Skocz do zawartości

Afera nagraniowa Kupczyńskiego i Leśkiwa


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nurtuje kilka pytań w tej sprawie:

1. Dlaczego akurat ci panowie postanowili zgrywać te nagrania?

2. Czego właściwie szukali na tych nagraniach?

3. W jakim celu to zrobili?

4. Dlaczego skorzystali z kluczy zapasowych, a nie poinformowali Sołtysa, że chcą mieć dostęp do sali?

5. Czy te nagrania dotyczą przebiegu wyborów, czy czynność komisji?

6. Czy w przeszłości nie dochodziło do takich sytuacji?

Niezależnie od odpowiedzi muszę powiedzieć jednak, że wygląda to bardzo źle. Z Kupczyńskim na szczęście niedługo się pożegnamy i nie będziemy musieli tolerować jego arogancji i buty. Leśkiw, z tego co widzę, również powinien zniknąć z Urzędu Gminy. Nie ze względu na kompetencje, ale ze względu na to, że jest zbyt mocno związany Liwakiem. I tu paradoksalnie widzę ciekawe rozwiązanie. Mazurek i Szafran są siłą rzeczy wolni. Po rozwiązaniu stosunku pracy z Leśkiwem jeden mógłby zostać zastępcą nowej burmistrz, a drugi sekretarzem.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawę trzeba na pewno wyjaśnić, bo niewykluczone, że doszło do wykroczenia, a może nawet do przestępstwa. Czy mnie to dziwi? Nie. Zobaczcie co napisała nowa pani radna na Ińsko Plus. Klucze dostali, "prawnie przydzielonego pomieszczenia" nie mieli, przecież to jak w soczewce widać jak gmina była zarządzana przez Liwaka. Na gębę i po znajomości. Do koła gospodyń nie mam pretensji, bo to super organizacja i przede wszystkim ludzie, ale szanujmy się. Zasady są od tego żeby je przestrzegać. W Ińsku musimy raz na zawsze skończyć ze świętymi krowami, bo to się odbywa kosztem nas wszystkich.

obraz.png.d4d8acaab677f559261acbaf2db4b92e.png

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Tomek napisał:

Mnie nurtuje kilka pytań w tej sprawie:

1. Dlaczego akurat ci panowie postanowili zgrywać te nagrania?

2. Czego właściwie szukali na tych nagraniach?

3. W jakim celu to zrobili?

4. Dlaczego skorzystali z kluczy zapasowych, a nie poinformowali Sołtysa, że chcą mieć dostęp do sali?

5. Czy te nagrania dotyczą przebiegu wyborów, czy czynność komisji?

6. Czy w przeszłości nie dochodziło do takich sytuacji?

Niezależnie od odpowiedzi muszę powiedzieć jednak, że wygląda to bardzo źle. Z Kupczyńskim na szczęście niedługo się pożegnamy i nie będziemy musieli tolerować jego arogancji i buty. Leśkiw, z tego co widzę, również powinien zniknąć z Urzędu Gminy. Nie ze względu na kompetencje, ale ze względu na to, że jest zbyt mocno związany Liwakiem. I tu paradoksalnie widzę ciekawe rozwiązanie. Mazurek i Szafran są siłą rzeczy wolni. Po rozwiązaniu stosunku pracy z Leśkiwem jeden mógłby zostać zastępcą nowej burmistrz, a drugi sekretarzem.

Na safari sobie pojechali...... W ogóle to z*********, że tam dotarli, bo przez 10 lat ich prawie nigdy nie widziałam. k**** jak dobrze, że chociaż kilku z tych jełopów zniknie z koryta.

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec
1 minutę temu, gość napisał:

Sprawę trzeba na pewno wyjaśnić, bo niewykluczone, że doszło do wykroczenia, a może nawet do przestępstwa. Czy mnie to dziwi? Nie. Zobaczcie co napisała nowa pani radna na Ińsko Plus. Klucze dostali, "prawnie przydzielonego pomieszczenia" nie mieli, przecież to jak w soczewce widać jak gmina była zarządzana przez Liwaka. Na gębę i po znajomości. Do koła gospodyń nie mam pretensji, bo to super organizacja i przede wszystkim ludzie, ale szanujmy się. Zasady są od tego żeby je przestrzegać. W Ińsku musimy raz na zawsze skończyć ze świętymi krowami, bo to się odbywa kosztem nas wszystkich.

obraz.png.d4d8acaab677f559261acbaf2db4b92e.png

japierdole XDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...