Skocz do zawartości

Apel do burmistrza


syrenka

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie Burmistrzu moja prośba polega na zasugerowaniu Panu uprzątnięcia śniegu w samym centrum Ińska. Pomimo wąskiego przejazdu ( ze względu na bezpieczeństwo) wskazane by było jego wywiezienie.To najbardziej newralgiczny element drogi wojewódzkiej.Proszę pamiętać,że zima jeszcze potrwa i skoro natura dała szansę przygotowania się do jej ponownego powrotu to należy to zrobić. Proszę mniej jeździć z pracownicami a więcej samemu celem spenetrowania głównych ciągów dróg naszego miasteczka. To chyba nie wymaga dużych nakładów finansowych. A może do tej pracy zagonić żyjących na koszt Skarbu Państwa i Gminy. Proszę myśleć perspektywicznie a nie wstecz.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą ,gdyby mniej się wcinali w przyrodę to nie zwierzęta i ptaki by zginęły tylko ci zieleni co z tego żyją i utrudniają.A zwierzęta i tak przychodzą do ludzi i ptaki tez się wycwaniły.Każdy liczy na darmochę :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbę do wszechwiedzącego burmistrza. Niech przemyśli swoje wypowiedzi bo często w nich wyraża opinie i sądy na zasadzie < ja tu dyryguję , to moi poddani a wy macie gówno do powiedzenia> domyślam się ze jego styl wypowiedzi wypływa z wiary w swoich beznadziejnie głupich radnych. Dobrał sobie towarzystwo, które za diety zawsze podniesie rękę do góry. Po za tym na czym polega to dobro ogółu? I kto to jest ten ogół? Czy tylko ci co są za nim? A reszta ogółu co ma robić? Czekać aż gmina padnie? Burmistrzu zacznij chociaż trochę myśleć swoją niedoszkoloną mózgownicą!Nie ma ludzi nie zastąpionych. Ponadto wszystko wskazuje na to , że gminny deficyt rośnie podobnie jak ogólnopolski. No cóż ta sama partia, te same kombinacje i te same POzory pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...