Skocz do zawartości

Rola Burmistrza i Rady Miasta


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz zielonego pojęcia lektor (chyba lektor byłego komitetu gminnego PZPR !) o tym o czym piszesz !! Jak ty mówisz, że plan można robić zgodnie z wnioskami (zainteresowanych danym terenem), a nie brać opinii instytucji, bez których ten plan poprostu nie jest żadnym dokumentem no to nie wiem jak ciebie nazwać..chyba pieniacz ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak ty mówisz, że plan można robić zgodnie z wnioskami (zainteresowanych danym terenem), a nie brać opinii instytucji, bez których ten plan poprostu nie jest żadnym dokumentem.

Nie powinieneś już otrzymać tej odpowiedzi, zgodnie z wcześniejszą moją sugestią.Ale jeszcze raz przełamię się licząc na dotarcie do twojej łepetyny (czyt: resztek mózgu).Sam sobie dajesz odpowiedź, niestety świadczącą o braku podstawowej wiedzy w tym zakresie. Jednakże zanim powiem o ci chodzi, jeszcze raz chcę podkreślić ,że te słowa są skierowane bardziej do wszystkich mieszkańców. Nie ukrywam, że bardziej zależy mi na tym, aby oni zrozumieli głupotę postępowania buraka i jego 13 "apostostołów".Piszesz ważne słowa ale nie rozróżniasz :opinii od uzgodnień. Wszystkie instytucje ,które mają prawo "uzgodnień" a nie opinii. Uzgodniły plan pozytywnie, wyjątkiem był RDOŚ i tylko RDOŚ, który wykorzystał głupotę i niewiedzę buraka celem "umilenia" życia ludziom,którzy mieli odwagę skrytykować tę instytucję za oszustwa w sprawie Natury 2000. Prawdopodobnie jesteś nie kumaty w tym zakresie.Tak samo zresztą jak twój burak.Pisząc wcześniej, a właściwie przytaczając wypowiedzi specjalistów, liczyłem na przejrzenie na oczy ,głównie mieszkańców ale też i buraka.Natura 2000 w chwili obecnej poza faktem wyznaczenia obszarów jest fikcją w zakresie zadań ochronnych i planów.Po prostu nic takiego nie ma. Gdyby kiedyś burak słuchał mądrzejszych od niego ludzi, to niepotrzebnie by nie jeździł i lizał dupę w RDOŚ-iu.Teraz nastąpi czas prac nad tymi dokumentami. I tutaj pies jest pogrzebany, bo oszukując właścicieli (o władzy nie mówię bo jest wyjątkowo tępa), naraził się na utrudnienia jakie wystąpią w tym procesie.Mądry burak wrócił by do początku , tym bardziej ,że zawalił wiele zadań rządowych, które nie ujął w planach i doprowadził do korekty istniejących błędów. Prawdopodobnie było by to początkiem boomu rozwojowego.I znowu pod warunkiem ,że burak i 13 "apostołów" potrafiło by zrozumieć niuanse (błędów) poprzedników (mam na myśli radnych).Jednakże spodziewam się podobnego zachowania jak w sprawie żwirowni. A więc głupoty i bezmyślności w skali ponad wieku czasu.Żadne datki "żwirków" nie są w stanie wyrównać strat jakie poniosą mieszkańcy gminy w pełnym wymiarze tego słowa. Zapewne nastąpi długotrwały proces dochodzenia praw i naprawiania strat.Tych już powstałych i tych, które mogą powstać.To nie będzie ani rok , ani 3 lata.Stagnacja powstała z pazerności buraka, a może jeszcze bardziej z zawiści do niektórych właścicieli ziem.Nie bez winy jest tutaj osoba zajmująca się tymi sprawami w gminie. Ale jak mówi prawo,za pracę urzędu odpowiada burak, ktokolwiek by nim był.A tak już na zakończenie dodam,że to wy jesteście resztkami PZPR-owskiej propagandy i działania lub raczej ogłupiania obywateli tej gminy i nie tylko. Przez wasze chamskie zachowanie się w stosunku do przyjezdnych , spowodowaliście jeszcze większą niechęć tych ludzi do odwiedzania gminy. Cierpią na tym sklepikarze, wynajmujący kwatery,restauracje, CPN a przez to i gmina, która ma coraz mniej w kasie.Nie jest hańbą przyznać się do błędów, tylko czy burak i reszta jego trupy ma taką cywilną odwagę. Czy może idzie jak "kamikadze" w zaparte: - "nie bo nie".To co aktualnie dzieje się w gminie przeraża brakiem kontaktu z mieszkańcami, także tymi przyjezdnymi. Wy po prostu nie reprezentujecie interesów tych ludzi.Nie macie żadnego stabilnego,uzgodnionego właśnie z mieszkańcami programu działania i długofalowego planu rozwoju gospodarczego.Zadania samorządu terytorialnego przerzucacie na ludzi ( nie wymienię które) , bo to kolejny bat na waszą tępotę umysłową.Niestety płacić za nią będą następne pokolenia a długi spadną na następców chyba najgorszego po roku 1990 buraka w tej gminie.To mieszkańcy ( bez podziału na tutejszych i przyjezdnych) stanowią sól tej ziemi. Rada winna ich reprezentować (spotykać się z nimi i słuchać co mówią) , a dopiero na szarym końcu jest burak (z niezłymi zarobkami jak na upadającą gminę), który winien te wszystkie zadania wykonywać w imię dobra mieszkańców. Nie dzieląc ich na smutnych, wesołych, głupich, mądrych, mających więcej lub mniej,polaków czy też ukraińców,z tej czy innej opcji, przyjaznych czy też nieprzyjaznych.Powtarzam ciągle: uczcie się pokory i służenia tym ludziom. Aktualnie to wy nimi zarządzacie i to na dodatek beznadziejnie. Prędzej czy później do ludzi to dotrze. I oby nie za późno.

