Skocz do zawartości

Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

Obie radne zaczęły swoje występy od tradycyjnego koncertu życzeń.

Krycha zapomiała ,że promenada to też chodnik.Wydaje się,że jest wiele bardziej istotnych felerów w miejskich chodnikach.No chyba ,że chce sobie polepszyć komfort spacerów. Marycha znalazł sobie na wstępie błyskotliwy temat ,szczególnie przed świętami. A czy wcześniej nie było wiadomo w jakich warunkach mieszka ta rodzina.Czy to może podziękowanie za głosy wyborcze. Co do przejścia przez drogę wojewódzką 151 chcę jako mieszkanka powiedzeć,że takie jeśli gdziekolwiek mają powstać, to na pewno nie tuż przy rozwidleniu dróg. Mam nadzieję,że władza radnych nie sięga tak wysoko,aby robić kolejny problem dla kierowców. I odpowiedzialni za drogi wojewódzkie wybiją wam ten pomysł raz na zawsze.No chyba ,że z trzech stron wstawicie bramki i przejazdy będziecie limitować. Ale co na to żwirki i ci od wożenia drzewa?Mamy też slamsy koło cmentarza,tam też wszystko jest jak w XIX wieku. Czy tych problemów nie było miesiąc temu i wcześniej? Przecież Kazio,Jerzy,Teresa znają te problemy od lat i co? Teraz rozwiązal się worek.Teraz jako przewodniczący zrobi duuuużo więcej. Przecież IFS do tej pory nie istniał i niczego nie wiedzieli, teraz to co innego.Cztery kluby przejęły nieznane im dotychczas obowiązki.

Odnośnik do odpowiedzi
chodnik dla swojej

Krycha zaproponowala a wieża poparła, tym razem mały odcinek w kierunku domu szefowej babskiej sfory Pastułowej. Tak się realizuje klubowe zobowiązania.Kto z wyborców pomyśli,że sedno jest nie w bezpieczeństwie chodzących tak od dziesiątek lat dzieci, tylko w potrzebach kloeżanki z klubu.

Odnośnik do odpowiedzi

Kościelny radny 6 kadencji jako narcyz chwalący się wspaniałymi predyspozycjami samorządowca nie wie jak się wybiera komisje a wtóruje mu Kazio który też chce wybierać swojego zastępcę na sesji a nie na spotkaniu komisji. Jak wy cymbały do tej pory pracowaliście? Może lepiej żeby Kaziu wpadł do tej rzeczki za młodu nie byłoby takich debili w radzie. Kościelny tak się rozpędził ze zgłaszaniem kandydatów że Mazurek mu z języka nie schodził. Krysia i Marysia będą przychodzić z kartkami i co sesja będziemy słuchać pobożnych życzeń dwóch dewot. Ale że Michał taki ćwok to nie myślałem! Michał ludzie produkują śmieci cały rok tyle samo a zimą można wiele papierowych rzeczy spalić wiec z logicznego toku rozumowania jest ich mniej. Odwrotnie niż mówisz. Nie mam pretensji o takie wywożenie bo skoro to do tej pory działa to nie wymyślaj że zimą jest więcej niż latem. tak w ogóle to te sesje to jakaś farsa która chyba będzie się pogłębiać. Już wiadomo że Liwak nic nie zrobi ze starą księgową i starym zastępcą może tylko kasować co miesiąc swoją gażę i już.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak koncert życzeń,Mazurek,Skonieczko i Dec rożwiąża wszystkie sprawy,dostali komisje w których byli,gdzie Panie Burmistrzu zmiany przecież pana ekipa ze wspaniałym Włodziem sprzedała się,wstyd a ja wam wierzyłem .ZDRADA.

Ola wyjmij sobie tampon, umyj kuciapkę i idź spać ! Chyba że masz propozycje....to czekam !

Odnośnik do odpowiedzi

Kościelny radny 6 kadencji jako narcyz chwalący się wspaniałymi predyspozycjami samorządowca nie wie jak się wybiera komisje a wtóruje mu Kazio który też chce wybierać swojego zastępcę na sesji a nie na spotkaniu komisji. Jak wy cymbały do tej pory pracowaliście? Może lepiej żeby Kaziu wpadł do tej rzeczki za młodu nie byłoby takich debili w radzie. Kościelny tak się rozpędził ze zgłaszaniem kandydatów że Mazurek mu z języka nie schodził. Krysia i Marysia będą przychodzić z kartkami i co sesja będziemy słuchać pobożnych życzeń dwóch dewot. Ale że Michał taki ćwok to nie myślałem! Michał ludzie produkują śmieci cały rok tyle samo a zimą można wiele papierowych rzeczy spalić wiec z logicznego toku rozumowania jest ich mniej. Odwrotnie niż mówisz. Nie mam pretensji o takie wywożenie bo skoro to do tej pory działa to nie wymyślaj że zimą jest więcej niż latem. tak w ogóle to te sesje to jakaś farsa która chyba będzie się pogłębiać. Już wiadomo że Liwak nic nie zrobi ze starą księgową i starym zastępcą może tylko kasować co miesiąc swoją gażę i już.

