Skocz do zawartości

PRZECIEK W GMINIE!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy, dajmy im równe sto dni.Zobaczymy czy poza wymianą na stołkach cokolwiek ruszą.Jak na razie to niewiele słychać i planach rozwojowych i rynku pracy. Wszyscy oni od 9 lat liczą na bogatych inwestorów i to najlepiej przywiezionych w teczce.Tak też kiedyś robiła ciocia wieża i nie tylko.Skutki są opłakane.

"Poczekajmy, dajmy im równe sto dni".To ma sens,jednak" Wszyscy oni od 9 lat liczą na bogatych inwestorów i to najlepiej przywiezionych w teczce.Tak też kiedyś robiła ciocia wieża i nie tylko.Skutki są opłakane.

Wskaż mi chodziaż jednego inwestora z naszej gminy,który zainwestowałby chociaź w stację paliw.Nie ma i nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Konkretnie co i kto kradnie ? Poproszę o nazwisko/a !

No właśnie wy teraz "razem" dalej obrabiacie gminę z budżetu.Na jakie sumy to chyba sami wiecie najlepiej.Bo wyborcy dostają od was bardzo niejasne oświadczenia i inne dokumenty,które nawiasem,powinny być publicznie zamieszczane na BiP i to bez łaski ani zbędnej zwłoki.Nazwiska to chyba znacie z autopsji,bo przecież ciągle spotykacie się nieformalnie aby zaplanować kolejne przekręty.

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie wy teraz "razem" dalej obrabiacie gminę z budżetu.Na jakie sumy to chyba sami wiecie najlepiej.Bo wyborcy dostają od was bardzo niejasne oświadczenia i inne dokumenty,które nawiasem,powinny być publicznie zamieszczane na BiP i to bez łaski ani zbędnej zwłoki.Nazwiska to chyba znacie z autopsji,bo przecież ciągle spotykacie się nieformalnie aby zaplanować kolejne przekręty.

Z urojeniami zgłoś się do odpowiedniego lekarza.Nie pisz głupot,bo to żenujące.

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wiesz, że to pisał ktoś z kliki? Podaj dowody!

Tę klikę tworzą oszuści z IFS-u i obecni z "razem"Dowodów jest dużo.Pierwszy to zatrzymanie w gminie tego spaślaka torby zapowietrzonej i nie tylko.Jeszcze pożałujecie starty p.Działoszewskiej, Orędowniczki współpracy kobiet.

Odnośnik do odpowiedzi

Tę klikę tworzą oszuści z IFS-u i obecni z "razem"Dowodów jest dużo.Pierwszy to zatrzymanie w gminie tego spaślaka torby zapowietrzonej i nie tylko.Jeszcze pożałujecie starty p.Działoszewskiej, Orędowniczki współpracy kobiet.

Czyżby wieżyczka chciała wyrzucić paluszka z pracy na zbity pysk?
Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz jakie to proste - zatrzymali ich Ińsko XXI sami nic nie umieją więc potrzebny osioł który dalej ten marazm chociaż pociągnie bo dźwignąć nie da rady.

Olo,czy tak trudno napisac po polsku kto zatrzymał,kogo i w jakim celu?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,czy tak trudno napisac po polsku kto zatrzymał,kogo i w jakim celu?

No jeśli po polsku nie zrozumiałeś to nie wiem w jakim języku ma być przetłumaczone?? Ale przekładając na prosty język polski - Liwak zatrzymał w gminie Palucha który wg nich przed wyborami źle wypełniał rolę pozyskiwacza funduszy teraz będzie idealny bo to oni go zatrudnili. Zatrudnili też Leśkiwa który wg nich przed wyborami źle przeprowadzał przetargi i co i rusz trzeba było unieważniać i rozpisywać nowy. Teraz ma fuchę sekretarza jest odpowiedzialny za przetargi i będzie to robił super extra. Rozumiecie coś z tego bo ja nie!!! Ale chyba się teraz jasno wyraziłem?

Odnośnik do odpowiedzi

No jeśli po polsku nie zrozumiałeś to nie wiem w jakim języku ma być przetłumaczone?? Ale przekładając na prosty język polski - Liwak zatrzymał w gminie Palucha który wg nich przed wyborami źle wypełniał rolę pozyskiwacza funduszy teraz będzie idealny bo to oni go zatrudnili. Zatrudnili też Leśkiwa który wg nich przed wyborami źle przeprowadzał przetargi i co i rusz trzeba było unieważniać i rozpisywać nowy. Teraz ma fuchę sekretarza jest odpowiedzialny za przetargi i będzie to robił super extra. Rozumiecie coś z tego bo ja nie!!! Ale chyba się teraz jasno wyraziłem?

Bardzo jasno i klarownie.Trzeba było tak napisac za pierwszym razem.Zatrzymanie,to wg mnie przez prokuraturę,policję.Panowie,których wymieniłeś nie zostali zatrzymani(nigdzie nie odchodzili),lecz nie zostali zwolnieni.I te wyrażenia są bardziej poprawne.Nie ma tu zbędnych domysłów.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo jasno i klarownie.Trzeba było tak napisac za pierwszym razem.Zatrzymanie,to wg mnie przez prokuraturę,policję.Panowie,których wymieniłeś nie zostali zatrzymani(nigdzie nie odchodzili),lecz nie zostali zwolnieni.I te wyrażenia są bardziej poprawne.Nie ma tu zbędnych domysłów.

Znalazł mi się mędrzec od polszczyzny>>>>>>>

Polonistą trzeba było być w szkole a nie że teraz się w Węgorzynie cieszą że pozbyli się pustaka.....

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo jasno i klarownie.Trzeba było tak napisac za pierwszym razem.Zatrzymanie,to wg mnie przez prokuraturę,policję.Panowie,których wymieniłeś nie zostali zatrzymani(nigdzie nie odchodzili),lecz nie zostali zwolnieni.I te wyrażenia są bardziej poprawne.Nie ma tu zbędnych domysłów.

Wszystko zrozumiałeś a jednocześnie piszesz te pięć groszy które i tak słów Ola nie zmieniają. Czy miał znów rację a ty znów udajesz że deszcz pada.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...