Skocz do zawartości

Co byś zmienił w IFS gdybyś mógł?


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na te wpisy chcemy aby mieszkańcy, których opinia na temat IFS została w ohydny sposób zszargana przez opozycję chcemy zrobić temat by każdy właśnie z tych mieszkańców mógł nam powiedzieć co go zniechęciło do IFS czy Pana Burmistrza. W ten sposób chcemy pokazać, że dobro mieszkańców jest nam najbliższe a propaganda i hasła rozgłaszane przez opozycję są obrzydliwą kampanią kłamstw i pomówień za które opozycja zostanie rozliczona! Ponieważ skończyły się czasy w których opozycja mogła wpisywać co jej się podobało w najbliższym czasie pojawi się zbiorczy temat o opozycji. Tam postaramy się zawrzeć to co opozycja uważa za swoje dokonania i dodamy obiektywny i prawdziwy merytoryczny komentarz!

Zapraszam do dyskusji i zachęcam też innych do podjęcia tego dialogu, który w naszej gminie jest potrzebny!

Nie obrażają was tak jak wy ich. Naprawdę chłopie zastanów się bo swoimi wpisami sam psujesz wizerunek swojego ugrupowania razem z radnym, którego słownictwo jest już czystym chamstwem i prostactwem! Nazywacie się ludźmi władzy, a wasze występki udowadniają mi, że nie warto na was oddać głos. Najlepiej w ogóle będzie zbojkotować te wybory i nie wychodzić z domu i myślę, że tak zrobi wiele osób! Zastanów się czy oby na pewno pomagasz swoimi niezbyt przemyślanymi wpisami poprawić swój wizerunek? Tak naprawdę nie macie żadnych "haczyków" na opozycję czy młodego. Natomiast wy przez ostatnie dwa lata pokazaliście nam, że oddane na was głosy były bardzo dużym błędem. Sam głosowałem z rodziną na obecnego burmistrza ale obserwując postępujący marazm w naszej gminie nie dajecie mi innego wyboru jak przegonić IFS z Racinowskim na czele od władzy! Oskarżasz opozycję o propagandę ale to co sam wyprawiasz z kolegami na tym forum to jest propaganda i to taka jakiej używały dawne władze do ogłupiania społeczeństwa! Faktycznie żadna z osób pisząca artykuły na portalu (pisali też inni nie tylko opozycja) nie poniosła żadnych konsekwencji z tego co wiem za swoje artykuły. Dlaczego? Po prostu pisali prawdę i nic z tym nie zrobicie. Spróbujcie mnie przekonać do IFS nie ubliżaniem i wzajemnym sprzeczaniem się na forum, tylko zatrzymaniem stagnacji tej gminy bo doprowadzacie to tego, że nie chce się tu żyć!

Wy macie doświadczenie? Ty perfidny kłamco! Chyba w odstraszaniu inwestorów, jednego pogoniłeś na cztery wiatry (z Miałki) a chciał tam budować stacje paliw! Ilu inwestorów pozyskałeś? żadnego! Inwestorzy uciekają z Inska gdzie pieprz rośnie!

Znalazłem ten obrazek i wydaje mi się, że będzie kwintesencją mojej wypowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi

IFS widzę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi! Otóż najlepszym rozwiązaniem dla Ińska na dzień dzisiejszy było by całkowite odsunięcie was od władzy. Wypaliliście się, sami używacie teraz propagandę aby tylko wygrać wybory. Odnoszę wrażenie, że nie jesteś ani radnym ani burmistrzem czy zastępcom. Myślę, że jesteś podstawioną osobą, która ma opłacane wpisy w godzinach nocnych! Widzę, że nie do końca orientujesz się jakich ludzi reprezentujesz. Twój styl wypowiedzi wskazuje na to, iż twoim jedynym zadaniem jest właśnie propaganda. IFS już się nie da zmienić. Póki co siedzą w nim dobrze wszystkim znane od 1990 roku twarze. Nie da się zmienić charakterów tych ludzi oraz ich haniebnego postępowania. Będę się upierał przy tym obrazku ponieważ oddaje on w szczególności ostatnie dwa lata rządów burmistrza Racinowskiego oraz całego IFS! xfhjoqmbzs.jpg

Na koniec dodam, że cała ta gra IFS - u, którą obserwujemy ostatnio na tym forum jest stricte polityczną propagandą, nie ma nic wspólnego z chęcią dobra ogółu społeczeństwa. Na szczęście kończę udział w tej marnej dyskusji z IFS. Trzeba się położyć do wyra bo w przeciwieństwie do "IFS" nikt mi nie płaci za pisanie. Trzeba iść i ciężko harować na chleb, nie opier....lać się i kombinować jak tu nie oddać stołków!!! Dobranoc.

