Skocz do zawartości

Głosować na tą opozycję to jak pożar benzyną gasić !


gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może w końcu dopadnie go fatum i spadnie ze stoku.

Włodek kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. Żebyś ty stary ze swoich schodków nie spadł. Niektórzy z was mogą potknąć się na prostej drodze. Nie znane są wyroki Pana.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. Żebyś ty stary ze swoich schodków nie spadł. Niektórzy z was mogą potknąć się na prostej drodze. Nie znane są wyroki Pana.

Zabawny jesteś panie radny :P W prawie każdym poście wietrzysz Włodka. A coś Ty się taki pobożny zrobił? Do kościoła może i chodzisz, ale to nic nie daje obłudniku jeden. Gdyby Racin połamał sobie nogi, odechciałoby mu się jeździć na wczasy za nasze pieniądze. Tego mu życzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawny jesteś panie radny :P W prawie każdym poście wietrzysz Włodka. A coś Ty się taki pobożny zrobił? Do kościoła może i chodzisz, ale to nic nie daje obłudniku jeden. Gdyby Racin połamał sobie nogi, odechciałoby mu się jeździć na wczasy za nasze pieniądze. Tego mu życzę.

Wolałbyś aby je przepił!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli miałby wtedy po pijaku upaść na krawężnik i wybić sobie zęby to tak- może je przepić.

Ja natomiast tobie i burkowi,a także wszystkim ludziom życzę zdrowia i realizacji zamierzeń w sposób ucywilizowany.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja natomiast tobie i burkowi,a także wszystkim ludziom życzę zdrowia i realizacji zamierzeń w sposób ucywilizowany.

I to mi się podoba. Kulturalne i cywilizowane wypowiedzi. Aż miło się czyta ;)Jednak muszę Cię poprawić, bo popełniłeś pewną literówkę. Pomyliło Ci się i powiedziałeś "burkowi". Prawidłowo mówi się "burakowi" :D

Odnośnik do odpowiedzi

I to mi się podoba. Kulturalne i cywilizowane wypowiedzi. Aż miło się czyta ;)Jednak muszę Cię poprawić, bo popełniłeś pewną literówkę. Pomyliło Ci się i powiedziałeś "burkowi". Prawidłowo mówi się "burakowi" :D

Wszystkiego dobrego życzę:burkowi,burmistrzowi,burakowi i wszystkim innym okopowym.

Odnośnik do odpowiedzi
Urząd Pracy Stargard

Trafna uwaga panie radny - szkoda że na sesjach nie jest pan taki bystry

inskiduet2.jpg?1404139150

lepiej ?

To ja też dołączę do tego festiwalu życzliwości i życzę rownież tym panom wszystkiego dobrego po zakończeniu pracy w urzędzie gminy..

Odnośnik do odpowiedzi

Zaskakuje mnie na tym forum jedna rzecz mianowicie dlaczego tak zajadle atakuje się obecnego burmistrza a całkowicie oszczędza ciocię, opozycję czy nawet terebeckiego. Czy to należy zrozumieć, że te trzy siły są w koalicji przeciw jednemu Racinowi? Kto mi odpowie?

Odnośnik do odpowiedzi

Zaskakuje mnie na tym forum jedna rzecz mianowicie dlaczego tak zajadle atakuje się obecnego burmistrza a całkowicie oszczędza ciocię, opozycję czy nawet terebeckiego. Czy to należy zrozumieć, że te trzy siły są w koalicji przeciw jednemu Racinowi? Kto mi odpowie?

Ciocia już swoją porcję "ch...w w dupe" dostała wczesniej, myslę że po tym co już nawyprawiała nikt poważnie jej nie traktuje w wyścigu o fotel burmistrza.

Po drugie to nie atakujemy tylko oceniamy bezcenny wkład racina w rozwój gminy przez te 8 lat, a opozycja jak to opozycja, w ińsku nic nie znaczy więc trudno ich krytykować skoro jeszcze nie mieli szansy nic zrobić. Bo choćby chcieli, i mieli dobre pomysły to wszystko było blokowane przez ranych racina bo on nie lubi ludzi mądrzejszych od siebie. Ot i zagadka rozwiązana..

Odnośnik do odpowiedzi

Ciocia już swoją porcję "ch...w w dupe" dostała wczesniej, myslę że po tym co już nawyprawiała nikt poważnie jej nie traktuje w wyścigu o fotel burmistrza.

Po drugie to nie atakujemy tylko oceniamy bezcenny wkład racina w rozwój gminy przez te 8 lat, a opozycja jak to opozycja, w ińsku nic nie znaczy więc trudno ich krytykować skoro jeszcze nie mieli szansy nic zrobić. Bo choćby chcieli, i mieli dobre pomysły to wszystko było blokowane przez ranych racina bo on nie lubi ludzi mądrzejszych od siebie. Ot i zagadka rozwiązana..

Ja tu nigdzie nie przeczytałem nic o wieży negatywnego. Ciągle tylko burak i burak o opozycji nie wspominając. Opozycja tylko judzi i nic z tego nie wynika.Opozycja mogła wiele tylko mówiąc szczerze nie potrafiła zrobić nic. W opozycji jest stado bancwołów którzy słuchają jednego byczka. Skutek jest opłakany bo na niczym się nie znają.

Odnośnik do odpowiedzi

. W opozycji jest stado bancwołów którzy słuchają jednego byczka. Skutek jest opłakany bo na niczym się nie znają.

To zdanie doskonale opisuje obecną ekipę rządzącą a nie opozycję... A tej ekipie już dziękujemy wystarczająco się wykazali przez te lata...

Odnośnik do odpowiedzi

To zdanie doskonale opisuje obecną ekipę rządzącą a nie opozycję... A tej ekipie już dziękujemy wystarczająco się wykazali przez te lata...

Bęcwale kupczyński i szafranie spadajcie na drzewo. Tyle mam do powiedzenia razem z waszą wieżą.

Odnośnik do odpowiedzi
Don Spejson di Marco

Do byłej burmistrz i obecnego to bardziej pasuje piżama w paski... wsadziłbym oboje do jednej celi żeby sie pozagryzali... A przecież tacy z nich byli kiedyś przyjaciele.. jak rodzina prawie...

Odnośnik do odpowiedzi

Do byłej burmistrz i obecnego to bardziej pasuje piżama w paski... wsadziłbym oboje do jednej celi żeby sie pozagryzali... A przecież tacy z nich byli kiedyś przyjaciele.. jak rodzina prawie...

Słuszna uwaga. Trafne porównanie - nic dodać nic ująć ha ha ha.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...