Odnośnik do odpowiedzi

Po zapoznaniu się z artykułem w którym burak opowiada o swoich 800 listach oraz podejmowanych przez 5 lat działaniach . Mogę z czystym sumieniem stwierdzić,że na rozgrzeszenie ten człowiek nie może liczyć. To jest po prostu oszust i wodolej, udający stroskanego o byt gminy buraka.Bez zwątpienia jest to perfidna układanka , nastawiona na kolejne oszustwo, podobne do tego z ostatnich wyborów. Różnica tylko polega na jego o wiele większej skali propagandy i obłudy. ten człowiek nie już żadnych skrupułów. I jest nastawiony na bezapelacyjnego nazywanie "czarnego" "białym" i na odwrót. Wszystkie wypowiedzi tego lokalnego "kacyka" przypominają czasy, kiedy to komuniści byli nieomylni. Ten "człowieczek'' z Urbanowskimi uszami potrafi bez zmrużenia oka kłamać.Kłamie w rozmowie z dziennikarzami, tak samo jak kłamał swoim wyborcom. Oczywiście będą szczegóły tych kłamstw, tylko nie dzisiaj. Nawet ja muszę ochłonąć po takiej porcji kłamliwych wywodów człowieka, który bądź co bądź ponosi odpowiedzialność za gminę.Nie pracuje tam społecznie lecz za ogromne , jak na taką małą gminę pieniądze.Mniej dziwi postawa radnych, których można poza małymi wyjątkami skwitować stwierdzeniem - bezmózgowców. Ta nazwa odnosi się też do przewodniczącego rady, bo on nie odbiega od nich.Tym "niby"reprezentantom lokalnej społeczności wydaje się ,że stanowią cokolwiek dobrego dla mieszkańców, a przecież wszystko widać jak na patelni. Każdy samodzielnie myślący człowiek tej gminy, musi stwierdzić, nawet jakby nie chciał, że wegetujemy jako społeczność.Przyczyną jest założenie, że "władza ma zawsze rację". Jedno jest pewne od początku, ten człowiek wiedział do czego dąży lecz wolał kłamać.Zapytam więc na wstępie czy wysłał te 800 listów oficjalnie??? Czy też jak kundel przy pomocy swoich radnych roznosicieli wykorzystał stanowisko, aby ponownie potwierdzić swoje kłamliwe działania. Przecież gdyby miał odwagę i był przekonany o słuszności swoich pomysłów, to zrobił by to legalnie na stronie gminnej.A koperty były by zaadresowane do konkretnych mieszkańców. Tak naprawdę jest mi wstyd,że przedstawiciel ,podobno "nasz", pisze nie wiadomo do kogo.Na takie przedstawianie argumentów nie można oficjalnie zająć stanowiska, bo nie są one zaadresowane.Czemu w takim razie nie rozwiesił je w postaci plakatów??? Właśnie dlatego,że nie miał odwagi wysłuchać ludzi. Podane jednak w artykule cyfry nie da się już zmienić, bo są opublikowane. A