Odnośnik do odpowiedzi

IFS widzę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi! Otóż najlepszym rozwiązaniem dla Ińska na dzień dzisiejszy było by całkowite odsunięcie was od władzy. Wypaliliście się, sami używacie teraz propagandę aby tylko wygrać wybory. Odnoszę wrażenie, że nie jesteś ani radnym ani burmistrzem czy zastępcom. Myślę, że jesteś podstawioną osobą, która ma opłacane wpisy w godzinach nocnych! Widzę, że nie do końca orientujesz się jakich ludzi reprezentujesz. Twój styl wypowiedzi wskazuje na to, iż twoim jedynym zadaniem jest właśnie propaganda. IFS już się nie da zmienić. Póki co siedzą w nim dobrze wszystkim znane od 1990 roku twarze. Nie da się zmienić charakterów tych ludzi oraz ich haniebnego postępowania. Będę się upierał przy tym obrazku ponieważ oddaje on w szczególności ostatnie dwa lata rządów burmistrza Racinowskiego oraz całego IFS!

Na koniec dodam, że cała ta gra IFS - u, którą obserwujemy ostatnio na tym forum jest stricte polityczną propagandą, nie ma nic wspólnego z chęcią dobra ogółu społeczeństwa. Na szczęście kończę udział w tej marnej dyskusji z IFS. Trzeba się położyć do wyra bo w przeciwieństwie do "IFS" nikt mi nie płaci za pisanie. Trzeba iść i ciężko harować na chleb, nie opier....lać się i kombinować jak tu nie oddać stołków!!! Dobranoc.

Szanowny manolo zrozumiałem ją nader dobrze i dlatego postanowiłem zrobić ten temat. Dziękuję jednocześnie, że starasz się wytknąć nam czyli IFS tyle błędów. Nikt nie może dążyć do doskonałości nie potykają się na tej kamiennej drodze jaką jest polityka. My czyli IFS na pewno nie wypaliliśmy się i działamy sprawniej niż kiedykolwiek. Przejawia się to w wielu formach, które nie zawsze są widoczne dla mieszkańców. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteście zwartą, dobrze pracującą i silną formacją, która w Ińsku wiele dobrego zrobiła i ma zamiar zrobić. Twarze, które jak piszesz siedzą od 1990 to twarze osób, które są przez cały ten czas darzone wielkim szacunkiem i zaufaniem przez mieszkańców. Poparcie jakie uzyskaliśmy w radzie świadczy właśnie o tym, że drogi przez nas obrane są słuszne. Zapędziłeś się jednak z określaniem IFS jako kogoś kto postępuje haniebnie. NIc takiego nie miało miejsce. W sprawach czynów haniebnych, ohydnych i obrzydliwych wiedzie opozycja, która bez najmniejszego poszanowania innych stawia nas i mieszkańców, którzy nam zaufali w złym świetle. Ale ten wątek zostanie przez nas jeszcze poruszony. Namawiam byś prowadził z nami dalej dyskusję bo jest to dla nas cenne źródło informacji a także znak, że idziemy w dobrym kierunku. Dobranoc Manolo i mam nadzieję, że jeszcze poświęcisz nam swój czas.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem jeszcze na chwilę bo spodziewałem się, że znów napiszesz propagandowe przemówienie w stylu partii z epoki PRL - u. Niestety nic mnie już do was nie przekona a swoimi tandetnymi wypowiedziami udowadniasz mi jeszcze bardziej, że Ińskie Forum Samorządowe zapłaciło Tobie abyś pod szyldem IFS pisał tak napompowane i tandetne wypowiedzi jak powyższa. Pamiętaj, że tak jak na wiejskiej w Warszawie tak tutaj w Ińsku władzy lekko się nie oddaje. Twoje wpisy powinny wszystkim udowodnić jak bardzo zależy na władzy twojemu pracodawcy czyli IFS - owi. Nie rozumiem tylko jednego skoro tak "świetnie" idzie wam rządzenie gminą to dlaczego uciekacie się do takich nikczemnych sztuczek jak obraza wszystkich, którzy są wam przeciwni? Ja w artykułach i zachowaniu opozycji z nagrań nie widzę haniebnego zachowania. Widzę natomiast trzynastu przedstawicieli nas mieszkańców, pijących kawkę, żartujących, śmiejących się tak jakby nasza gmina była krainą mlekiem i miodem płynąca. Dyskusja z Tobą jest bezcelowa ponieważ jak dla mnie nie jesteś z Ińska i nie znasz realiów tej władzy. Pisz dalej takie nasączone propagandą nadmuchane wypowiedzi, na pewno nikt nie zaufa osobom, których jedynym celem jest kurczowe trzymanie się stołka a to udowadniasz w każdym swoim wpisie!!! Teraz dobranoc już na 200%

