Skocz do zawartości

Srebrna Rybka zaprasza


zaproszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko łącznie z pomidorem. Niestety......

łącznie ze starym kotletem i starymi decami......

Bzdura. On tam wcale nie chodzi,bo go nie stać. Gdyby chodził,to by wiedział,że nie ma tam ani starych kotletów,ani starych Deców.

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura. On tam wcale nie chodzi,bo go nie stać. Gdyby chodził,to by wiedział,że nie ma tam ani starych kotletów,ani starych Deców.

Właśnie, że byłem! Zapłaciłem za byle gówno tyle co w drogiej restauracji i dostałem jedzenie nie do niestety zjedzenia. Mój pies nawet by tego nie ruszył. Dece tam akurat grają ze swoją solistką. Wejście gratis ale reszta to już opłata za zboże. Nie byłeś nie gadaj. Proponuję ci raz odwiedzić, zamówić, próbować zjeść, zapłacić i wtedy pogadamy.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, że byłem! Zapłaciłem za byle gówno tyle co w drogiej restauracji i dostałem jedzenie nie do niestety zjedzenia. Mój pies nawet by tego nie ruszył. Dece tam akurat grają ze swoją solistką. Wejście gratis ale reszta to już opłata za zboże. Nie byłeś nie gadaj. Proponuję ci raz odwiedzić, zamówić, próbować zjeść, zapłacić i wtedy pogadamy.

Kłamiesz jak z nut.Jest tam młoda i miła obsługa. Zespół z Decem zaproszono na inaugurację,a więc miesiąc temu.

Odnośnik do odpowiedzi

Młoda i miła obsługa? Wszyscy ze starej speluny przeszli na nową. Ubrali garnitury i żakiety i udają "nowość" za to metody są takie jak były w starej rybce. Zresztą jakby tak patrzeć to miesiąc temu to tak dawno? Już by się tak wiele zmieniło? To znaczy że jednak był u pomidora skoro potwierdzasz że tak było!!! No to jednak jest prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

NIE PODOBA SIE NIE CHODZ I NIE DYSKUTUJ NA TEMAT KTORY JEST NIEPOTRZEBNY NIKOMU. POMIDOR TO CZLOWIEK KTORY PRACUJE I NIE CHODZI PO JALMUZNE JAK TYkoles

No to się narobiłeś :)pomidor i praca :rolleyes: stuknij się w głowę. To ty najpierw odwiedź lokal dopiero pisz. Wpisał sam kilka postów pod rząd i wielkiego filozofa zgrywa. Znów nie rozumie o co na prawdę idzie :angry: Chodzi o ceny, że jak na Ińsko to bardzo wysokie a to nie ściągnie ludzi do Ińska jak to bywało kiedyś. Na dodatek żarło jest stare i niefachowo przygotowane. Niestety to jest prawda. Najeść się tam nie można za to słono płaci się w tym lokalu. Mnie na początku zjadła ciekawość jak pokaże się nowy właściciel to już wolałem Edytę i jej kuchnię. Nie wtrącaj się do dyskusji bo lubisz być zawsze przeciwko wszystkim którzy zaczną jakikolwiek temat. Za każdym razem nie rozumiesz idei poruszanych tematów. Za drogo i złe jedzenie u pomcia, brak znaku przed sklepem Deców który zniknął chociaż tam był dlaczego? A ty jak zwykle jak tuman do którego nic nie dociera :( Upór maniaka.....

Odnośnik do odpowiedzi

Pocaluj ich w d ,a zrozumiesz wszystko.Czep sie trameaju pajacu idz na dzien dziecka dostaniesz balonik igo dobrze zuzytkuj

Dzieci trzeba umieć zrobić i to żeby na dobrych ludzi wyrosły a ty spłodziłeś jakiegoś gada jak ty? Lepiej żeby nie....bo strach pomyśleć że takie potwory by były na świecie jak ich tatuś.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Właśnie, że byłem! Zapłaciłem za byle gówno tyle co w drogiej restauracji i dostałem jedzenie nie do niestety zjedzenia. Mój pies nawet by tego nie ruszył. Dece tam akurat grają ze swoją solistką. Wejście gratis ale reszta to już opłata za zboże. Nie byłeś nie gadaj. Proponuję ci raz odwiedzić, zamówić, próbować zjeść, zapłacić i wtedy pogadamy.