ich sumy potwierdzają tylko dotychczasowe kłamstwa o dobrobycie płynącym ze żwirowni przez ponad 40 lat. Dobrze,że chociaż się przyznaje,że gmina i szkoła to największe zakłady pracy.Szkoda tylko,że one nie przynoszą gminie żadnych dochodów, a raczej stanowią ,sądząc po wynikach pracy, powód do wstydu i krytyki. Podatków też z nich nie ma. A więc mieszkańcy poczytajcie jak umiejętnie burak lawiruje w gęstwinie kłamstw na swoim PGR-owskim doświadczeniu. Tu nie chodzi o PGR jako taki, lecz o przyklepaną odgórnie ich likwidację.Teraz to zrozumiał??? A gdzie był wówczas i potem, kiedy sam likwidował stanowiska pracy. A ludzie szli na bruk wraz z rodzinami. Osobiście nie wierzę, że za takie grzechy można dostać pokutę. No chyba,że w piekle.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja po przeczytaniu tych bzdetów o plotkowaniu przy piwku odniosłem wrażenie ,że Manske to nie do końca uczciwy gracz.Dużo jego wypowiedzi niby takich przeciwnych żwirowni ale jakieś one takie pod kogoś nie do końca Manske gra ok.Dziwi fakt ,że nie ma wypowiedzi innych członków inicjatorów? Może nie wiedzieli a dlaczego jakiś konkretnych faktów dla mieszkańców nie podano? A dlaczego żadnego dokumentu nie zacytowano? Coś co by przebiło bzdury Racina? Myślę ,że Oni grają razem tylko Manske jeszcze o tym nie wie.Paluch dobrze tym dużym bezmyślnym łbem kieruje a ten daje się manipulować.No i uderzyła nie powalająca kwota pieniędzy jaką otrzymamy już nie 800-900 tys.jak pisał w swoim liście do narodu tylko 600 tys.Dobrze ten gość z Australii pisał Racin się sprzedaje i nas za parę srebrników.Zgadzam się z tobą Hubble ,że ten traktorzysta i wyborczy kłamca teraz kłamie z jeszcze większą siłą.A z nas robi zwykłych pijusków ze wsi co to nie wiedzą o co chodzi.O tym wyrwanym zębie nie wspomnę ludzie o czym w do tej redaktorki mówiliście ? trudno było odpowiedzieć jestem przeciwny/a żwirowni bo boję się pyłu ,hałasu,ciężarówek?O wodzie i jeziorze nie wspomnę ten Aplewicz to chyba samogon pił a nie piwko.Bo takie bzdury opowiadał ,że wstyd na wioskę wyjść.I się cieszy ,że po latach w ZUBI-ach pracuje czyli co? Szanowna pani Zosia też chce mieć żwirownię u boku i ten jej Sałdak też? No świetnie to chyba w takim razie jedyna wioska i pracodawcy co chcą żwirowni prócz Racina jego bandy i właścicieli transportu.Do Manske - kogo ty ciećmalino reprezentujesz i z kim grasz w drużynie ??? Bo mi się wydaje ,że z Paluch który tobą jak sterem kieruje.

