pchać ryje w okręg z którym nie mają nic wspólnego poza chciejstwem na dietę i zakłócaniem pracy i tak nie do końca czystej bezradnej rady. To dopiero siedlisko klik i powiązań.

Odnośnik do odpowiedzi

To wstyd i hańba ,żeby ataman pod szyldem PiS udawał prawicowca,były kapuś TW"Janek" ciągle nie napasiony oszust. Przecież ci nazwijmy ich "ludzie", chociaż w wilczej skórze powinni zapaść się pod ziemię.A im ciągle mało koryta gminnego. Radnym powinien zostać następny w kolejności po rezygnującym. Jak oni śmią pchać ryje w okręg z którym nie mają nic wspólnego poza chciejstwem na dietę i zakłócaniem pracy i tak nie do końca czystej bezradnej rady. To dopiero siedlisko klik i powiązań.

I tak od Ciebie zależy kto zostanie wybrany.Przy jednym z nazwisk postaw x i po kłopocie!!

Odnośnik do odpowiedzi

do OLO

słuchaj olo, zastanawia mnie pewna rzecz.

Dawno nie śledziłem tego forum, jednak teraz zacząłem znowu przeglądać wpisy.

Kiedyś wypowiadałeś się na temat, Twoje opinie, odpowiedzi miały sens, miały rację bytu, mogłem zgodzić się z większością z nich. Krytykowałeś buraka, popierałeś opozycję, w Twoich wypowiedziach, było można doszukać się trafnych stwierdzeń

Obecnie widzę, że krytykujesz Jacka, Włodka, młodego Kupczyńskiego itp itd. Nie bardzo tego rozumiem. Słuchaj. Jacek dopiero objął władzę w ZAPUSZCZONEJ I OKRADZIONEJ GMINIE i próbuje jak może- żeby ją z tego wyprowadzić. Nie oznacza to jednak, że Jacek dysponuje pieniędzmi, które BURAK STRACIŁ/SPRZENIEWIERZYŁ/UKRADŁ lub coś w tym stylu. Nie rozumiem Twojej krytyki. Dajmy Jackowi czas. Zauważ, że przez BURAKA, NASZA gmina jest biedna(można by rzec, że na skraju bankructwa) i nie wszystko jest możliwe od razu.

NA PEWNO nie będzie gorzej, a pewne jest to, że nie muszę już się wstydzić, za to, jak wysławia się mój burmistrz.

BURAK zacinał się, robił się czerwony, jąkał się, nie wiedział, co powiedzieć, i jestem pewny, że połowę wpisów krytykujących obecną władzę tworzą jego marni poplecznicy(bo ten baran pewnie nie umie nawet używać komputera). Najśmieszniejsze było, jak ten kretyn się obrażał, na prawdopodobnych inwestorów, bo zaproponowali cokolwiek. Mam na myśli COKOLWIEK, a przecież wiadomo było, że zrobić cokolwiek, żeby przyciągnąć potencjalnych inwestorów to była dla tego buraka "Mission Impossible" :D

Mniejsza z tym. Olo, miałem Cię za porządnego Ińszczanina, jednak obecnie wydaje mi się, że obecnie Twoje wpisy nie są pod Twoją prawdziwą banderą. Nawet takie błahe sprawy, jak stosowanie wulgaryzmów bądź innych obraźliwych sformułowań Tobie nie przystoi(moim skromnym zdaniem). Wydaje mi się, że jesteś ponad te głupie pierdoły...

PS. Ten głupi burak chyba nie wierzy, że ktoś go do rady wybierze... Nie wiem czy jest tak naiwny, czy jest takim kurde idiotą.

Został bezrobotnym, to teraz pcha się, gdziekolwiek jest możliwość. Jestem Ińszczaninem i mam nadzieję, że ten kretyn nie będzie mnie reprezentował...

Oto porządne podsumowanie jednego z pyskaczy na tym forum.
Odnośnik do odpowiedzi

To wstyd i hańba ,żeby ataman pod szyldem PiS udawał prawicowca,były kapuś TW"Janek" ciągle nie napasiony oszust. Przecież ci nazwijmy ich "ludzie", chociaż w wilczej skórze powinni zapaść się pod ziemię.A im ciągle mało koryta gminnego. Radnym powinien zostać następny w kolejności po rezygnującym. Jak oni śmią pchać ryje w okręg z którym nie mają nic wspólnego poza chciejstwem na dietę i zakłócaniem pracy i tak nie do końca czystej bezradnej rady. To dopiero siedlisko klik i powiązań.

Ten wpis też jest jak najbardziej słuszny, gdyby ci panowie wiedzieli co to jest Honor, gdyby mieli choć odrobinę Honoru, to by............... ale niestety oni Honoru nie mają, nawet nie wiedzą co to w ogóle jest!
Odnośnik do odpowiedzi

Co się tak męczysz.Chyba nie wiesz gdzie żyjesz,każdy może startować i ty też możesz,Przestań tu narzekać machina ruszyła.Pretensje to mniej do Michała bo mandatu się zrzekł i to on jest tego przyczyną.Przepisz się do tego okręgu i będziesz mógł zagłosować za nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Co się tak męczysz.Chyba nie wiesz gdzie żyjesz,każdy może startować i ty też możesz,Przestań tu narzekać machina ruszyła.Pretensje to mniej do Michała bo mandatu się zrzekł i to on jest tego przyczyną.Przepisz się do tego okręgu i będziesz mógł zagłosować za nie.

Tu jest mowa o honorze, ale wszy i gnidy honoru nie mają
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...