Oni niemają czasu,przecież wieża mówiła ,że 17 grudnia muszą się spotkać i zatwierdzić uchwałę budzetową.To nic ,że niewiele o niej wiedzą.Jak powiedziała wieża , tam są takie cyferki i działy.I to tak działa.A zresztą wkrętak wszystko wie,no bo on jest z tego IFS-u, który do tej pory nawet nie wie nic o pozwoleniach wodnoprawnych i innych. Łysy a jak ci skierują ścieki do wisoli to co zrobisz? Poskarżysz się atamanowi?

Odnośnik do odpowiedzi

ścieki cały czas idą do wisoli ,W kanale wody nie ma więc Wisola by wyschła PUWiS ją zasila.

Wszyscy oprócz naszych bezradnych i burków o tym wiedzą od lat.Tylko że woda (niby oczyszczone ścieki)płyną od nas z Ińska przechodzą obok ośrodka tego łysola i to co nie osiądzie na dnie jest wydalane dalej w kierunku sąsiedniej gminy. Dlatego problemu nikt nie widzi. Może to i dobrze, tylko tzreba ostrzec turystów ,że na Wisoli mogą nabaić się syfa i innych chorób.

Odnośnik do odpowiedzi

Krycha zaproponowala a wieża poparła, tym razem mały odcinek w kierunku domu szefowej babskiej sfory Pastułowej. Tak się realizuje klubowe zobowiązania.Kto z wyborców pomyśli,że sedno jest nie w bezpieczeństwie chodzących tak od dziesiątek lat dzieci, tylko w potrzebach kloeżanki z klubu.

oj, żeby mieszkańcy byli tacy kreatywni w działaniu, jak w wymyslaniu róznych bzdur na tym forum, to Ińsko byłoby najwspanialszym miejscem w Polsce...

Odnośnik do odpowiedzi

Obie radne zaczęły swoje występy od tradycyjnego koncertu życzeń.

Krycha zapomiała ,że promenada to też chodnik.Wydaje się,że jest wiele bardziej istotnych felerów w miejskich chodnikach.No chyba ,że chce sobie polepszyć komfort spacerów. Marycha znalazł sobie na wstępie błyskotliwy temat ,szczególnie przed świętami. A czy wcześniej nie było wiadomo w jakich warunkach mieszka ta rodzina.Czy to może podziękowanie za głosy wyborcze. Co do przejścia przez drogę wojewódzką 151 chcę jako mieszkanka powiedzeć,że takie jeśli gdziekolwiek mają powstać, to na pewno nie tuż przy rozwidleniu dróg. Mam nadzieję,że władza radnych nie sięga tak wysoko,aby robić kolejny problem dla kierowców. I odpowiedzialni za drogi wojewódzkie wybiją wam ten pomysł raz na zawsze.No chyba ,że z trzech stron wstawicie bramki i przejazdy będziecie limitować. Ale co na to żwirki i ci od wożenia drzewa?Mamy też slamsy koło cmentarza,tam też wszystko jest jak w XIX wieku. Czy tych problemów nie było miesiąc temu i wcześniej? Przecież Kazio,Jerzy,Teresa znają te problemy od lat i co? Teraz rozwiązal się worek.Teraz jako przewodniczący zrobi duuuużo więcej. Przecież IFS do tej pory nie istniał i niczego nie wiedzieli, teraz to co innego.Cztery kluby przejęły nieznane im dotychczas obowiązki.

Nareszcie!!!!!!!! Radne zabierają głos i składają interpelacje w imieniu mieszkańców, którzy wybrali i oczekują działań w ich imieniu !!!!!!!!!!!!!! BRAWO. BRAWO.BRAWO. Ja wiem, że nie jest to rzecz codzienna w radzie ińskiej..... niektórzy muszą się nowej roli nauczyc, zrozumieć, inni pojąć rolę radnego, są tez tacy którzy po raz kolejny dostali szansę zmiany swoich nawyków .......im szybciej tym lepiej....

Odnośnik do odpowiedzi

Nareszcie!!!!!!!! Radne zabierają głos i składają interpelacje w imieniu mieszkańców, którzy wybrali i oczekują działań w ich imieniu !!!!!!!!!!!!!! BRAWO. BRAWO.BRAWO. Ja wiem, że nie jest to rzecz codzienna w radzie ińskiej..... niektórzy muszą się nowej roli nauczyc, zrozumieć, inni pojąć rolę radnego, są tez tacy którzy po raz kolejny dostali szansę zmiany swoich nawyków .......im szybciej tym lepiej....