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy moi nie rozumiecie niczego.Daliśmy wam kreta.Pan Paweł jak na razie sprawdza się na medal ryje pod wami aż ziemia podskakuje.Jak można was szybko w butelkę nabić.Chyba nie myślicie,że pojawił się na sesji o żwirowni z troski o was? Trzeba być strategiem i dobrze wszystko zaplanować !!!To 99% sukcesu a my to potrafimy lepiej niż ci wasi krzykacze.Nakrzyczeli,ogon pod siebie i pochowali się jak szczury.Tylko ten wasz starszy Pan od czasu do czasu coś bąknie ale już nikt go nie słucha.Wizja żwirowni tuż ,tuż nawet ochronę środowiska mamy po swojej stronie.I co wy na to????A to wasze referendum i tak nie wypali bo od nas zależy jego organizacja a my się już postaramy żeby ludzie nie dojechali gdzie trzeba.Kasa w końcu do gminy spłynie no może przesadziliśmy że 800 tys może to będzie 600 a może jeszcze mniej ale zawsze to coś .Tak więc liczcie tylko na nas.My swoje wiemy.Pozdrawiam kreta.HAhahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dla odmiany mam inne skojarzenia z tym artykułem.Bo na ten przykład dlaczego tylko z imienia i nazwiska ten tlusty Aplewicz się wypowiada .Bo to wszystko było ukantowane.A o co chodzi ? No Kujawskiej nie wypadało to murzyna z Aplewicza zrobiła a sama jako firma teraz w blogosławieństwo popadnie bo Burmistrz może zleconko da może lepsze.A że wywaliła innego pracownika żeby przyjąć tego grubego to już nikt nie pamięta.Tu wszędzie są układy a NA UKŁADY nie ma rady.Sałdak to też cicho ciemny cwaniak za zleconko będzie milczał.I tak to jest w tej gminie że jeden drugiego sprzeda.Ja tego Manske nie znam ale ktoś mu zaufał ale jeśli jest kretem to też powiem że jest ostatnim kretynem dając się tak manipulować.Bo Aplewicz to cienka piłka chociaż GRUBA.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz tabu, chciałbyś aby wszyscy w Gminie darli pyski w sprawie kopalni tak jak was kilku na tym forum. Jak tylko dziennikarka poszła w tzw. "teren" to się okazało co ludzie myślą o żwirowni. Mają w 4 literach wasze krzyki.I tak będzie z referendum.Zrobi się festyn z kiełbaskami i piwkiem i będzie pozamiatane.A przy okazji wasz "przywódca"

Manske też się napije i pożywi tak jak to było na Wisoli. Dobrze się zaprezentował w Wyborczej to zaproszenie dostanie na sierpniowe "prareferendum".

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy gminy Ińsko.To bardzo istotna wiadomość dla wszystkich,którzy ponoszą straty z powodu głupoty rządzących tą gminą.Czeka Was niedługo utrata wartości Waszych dóbr materialnych w postaci domów, mieszkań i gruntów.Wydawano Wam nieprawdziwe i niezgodne z prawem decyzje podatkowe, pozbawiano Was możliwości budowy tego co zamierzaliście, mało tego, zmuszono Was do zaakceptowania prawnie nie mających uzasadnienia zapisów planu zagospodarowania przestrzennego, który obecnie gmina "tworzy" już ponad trzeci rok.Co też jest sprzeczne z zapisami prawa. Robiono to przy tym, wpisując dane niezgodne z nieobowiązującymi planami zagospodarowania przestrzennego. To w konsekwencji naraziło Was na utratę zwrotu podatku VAT. Za te i inne przewinienie urzędników gminnych należą Wam się odszkodowania. Nie bójcie się ich dochodzić, bo gmina nie ma skrupułów w łupieniu Was .Robi to z pełną premedytacją, korzystając z Waszej niewiedzy. A więc czytajcie i korzystajcie z uprawnień;

Dnia 12 lipca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi oraz ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania administracyjnego oraz ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2011 r. Nr 76, poz. 409, dalej „nowelizacjaâ€).