Odnośnik do odpowiedzi

Wszędzie tylko burak i burak. Anonimowy idioto z opozycji czy myślisz, że ktoś uwierzy, że tutaj tyle osób pisze? IFS ma chociaż honor i pisze pod swoim nickiem. Podziwiam go za upór i determinację. Czegoś takiego nie widzę u opozycja, która wiecznie narzeka, że nic nie może. Poza tym manolo jak ci nie pasuje coś w jego tematach to kto ci każe tutaj pisać? Zrób swój temat i pisz sam ze sobą. IFS jesteś na dobrej drodze żeby mnie namówić na tą trzecią kadencję dla was ^_^ Trzymaj tak dalej!

Odnośnik do odpowiedzi

Wszędzie tylko burak i burak. Anonimowy idioto z opozycji czy myślisz, że ktoś uwierzy, że tutaj tyle osób pisze? IFS ma chociaż honor i pisze pod swoim nickiem. Podziwiam go za upór i determinację. Czegoś takiego nie widzę u opozycja, która wiecznie narzeka, że nic nie może. Poza tym manolo jak ci nie pasuje coś w jego tematach to kto ci każe tutaj pisać? Zrób swój temat i pisz sam ze sobą. IFS jesteś na dobrej drodze żeby mnie namówić na tą trzecią kadencję dla was ^_^ Trzymaj tak dalej!

do takich wpisów utwórz wątek; "Jak IFS chwaliło samo siebie"

Odnośnik do odpowiedzi

No stawiasz młodemu powarzy zarzut i nadal pokazujecie klasę swojego ugrupowania jakim jest IFS. Ludzie patrzcie i czytajcie IFS używa pięknego języka. Piękne pomysły mają także wspaniałe. IFS wymyśliło alby jak hitler palić ludzi w kotłach!!! Mają pretensje do młodego, że nie podoba mu się większość emerytów w radzie! I ma racje bo w radzie powinno być więcej młodych ludzi. Wasi emeryci jak Kościelny, Jackowiaczka, Dec, Michalski dorabiający za żonę w piekarni i rencista Terebecki to relikty PRL-u. Powinni siedzieć spokojnie w domu bo na nic nie mają już pomysłu!!! Pięknie, pięknie klasa IFS jest zdumiewająca i wy chcecie, żeby was ludzie poparli spadać na szczaw. Emeryt powinien odpoczywać i liczyć na młodych ale akurat tylko ci z waszego klubu mają jeszcze mało kasy i szukają gdzie dorobić. Pozostali zapisali się do związku emerytów i rencistów i korzystają z życia i tych się chwali. Wasi IFS-owscy chcą jeszcze więcej korzyści dla siebie i swoich rodzinek!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę wszystkich o powściągliwość. Nie dajcie się sprowokować wpisom ludzi, którzy też zbłądzili przez propagandę informacyjną opozycji. W najbliższym czasie nasze działania się rozszerzą i będą bardziej skoordynowane. Prosimy też wszystkich o to by w ferworze dyskusji nie zapomnieli, że administrator już zamknął jeden temat i nie musimy do tego doprowadzać jeszcze raz. Proszę administratora by również w tym temacie wpisy, które są niestosowne a takie również są zostały usunięte tak żeby wątek nie został zniszczony przez opozycję, która słynie z takich działań.

Odnośnik do odpowiedzi

znalazł się nagle IFS kulturalny człowiek hahahaha. Najpierw obraża wszystkich dookoła później żąda od administracji usuwania wpsiów. Wstyd pokazaliście dzisiaj swoje prawdziwe oblicze!!! Nie będzie żadnych zmian, bo każdego oponenta będziecie obrażać w taki sposób w jaki przed chwilą w tym wątku widzieliśmy.