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie ty odniosłeś sukcesy???? Klemens odniósł robiąc staw bez zgody i odwadniając pozostałym rolnikom pola? Pomidor który w prezencie za zatrudnienie córki w szkole jeszcze dostał rybkę w prezencie??? Czubkowski który zatrudnił swoją córkę i zięcia w szkole nie zapominając o pracodawcy burmistrzu którego córkę też zatrudnił? Posłuszny Dec osiągnął sukces zatrudniając syna w policji i od razu syn dostał mieszkanie od gminy a synowa głąbica w szkole nasze dzieci uczy??? Tak można jeszcze wielu tych odnoszących sukcesy jak margaret która w żadnej kategorii się nie załapała tylko jednej gzie najwięcej otwarć strony na youtube a to tatuś z mamusią wchodzą???? No to jeszcze dodam naszą opozycję jakiż to sukces owa osiągnęła nie mogąc ani razu przeciwstawić się burkowi??? No i najważniejszy sukces to sukces osiągnięty przez burka doprowadzają do wymarcia miasteczka i osiągnięcia dna gospodarczego. SUKCESOGMINA wg: "maść na". O taką właśnie dyskusję chodzi a nie czy ktoś kogoś nazwie tu "idiotą" zaczyjnie rozmawiać na tematy poważne a nie czy komuś maść jest potrzebna. Post polecam wszystkim zdrowym nie potrzebującym "maści na".

Odnośnik do odpowiedzi

"Użytkownik rozsądek dnia 30 maj 2014 - 13:46 napisał. " Masz ultra szybki internet.Nie dość,że klikasz kilka razy,to do serwera szedłeś piechotą. Nie dziwię się,bo h-j na kaczych łapach nie człapie zbyt szybko.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...
wyborcai proszę mnie nie o

POLECAam stek z Deca w sosie pomidorowym

JESTEś dupek u Deca siedzisz żreż pijesz jesli jesteś głodny też tam jesteś i jeszcze chcesz kotleta....niech Ci go usmaży ten pyzaty dupek co już obskoczył wszystko Srebrną Rybkę żarł u Edyty i rrazem robił szulcowi kampanięa teraz jednego liwaka zjedli i biorą sie za drugiego a kampania na dobra to wojna gangów rodzinnych między sobą i tak Kupczyniaki ledzińskie dece michalskie spoko pasiuta co raz na tydzień siedzi w ińku i ta Hera co siedzi w MOPSIE bo tam ją posadził wygrany burmistrz a TY jestę na końcu

Wiadomo, tępych ludzi, nazywanych szumnie wyborcami. „

Wstyd! zero merytorycznej dyskusji. Tak pisze ktoś „BARANY WYBORCZEâ€a resztę dodam .....

Odnośnik do odpowiedzi

JESTEś dupek u Deca siedzisz żreż pijesz jesli jesteś głodny też tam jesteś i jeszcze chcesz kotleta....niech Ci go usmaży ten pyzaty dupek co już obskoczył wszystko Srebrną Rybkę żarł u Edyty i rrazem robił szulcowi kampanięa teraz jednego liwaka zjedli i biorą sie za drugiego a kampania na dobra to wojna gangów rodzinnych między sobą i tak Kupczyniaki ledzińskie dece michalskie spoko pasiuta co raz na tydzień siedzi w ińku i ta Hera co siedzi w MOPSIE bo tam ją posadził wygrany burmistrz a TY jestę na końcu

Wiadomo, tępych ludzi, nazywanych szumnie wyborcami. „

Wstyd! zero merytorycznej dyskusji. Tak pisze ktoś „BARANY WYBORCZEâ€a resztę dodam .....

Nic z tych wypocin nie rozumiem. O co tobie biega? Odgrzałeś starego kotleta i srasz żarem na lewo i prawo.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące później...

No to pan tomaten ma problem. W piątek młody Kuryluk z Ciemnika ten od Domina, nachlał się wynalazków u tomatena i w niedzielę wykorkował.

Psiarnia już węszy po Ińsku a nieboszczyka pokroili aby wycisnąć z niego trochę tomatowego badziewia. Pewno znów Jaro wyjdzie na czysto ze sprawy !

Odnośnik do odpowiedzi

No to pan tomaten ma problem. W piątek młody Kuryluk z Ciemnika ten od Domina, nachlał się wynalazków u tomatena i w niedzielę wykorkował.

Psiarnia już węszy po Ińsku a nieboszczyka pokroili aby wycisnąć z niego trochę tomatowego badziewia. Pewno znów Jaro wyjdzie na czysto ze sprawy !

To u tomatena wykorkował czy w szpitalu ?

Odnośnik do odpowiedzi

To u tomatena wykorkował czy w szpitalu ?

A to pech... szkoda że emeryci wyszli obronną ręką. Ślimak pewnie ich tam zaprowadził żeby się dziadków pozbyć a oni trunków od izuni nie chcieli. Mądrzy starzy ludzie będą mieć nauczkę żeby nie chodzić tam gdzie ślimak ich prowadzi. Złota ,srebrna to juz teraz wszystko jedno bo i tak to samo. Najalepiej omijać oba lokale długim łukiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...