Celem nowelizacji jest przede wszystkim przeciwdziałanie przewlekłości postępowań administracyjnych. Nowelizacja ma również przyczynić się do zwiększenia efektywności oddziaływania skarg na bezczynność organów administracji państwowej. Osiągnięcie powyższych celów ma nastąpić poprzez wprowadzenie możliwości wymierzenia organowi grzywny, w przypadku uwzględnienia skargi na bezczynność lub przewlekłe prowadzenie postępowania przez ten organ.

Grzywna może być orzeczona przez sąd z urzędu lub na wniosek strony do wysokości dziesięciokrotnego przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w gospodarce narodowej w roku poprzednim. Przeciętne wynagrodzenie w gospodarce narodowej w 2010 r. wyniosło 3224,98 zł, według Komunikatu Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 9 lutego 2011 r. Zatem, wysokość grzywny wymierzanej w 2011 r. organowi administracji publicznej, który dopuścił się bezczynności lub przewlekle prowadził postępowanie, może wynieść nawet do ok. 32 tys. zł.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że w dotychczas obowiązującym stanie prawnym wyciągnięcie wobec organu konsekwencji finansowych w postaci nałożenia grzywny możliwe było jedynie poprzez wniesienie odrębnej skargi, jeśli organ nie wykonał wyroku sądu uwzględniającego skargę na bezczynność (w samym wyroku orzekającym bezczynność nie było możliwości nałożenia grzywny). W dodatku skarga ta była uwarunkowana uprzednim pisemnym wezwaniem organu administracyjnego przez stronę do wykonania tego wyroku.

W rzeczywistości dotychczas przewidziana w przepisach grzywna była karą za niewykonanie wyroku sądu, a nie karą za samą bezczynność. Na ten fakt zwrócił uwagę Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 4 marca 2009 r., wyjaśniając, iż: „z treści art. 154 § 1 ppsa wynika, że wnoszący skargę może żądać od sądu administracyjnego wymierzenia organowi grzywny w związku z niewykonaniem wyroku sądu†(sygn. akt I OSK 1150/2008).

Po wejściu w życie nowelizacji, oprócz możliwości nałożenia na organ grzywny za niewykonanie wyroku sądu (na podstawie odrębnej skargi), będzie możliwe nałożenie grzywny za samą bezczynność bądź przewlekłe prowadzenie postępowania już na etapie orzekania przez sąd w przedmiocie skargi na tę bezczynność lub przewlekłość.

Dodatkowo podkreślić należy, że zgodnie z nowelizacją samo wniesienie skargi połączone

z żądaniem wymierzenia organowi administracyjnemu grzywny nie będzie od razu prowadzić do jej wymierzenia. Organ będzie miał możliwość usunięcia stanu bezczynności

np. poprzez wydanie określonej decyzji, aż do momentu wydania wyroku przez sąd administracyjny. W sytuacji, gdy organ podejmie jakieś działania przed wydaniem wyroku, sąd zobligowany będzie umorzyć postępowanie w przedmiocie skargi, jako bezprzedmiotowe.

Podsumowując, niewątpliwie pozytywnym skutkiem społecznym proponowanej zmiany będzie przeciwdziałanie przewlekłości postępowań administracyjnych, co przyczyni się

do skuteczniejszego egzekwowania prawa każdej osoby do rozpoznania sprawy bez zbędnej zwłoki. Mamy nadzieję, że nowelizacja zmobilizuje organy administracji publicznej i wpłynie na przyspieszenie postępowań administracyjnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Na oficjalnej stronie BIP gminy Ińsko w dziale - rejestr zmian- nie ma ujawnionych "zarządzeń" nr.3,4,8 i 15.

Wszystkie dotyczą manipulacji budżetem gminy. To zakrawa na konieczność ingerencji prokuratury oraz RIO. Ponadto burak nie ujawnił dokumentu przygotowanego przez RIO a odnoszącego się do uwag i zastrzeżeń w sprawie budżetu gminy. Można sądzić ,że są to działania świadome, nakierowane na ukrycie pewnych poczynań władz gminy odnoszących się do manipulacji budżetem. Ukrywanie jawnych danych stanowi ŚWIADOME naruszenie ustawy o udost- ępnianiu informacji jawnych odnoszących się do zarządzania majątkiem gminy Ińsko a zatem zasługuje na ingerencję prokuratury Rejonowej w Stargardzie Szcz.

