Skocz do zawartości

Komitet Wyborczy Nasza Gmina - Dlaczego?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

do tej hołoty

A ja was wszystkich hamów zapraszam 16 do wyborów i stawiajcie sobie x tam gdzie chcecie i zobaczymy przyszlość.Ja wiem i jestem przekonana że ktoby nie wygrał to i tak będziecie sobie ujadać .Nikt wam holocie bez kultury nie pasi.

Rozumiem,że wy jesteście tą hołotą z kulturą przez duże K..ka ? A no nie pasi, bo żyjecie za nasze pieniądze a gminę macie od lat w d****. Nie da się was pochwalić,bo ciągle od lat te same gęby. Zróbcie miejsce dla młodych, nie skorumpowanych i z żadnych ifs-ów czy tam innych dziadów.Po prostu nie zrzeszonych w waszych bandach złodziejskich.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi muszą się jeszcze dużo nauczyć bo co np wie taki Michał,czy taka Ewa o pracy w takiej czy innym instytucji.Przecież są to ludzie nigdzie jeszcze niepracujący.Co on,ona moze wiedzieć.Trzeba jeszcze mieć doswiadczenie wprowadzeniu jakiejś firmy.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi muszą się jeszcze dużo nauczyć bo co np wie taki Michał,czy taka Ewa o pracy w takiej czy innym instytucji.Przecież są to ludzie nigdzie jeszcze niepracujący.Co on,ona moze wiedzieć.Trzeba jeszcze mieć doswiadczenie wprowadzeniu jakiejś firmy.

I w tym jest ich siła.Liczą na rozum a nie na swoje kliki.

Odnośnik do odpowiedzi

I w tym jest ich siła.Liczą na rozum a nie na swoje kliki.

Ich siła ale iluzoryczna jest właśnie w takich agitatorach jak ty. I to jest jedyny pozytyw, że jest was kilku "zachwalaczy" na tym forum i nie macie siły sprawczej, aby ci tzw. młodzi i prężni, mieli szansę wejść do Rady.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi muszą się jeszcze dużo nauczyć bo co np wie taki Michał,czy taka Ewa o pracy w takiej czy innym instytucji.Przecież są to ludzie nigdzie jeszcze niepracujący.Co on,ona moze wiedzieć.Trzeba jeszcze mieć doswiadczenie wprowadzeniu jakiejś firmy.

Młodzi są czyści i wykształceni.Wy kierujecie się układami lokalnych klik własnym interesem.Też wolę młodych.A kto będzie pomiatał tym ińskim burdelem to się za kilka dni okaże. Niestety widok nie jest dobry.Wystarczy przejść się przez główne ulice.To samo było 25 lat temu.Nawet w tym czasie dużo ubyło.Gdzie te wasze inwestycje i dbałość o gminę? Chyba tylko w waszych ifs-wskich i innych kieszeniach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ich siła ale iluzoryczna jest właśnie w takich agitatorach jak ty. I to jest jedyny pozytyw, że jest was kilku "zachwalaczy" na tym forum i nie macie siły sprawczej, aby ci tzw. młodzi i prężni, mieli szansę wejść do Rady.

Wejdą wejdą spokojna twoja rozczochrana. Starym dziadom powiemy NIE. Osłom takim jak Terebecki i Działoszewska też.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi są czyści i wykształceni.Wy kierujecie się układami lokalnych klik własnym interesem.Też wolę młodych.A kto będzie pomiatał tym ińskim burdelem to się za kilka dni okaże. Niestety widok nie jest dobry.Wystarczy przejść się przez główne ulice.To samo było 25 lat temu.Nawet w tym czasie dużo ubyło.Gdzie te wasze inwestycje i dbałość o gminę? Chyba tylko w waszych ifs-wskich i innych kieszeniach.