Apeluje do administracji forum aby nie usuwała wpisów!!! Niech wszyscy zobaczą jakie naprawdę jest Ińskie Forum Samorządowe na czele z burmistrzem Racinowskim !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę wszystkich o powściągliwość. Nie dajcie się sprowokować wpisom ludzi, którzy też zbłądzili przez propagandę informacyjną opozycji. W najbliższym czasie nasze działania się rozszerzą i będą bardziej skoordynowane. Prosimy też wszystkich o to by w ferworze dyskusji nie zapomnieli, że administrator już zamknął jeden temat i nie musimy do tego doprowadzać jeszcze raz. Proszę administratora by również w tym temacie wpisy, które są niestosowne a takie również są zostały usunięte tak żeby wątek nie został zniszczony przez opozycję, która słynie z takich działań.

Za skromnie napisałeś o działaniach włodzia za czasów vcity. Z niego to dopiero kabel był. Przecież to forum powstało przez włodzia bo inwigilował i kapował ludzi. A teraz sympatycy włodzia IFS zarzucają, że niszczą to forum. Idioci puknijcie się w głowy bo sami nie wiecie jacy zakłamani jesteście! Cieszcie się, że IFS z wami podejmuje dialog. Zobaczcie na to jak pisze do mieszkańców, nawet tych, którzy go nie popierają.Tego włodzio nigdy nie zrozumie.

Odnośnik do odpowiedzi

Kłamcy!!! Celem IFS jest zniszczenie tego forum. Jaka dyskusja jak użytkownik posługujący się nickiem IFS wypisuje przemówienia jak Gomułka. Dialogiem nazywacie swoje wpisy o hitlerze i paleniu starszych ludzi. Zastanówcie się nad sobą. Przekleństwa i wyzwiska to chleb powszedni w IFS. Ludzie sobie poczytają i zobaczą waszą prawdziwą twarz! Komuchy i faszyści tak o was należy napisać

Odnośnik do odpowiedzi

IFS to jest twór Zimn ickiegi jego kliki, który przed ostatnimi wyborami porzucił swojego pryncypała (słynne wyjście z IFS Zbycha Zimnickiego). Ten wątek na forum jest zupełnie chybiony, bo tak naprawdę trudno doszukać się w działaniach tej formacji jakichkolwiek działań pozytywnych. Przez ostatnich 6 lat w Ińsku niewiele się zmieniło. Molo w zasadzie się zawaliło, remiza przez 6 lat nawet nie została ruszona (gdyby nie działania poprzedników to pewnie ręczna robota strażaków też już popadłaby w ruinę). Nie zrobiono nic w kierunku remontu budynku szkoły (poprzednicy wyremontowali dach starej części i wstawili nowe okna, co IFS krytykowało). Gdyby nie poprzednicy nie byłoby już problemu Ińskiego Lata Filmowego bo kino też uległoby zawaleniu, bo IFS z pewnością nie byłoby zdolne pozyskać środków na jego remont. Największym zaniechaniem IFS było to, iż pomimo wielkiej propagandy sprzed wyborów w 2006 r. nie zdobyli żadnych znaczących środków finansowych z funduszy unijnych, a okres finansowania się już kończy. Można śmiało powiedzieć że pod tym względem Ińsko, inaczej niż inne gminy, zmarnowało swoje szanse. Dlatego za dwa lata musi przyjść czas na zmiany, żeby nie stracić kolejnej, chyba już ostatniej tak hojnej dla Polski perspektywy finansowej jeśli chodzi o środki z UE.

Odnośnik do odpowiedzi

Rodzina moja i znajomi popieramy obserwatora

Pewnie kiedyś popierałeś z rodziną Działoszewską i jej przypisujesz kult dobrych czasów. Teraz chcecie z tymi świetlanymi pomysłami znów do rady. Nie przeszkadzają wam spalarnie ,bioetanole, wypalarnie i też próby w Ińsku żwirowni. Wy jesteście wybawicielami gminy. Obserwator to radny w obecnej i poprzednich rad. Który do pracoholików nie należy. Jeszcze brakuje żebyście wpadli na pomysł LIWAK na burmistrza i pęknę ze smiechu :) :) :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie czas na zmiany, a zmiany trzeba zacząć od stołków! Czemu, Terebecki i reszta wychodzi do ludzi w czasie wyborów, nachodzą i namawiają żeby na nich głosować... a gdzie są przez 4 lata ich kadecji? ŚMIECH NA SALI NIE RADNI! Racina już d*** boli włażenia!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...