Skocz do zawartości

Ciekawostki wyborcze w gminie ińskiej


symulator

Rekomendowane odpowiedzi

"Baranem jesteś ty, pokaż mi gdzie Szafran napisał: "zwycięzca bierze wszystko"? Naucz sie czytać ze zrozumieniem tępak"

Wow, jaka obrona tępaka !

To Ty naucz się czytać ze zrozumieniem tępaku - to takie trudne słowo, wiesz ?

Rozżalony bufon beczy ...

Litości ...

Odnośnik do odpowiedzi

"Baranem jesteś ty, pokaż mi gdzie Szafran napisał: "zwycięzca bierze wszystko"? Naucz sie czytać ze zrozumieniem tępak"

Wow, jaka obrona tępaka !

To Ty naucz się czytać ze zrozumieniem tępaku - to takie trudne słowo, wiesz ?

Rozżalony bufon beczy ...

Litości ...

ale jest wyjście my mieszkańcy mozemy powołać nową radę :)

Odnośnik do odpowiedzi

Największą "ciekawostką" jest dogadanie się śmiertelnych wrogów Działoszewskiej, Racinowskiego i Terebeckiego, gdyby mi to ktoś wcześniej powiedział, że tak będzie to bym powiedział, że to czyste szaleństwo, że do tego nigdy nie dojdzie, ale jednak stało się to faktem. Dla mnie to już jest szczyt wszystkiego, nic już w Ińskiej polityce mnie nie potrafi zdziwić.

Odnośnik do odpowiedzi

Największą "ciekawostką" jest dogadanie się śmiertelnych wrogów Działoszewskiej, Racinowskiego i Terebeckiego, gdyby mi to ktoś wcześniej powiedział, że tak będzie to bym powiedział, że to czyste szaleństwo, że do tego nigdy nie dojdzie, ale jednak stało się to faktem. Dla mnie to już jest szczyt wszystkiego, nic już w Ińskiej polityce mnie nie potrafi zdziwić.

Wieża babel ma swoje plany ,dokończyć procedurę ze żwirownią. Potem będzie żyła jak przysłowiowa caryca.Bo żwirownia nie zapomni o jej zasługach,Wyszło jak wyszło,mądrzy ludzie nie dali jej szans,zresztą tak jak TW"Janek"szans na zaistnienie na stołku burka,Ale była bardziej przewidująca niż racin i poszła w kolędę do swoich towarzyszy.Zebrała te co prawda nędzne 40 głosów ale jednak.Dalej to już pokazała swoje umiejętności w tworzeniu komórek partyjnych.Głupi jak but i żądny zemsty ataman,gotowy na każde przymierze ,sławny zresztą PIS-wiec z OUN wdepnął w gówno.Gorzej ,że za takim działaniem postrzega się wszystkich Ukraińców,bo na to wygląda. Co z tego będzie? Wielkie NIC, bo radni mogą tylko uchwalać swoje uchwały.Jakie? Wkrótce się dowiemy,o BiP jest obowiązkowy i muszę publikować ich treści.Mieszkańcy z wagą będą śledzić ich zdradzickie ruchy i głośno o nich mówić a przede wszystkim pisać jak trzeba to na szerszym forum.Niech w Polsce wiedzą jak sprzedajną mogą być organa władzy samorządowej.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...