Skocz do zawartości

Zdarzenia i wypadki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No co za dokładne dane na temat krok po kroku z życia radnego. Włodzimierzu czy ty posiadasz żonę? Nic mi o tym nie wiadomo bo gdyby tak było to bym o tym wiedział. Ktoś tu miał rację, że sam radny o sobie pisze. Też tak uważam. On ma swój sztab który działa dla niego jak on publicznie gdzieś jest. Potem takie wkręty pisze o byciu z żoną hahahahahahah

Odezwał sie wszystko wiedzący Krzysztof paluch, a może byś się leniu za pisanie wniosków wziął, a nie interesujesz się cudzymi żonami
Odnośnik do odpowiedzi

cyt: "Napisano dziś, 12:50UWAGA RODZICE W tutejszym ala przedszkolu dzieje się coś niebywałego.T P D nie zdaje sobie sprawy z powagi istniejącej sytuacji .Starałam się zrozumieć co tam się dzieje i działo.JUŻ ZACZYNAJĄ SIĘ NAGONKI NA dzieci.W ZWIĄZKU z tą sytuacją dzieci są już zabierane do domów.Zła opieka .jest nie od dzisiaj .Co niektóre dzieci są szykanowane,lekceważące i poniżane.to powinno być karane.Ale TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI JAK SAMA NAZWA JEST POWINNA POMAGAĆ,A NIE NISZCZYĆ maluszków.Hamstwo nie ma granic.Boję się o swoje dziecko."

Matko, nie masz prawa się STARAĆ zrozumieć. Ty MUSISZ zrozumieć. Taka Twoja matczyna powinność, taki Twój obowiązek. Nie dowiesz się niczego kompromitując się tutaj swoją fatalną ortografią. Zainteresuj się. Pójdź. Może i sama się czegoś nauczysz.

Przedszkole nie jest chyba obowiązkowe. Nieodpowiada-zabieraj ... tylko ortografii nie ucz na własną rękę. Dziecko Ci tego nie wybaczy.

... a że dzieci są "lekceważące"- w końcu ktoś je tego uczy :) Niestety, przede wszystkim rodzice.

Odnośnik do odpowiedzi

radny!!! Nic u ciebie taktu.Włodek przecież może mieć żonę,narzeczoną,kochankę,osobę towarzyszącą. Nie widzę tu różnicy.Jeśli nawet Włodek w kinie był z osobą towarzyszącą, to przecież nikt nie wymaga,by mieli jakikolwiek ślub. Komu to potrzebne?Czepiasz się nieistotnych detali. Ważne,że był i nie olał spotkania jak to zrobiło wielu radnych, oddając hołd Sybirakom.

Jakby nie było skłamał że z żoną a nie z przyjaciółką, koleżanką, partnerką etc. Co za zakłamany dziad.....

Odnośnik do odpowiedzi

Irytują mnie idiotyczne wpisy oczerniające Włodka, widziałem z okna jak przed 13 tą podjechał pod blok i z żoną poszli do kina, ten idiota powinien Włodka przeprosić, bo na pewno nie on pisał o 12,50 o przedszkolu. No a teraz radny już wie że jestem następnym blokowcem i może mnie wyśledzić i załatwić.

Jak nazwać kogoś kto chciałby być przykładem , a sam w skrajny sposób manipuluje wyborców ?. Jeżeli ktoś masowo pisze nie tylko na tym forum , ale także na innych tworząc coraz to nowe postacie i pod wiele innych się podszywając jest dla mnie chory psychicznie. Jeżeli ktoś sam sobie zadaje pytania aby następnie samemu na nie odpowiedzieć , prowokować i opluć kogoś jest dla mnie nie tylko niewiarygodny jest psychopatą . Takie działania włodka znamy już z poprzednich wyborów . Co do wpisu na górze , dla ludzi myślących jest on jednoznaczny i nie potrzeba żadnego komentarza .

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nazwać kogoś kto chciałby być przykładem , a sam w skrajny sposób manipuluje wyborców ?. Jeżeli ktoś masowo pisze nie tylko na tym forum , ale także na innych tworząc coraz to nowe postacie i pod wiele innych się podszywając jest dla mnie chory psychicznie. Jeżeli ktoś sam sobie zadaje pytania aby następnie samemu na nie odpowiedzieć , prowokować i opluć kogoś jest dla mnie nie tylko niewiarygodny jest psychopatą . Takie działania włodka znamy już z poprzednich wyborów . Co do wpisu na górze , dla ludzi myślących jest on jednoznaczny i nie potrzeba żadnego komentarza .

A ty mądralo ile razy pod różnymi nickami tu piszesz i plujesz żarem na Włodka? Tobie wolna ty masz monopol na wszystko idioto. Właśnie kto takiego gamonia będzie słuchał. Jednego stukniętego w mózg. To nie ty będziesz oceniał tylko wszyscy mieszkańcy a oni są w większości do Włodka cokolwiek na niego napiszesz i w jakikolwiek prostacki sposób. Za to komentarz należy się tobie jesteś żwirowskiego gnida i piesek chodzisz na jego smyczy po prostu goń się frajerze i tyle w temacie. Gorszego od ciebie psychopaty i chorego psychicznie na punkcie jednego człowieka nie spotkałem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...