Tylko młodzi nie skażeni klikami,partiami,układami rodzinnymi i narodowościowymi.Nie powinno się wybierać nikogo,kto już tam był.Nie ma wśród nich ludzi,którzy pokazali swoją mądrość i chęć działania poza tzw.kliką klubową jak np :ifs czy pozostali. Młodzi wybierajcie młodych bo oni jeszcze nie nauczyli się oszukiwać wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi są czyści i wykształceni.Wy kierujecie się układami lokalnych klik własnym interesem.Też wolę młodych.A kto będzie pomiatał tym ińskim burdelem to się za kilka dni okaże. Niestety widok nie jest dobry.Wystarczy przejść się przez główne ulice.To samo było 25 lat temu.Nawet w tym czasie dużo ubyło.Gdzie te wasze inwestycje i dbałość o gminę? Chyba tylko w waszych ifs-wskich i innych kieszeniach.

Panie Jacku. Ewciu, P. Ruciński i P. Machnik macie mój głos wraz z moim mężem!!!!!!!!!!! musicie wygrać!!! trzymam kciuki!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko młodzi nie skażeni klikami,partiami,układami rodzinnymi i narodowościowymi.Nie powinno się wybierać nikogo,kto już tam był.Nie ma wśród nich ludzi,którzy pokazali swoją mądrość i chęć działania poza tzw.kliką klubową jak np :ifs czy pozostali. Młodzi wybierajcie młodych bo oni jeszcze nie nauczyli się oszukiwać wyborców.

Lepiej rzeczywiście niedoświadczeni młodzi,niż oszuści,którzy tyle razy byli,starzy wyjadacze. Nie wybierajcie na radnych tych co już byli,tak samo na burmistrza.Oni już pokazali jak traktują gminę i jej mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

lepiej tak jak jest teraz. Burmistrz Racinowski tylko inni radni mieszani ale bez tej cioty pastuły i szafrana bo oni zdestabilizują radę. Taka moja propozycja.

Co ty p********* człowieku. Szafran destabilizuje radę? Bo co? Bo jako jedyny jest zainteresowany sprawami gminy? Bo jednemu zależy, żeby coś zmienić?Reszta to stado baranów, które k**** nawet pytań nie zadaje. Wpierdalają ciastka i ręce podnoszą za każdym głosowaniem tego idioty - Racinowskiego.Przepraszam za wulgaryzmy, poniosło mnie. Po prostu nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy widzę takiego idiotę...

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty p********* człowieku. Szafran destabilizuje radę? Bo co? Bo jako jedyny jest zainteresowany sprawami gminy? Bo jednemu zależy, żeby coś zmienić?Reszta to stado baranów, które k**** nawet pytań nie zadaje. Wpierdalają ciastka i ręce podnoszą za każdym głosowaniem tego idioty - Racinowskiego.Przepraszam za wulgaryzmy, poniosło mnie. Po prostu nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy widzę takiego idiotę...

No tak a kim ty jesteś ? Jaki jest stan twojego umysłu po takiej wypowiedzi ? Odsłuchałeś wszystkie wypowiedzi Szafrana ?

To jak ty widzisz merytorykę, troskę, stabilizację ect. w jego wypowiedziach to zastanów się w poniedziałek rano, dlaczego nie wszedł do nowej Rady !!??

Odnośnik do odpowiedzi

No tak a kim ty jesteś ? Jaki jest stan twojego umysłu po takiej wypowiedzi ? Odsłuchałeś wszystkie wypowiedzi Szafrana ?

To jak ty widzisz merytorykę, troskę, stabilizację ect. w jego wypowiedziach to zastanów się w poniedziałek rano, dlaczego nie wszedł do nowej Rady !!??

Co ty taki pewny jesteś? Już wszystko macie ustalone? Już wiecie jak zaszachmęcić aby wygrać wybory?
Odnośnik do odpowiedzi

Co ty taki pewny jesteś? Już wszystko macie ustalone? Już wiecie jak zaszachmęcić aby wygrać wybory?

Takie wybory jaka inteligencja wybierających.Czego tutaj spodziewać się w tym bagnie. Jak nie ukraina to inna banda rwie się do darmowego koryta.

Odnośnik do odpowiedzi

No tak a kim ty jesteś ? Jaki jest stan twojego umysłu po takiej wypowiedzi ? Odsłuchałeś wszystkie wypowiedzi Szafrana ?

To jak ty widzisz merytorykę, troskę, stabilizację ect. w jego wypowiedziach to

zastanów się w poniedziałek rano, dlaczego nie wszedł do nowej Rady !!??

Ha ha i jest w nowej Radzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...