Skocz do zawartości

Czy będzie referendum o odwołanie burmistrza i rady?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co może Włodek zrobić ? Zesr.ć się i...z tym chodzić ha ha ha !!

Nie podzielam twojego sposobu wyrażania się ale co do treści wpisu to jestem jak najbardziej za. Włodek ma rzekomo takie popracie wszędzie, że chce odwoływać Racinowskiego ale nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że jeżeli to referendum nie wypali to jego kariera polityczna w Ińsku będzie skończona. Z zasady się wie, że historię kreuje zwyciezca a jeżeli Włodek przegra referendum to wystawi swój elektorat na pośmiewisko i nie tylko to.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podzielam twojego sposobu wyrażania się ale co do treści wpisu to jestem jak najbardziej za. Włodek ma rzekomo takie popracie wszędzie, że chce odwoływać Racinowskiego ale nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że jeżeli to referendum nie wypali to jego kariera polityczna w Ińsku będzie skończona. Z zasady się wie, że historię kreuje zwyciezca a jeżeli Włodek przegra referendum to wystawi swój elektorat na pośmiewisko i nie tylko to.

A niby dlaczego? Nie zauważyłem, aby ktokolwiek naśmiewał się z uczestników poprzedniego referendum. Po przeczytaniu wpisu na portalu nie widzę aby to Włodek miał organizować, więc chyba za daleko idziecie

Odnośnik do odpowiedzi

A niby dlaczego? Nie zauważyłem, aby ktokolwiek naśmiewał się z uczestników poprzedniego referendum. Po przeczytaniu wpisu na portalu nie widzę aby to Włodek miał organizować, więc chyba za daleko idziecie

Nie liczcie na "łosi" już wyginęły.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...