Skocz do zawartości

Zatruta zupa szafranowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja się długo zastanawiała nie będę i zagłosuję na Liwaka

Idź i głosuj ja pójdę też zagłosuję ale na Andrzeja. Jak obieca że nie będzie żwirowni. To mój warunek - nie zaufam Bogdanowi i Jackowi a Teresa jest bez szans.

Odnośnik do odpowiedzi

jak większość...dobrze że ma poparcie u młodych. przejdzie w wyborach. a ktoś się orientuje kto startuje do rady miasta, nie ma żadnych ogłoszeń ani nic. widze Ewa do powiatu z jakimś Janem. nie kojarze faceta.

No własnie kto to jest ta Pani Ewa? Kto ona z domu?

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi wyjechali z kraju,a ci co zostali nie maja kwalifikacji i koniecznie widzą miejsca pracy dla siebie w urzędzie.Niestety tak nie będzie.

jak was czytam to mam wrażenie że tu mieszkają same debile ale wiem że to byłoby krzywdzące dla pozostałym mieszkańców. przecież tu ciągle nawija włodek i miachał. ten ich kandydat na burmistrza nawet nie pofatyguje się naskrobać cokolwiek. Polonista od siedmiu boleści który robotą się nie zhańbi. Ten leń myśli że wygra no wiary nie daję.

Odnośnik do odpowiedzi

jak was czytam to mam wrażenie że tu mieszkają same debile ale wiem że to byłoby krzywdzące dla pozostałym mieszkańców. przecież tu ciągle nawija włodek i miachał. ten ich kandydat na burmistrza nawet nie pofatyguje się naskrobać cokolwiek. Polonista od siedmiu boleści który robotą się nie zhańbi. Ten leń myśli że wygra no wiary nie daję.

Chyba coś w tej wypowiedzi jest prawdy. Jakaś cisza zapanowała. Chłopcy zabrali zabawki z piaskownicy i się obrazili. Jakie to przewidywalne.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba coś w tej wypowiedzi jest prawdy. Jakaś cisza zapanowała. Chłopcy zabrali zabawki z piaskownicy i się obrazili. Jakie to przewidywalne.

Poszli do deca na ławki. Będą piwkować i plotkować. I tak młodzież uprawia politykę !!

Odnośnik do odpowiedzi

Poszli do deca na ławki. Będą piwkować i plotkować. I tak młodzież uprawia politykę !!

Widzisz jak chcesz to potrafisz mądrze pisać. Akurat w to mogą uwierzyć. Tam cała melina się zbiera i można coś ugrać przed wyborami. Trwa heepenig wielbicieli mamrota kto da więcej bła hahahahah

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

ludzie ale wam się nudzi....zazdrość was zżera że piszecie takie bzdury na każdym kroku. Ińsko to jednak społeczność patologiczna. jeden drugiemu łatke dorobi aby tylko ludzi oczerniać!!! nie wstyd wam? jak jesteście tacy doskonali to sami wystartujcie i zróbcie coś do cholery dla mieszkańców ińska a nie tylko na forum piszecie. a co do P. Szafrana to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i zastanawiam się nawet nad oddaniem głosu na niego, jacka i poprę wyjątkowo nawet psl- na spotkaniu miło się prezentowali. takich radnych jak P. Szafran więcej w naszej gminie trzeba bynajmniej coś chce dla nas robić. i gmina dzieki jego fatydze że powiat nie dał burmistrzowi jeszcze obecnemu drogi w ściennym, nie toniemy w kolejnych długach. chwała mu za to!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

ludzie ale wam się nudzi....zazdrość was zżera że piszecie takie bzdury na każdym kroku. Ińsko to jednak społeczność patologiczna. jeden drugiemu łatke dorobi aby tylko ludzi oczerniać!!! nie wstyd wam? jak jesteście tacy doskonali to sami wystartujcie i zróbcie coś do cholery dla mieszkańców ińska a nie tylko na forum piszecie. a co do P. Szafrana to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i zastanawiam się nawet nad oddaniem głosu na niego, jacka i poprę wyjątkowo nawet psl- na spotkaniu miło się prezentowali. takich radnych jak P. Szafran więcej w naszej gminie trzeba bynajmniej coś chce dla nas robić. i gmina dzieki jego fatydze że powiat nie dał burmistrzowi jeszcze obecnemu drogi w ściennym, nie toniemy w kolejnych długach. chwała mu za to!!!!!!!

Ścienne mu za tą "fatygę" podziękują !

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonany , że jak Działoszewska wystartuje to Szafran się do niej będzie chciał przykleić !

Pan Szafran podał na portalu, jako pierwszy że Działoszewska wystartuje. Skrytykował ją za ukrywanie tego faktu do ostatniego dnia i ma rację. Nic go Działoszewską nie łączyło i nie łączy. Ten kto tak pisze nie siedzi w Ińskiej rzeczywistości i polityce. Zatem niech zamilknie i nie kompromituje się.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...