Jak dajesz im czas na sesji, głos kiedy chcą a dodać należy że robią to na twoje polecenie. Daruj sobie te banialuki dwie baby po menopauzie próbują pokazać swoje muskuły. c*** na sztorc i....pod piec....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dajesz im czas na sesji, głos kiedy chcą a dodać należy że robią to na twoje polecenie. Daruj sobie te banialuki dwie baby po menopauzie próbują pokazać swoje muskuły. c*** na sztorc i....pod piec....

Chamska i prostacka wypowiedź, świadczy o poziomie piszącego. A raczej o zupełnym braku poziomu. No cóż, na rzecz takich osób, też pracują radni.

Odnośnik do odpowiedzi

Chamska i prostacka wypowiedź, świadczy o poziomie piszącego. A raczej o zupełnym braku poziomu. No cóż, na rzecz takich osób, też pracują radni.

Prostak jest z ciebie. Wszystkie wpisy których dokonujesz są gówno warte tak jak ty. Kup sobie nowy samochód i poczuj się ważny.

Odnośnik do odpowiedzi

Prostak jest z ciebie. Wszystkie wpisy których dokonujesz są gówno warte tak jak ty. Kup sobie nowy samochód i poczuj się ważny.

To fakt, nowy, koniecznie duży samochód jest przedłużeniem .ch ...... "Małych" facetów to dowartościowuje..... ale rozumu od tego nie przybywa!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Krycha I Marycha zastępują OPS ,skałdają zażalenia w imieniu tych co je poparły. A co z resztą będącą w takiej samej sytuacji,tylko bez poparcia Krychy i Marychy? To ma być ta sprawiedliwość społeczna? Krycha to nawet chodnik sobie zażyczyła,niby w imieniu dzieci.Pytam czyich? Dla kogo? Chyba dla Pastułowej jak idzie na ILF ,Marycha ocipiała na punkcie radaru. Pogłupiały stare baby.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie rozumię dlaczego przy groszku jest znak zakazu postoju i zatrzymywania się,chociaż to droga powiatowa.A takiego znaku nie ma tuż za rozwidleniem dróg przy sklepie Deca.Nadmieniniam ,że jest to droga wojewódzka.Czy tutaj nie działają jakieś siły nieczyste?Z boku są tam place postojowe a jednak samochody ciągle zatrzymują się na drodz, stwarzając niebezpieczeństwo.Często widać tam samochód Klisia,chociaż nie tylko.Może Marysia też ten problem poruszy jako radna z tego rewiru.O bezpieczeństwo wszyscy powinni dbać,także Policja lokalna.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak koncert życzeń się zaczął a święta idą.Widać kto pisze na tym forum ,o Włodku z Linówka nie wspomnieliście że lampy mu się marzą,wszystko ładnie nie długo debata nad budżetem a tam na te zadania ani grosz.Ci mądrzy radni z IFS nawet ,a i Krysia długoletnia radna nie wiedzą co te tabelki kryją ,nie wspomnę o wspaniałym sołtysie z Linówka.Parodia

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Na d***** sobie progi zwalniające pozakładajcie debile jeden postawili i nic nie daje auta i tak koło ośrodka pędzą na 20 metrów przed progiem zwalniają i dalej gaz do dechy pomyślcie co robicie bo ostatnio karetki często po ińsku jezdzą a będą jezdzić coraz wolniej

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

prosze poczytać Prawo o ruchu drogowym po1

P-4 linia podwójna ciągła

linia ta rozgranicza pasy ruchu o przeciwnych kierunkach. Linii tej nie wolno przekraczać,(to groszek) po2 P-1 linia pojedyńcza przerywana (to dec)

oddziela pasy ruchu na jezdni,

Odnośnik do odpowiedzi

prosze poczytać Prawo o ruchu drogowym po1

P-4 linia podwójna ciągła

linia ta rozgranicza pasy ruchu o przeciwnych kierunkach. Linii tej nie wolno przekraczać,(to groszek) po2 P-1 linia pojedyńcza przerywana (to dec)

oddziela pasy ruchu na jezdni,

No ale co z tego wynika?! Może trochę prościej?Uważam że przy gminie nie powinno być progu zwalniającego a koło deca nie wolno stać samochodom pod sklepem bo jest tam parking i to na tyle mojego rozumowania.

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj od zawsze robiono różne anormalne zasady pod kogoś i przeciwko komuś.To taka gmina.Świętojebliwa a jednocześnie bandycka.Może ta ińska zbieranina ma coś niedobrego w sobie, stąd ta zawiść i utrudnianie życia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...