Odnośnik do odpowiedzi

No to już "frajerzyno" gminny "leć" na ul. Czarnieckiego do Pana prokuratora Arkadiusza i zgłoś przestępstwo !!

Tylko bieg.. gminny węszycielu przekrętów i złodziejstwa. Na powitanie dostaniesz tam od ciecia kopa w d..pę bęcwale !!

Odnośnik do odpowiedzi

Panie burmistrzu!!!!!

Drogi, kochany buraku, nasz gospodarzu!!!!!Oazo wiedzy i obiecanek!!!Rany co się dzieje!!!!!

Znowu mnie nie było ale po powrocie zatęskniłem za wodą ,plażą ,molem.Pojechałem prosto z drogi i przeżyłem szok!!! Nawet za komuny główne arterie były oświetlone. A teraz jadę i ciemność widzę.Droga wojewódzka w kierunku od "energetyki" do Storkowa ciemna!!! Od razu skojarzył mi się film z treścią "ciemność widzę", skręciłem na plażę. Bo tam jest pięknie nocą , kiedy w odblasku świecących lamp widać pływające ryby i raki.I znowu szok!!!! Tym razem "ciemno jak w d****"??????

Panie Racinowski "larum grają"!!!!!!

Do czego ty buraku doprowadzasz tę gminę!!!!! Przecież ona ginie na oczach mieszkańców i turystów!!!!

Jak ci człowieku nie wstyd wracać do XIX wieku. Przecież jesteśmy już w Europie.Pal chociaż ogniska co sto metrów, to może ludzie pomyślą ,że to taka sezonowa atrakcja.Wstydu oszczędź Waść!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni Panstwo,

Dostalem email od nie znanej mi osoby ze ktos po angielsku pisze na tej stronie co zuca podejzenia na mnie. Oswiadczam , ze nic nie pisze pod innym pseudonimem, w jezyku angielskim na tej stronie internetowej . Pisze tylko jako inwestor. Wszystko inne nie pochodzi odemnie. Jestem w Swiecie i nie mam czasu na zadne prowokacje.

Odnośnik do odpowiedzi
Przykład idzie z góry
Pocałuj w 4 litery Pana Burmistrza Misiu !!

Siedź w domu i nie szwendaj się po Ińsku !! Tylko nie siadaj do kompa i nie pisz tych bzdur, bo można dostać refluksu żołądka.

Musisz mieć w tym spore doświadczenie skoro trąbisz o tej d**** racinowskiego cały czas. Może zrobicie za pieniążki od żwirowni imprezę i na scenie go cmokniesz tam gdzie światło nie dochodzi. Oczywiście to wszystko ma być nie po to żebyśmy naśladowali tylko wiedzieli jak uniknąć losu takie psa gończego jakim jesteś icon_rolleyes.gif .

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę takich przykładów nie powielać.Nie po drodze mi w tym kierunku dlatego jestem przeciw żwirowni.Każdy kto przyzna się w poparciu tego pomysłu przestanie istnieć w niesławie jak Racinowski i jego radni.Jak się czujecie radni którzy oszukaliście wyborców?Nie mam zamiaru nikogo nigdzie całować.Co najwyżej pokazać środkowy palec.Mądrość ludzi jest nieoceniona a ludzie was jeszcze chodzących po domach pamiętają.Nie mogą zapomnieć zapewnień,że żwirownia za waszego rządzenia nigdy nie powstanie.Właśnie się o tym przekonali :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

WITAM PONOWNIE.

SLYSZALEM ZE BURAKOWO SIEJE PLOTY. TO NIE PRAWDA ZE UCIEKAM. ZYJE I TO DOBRZE. :D

TO JA NIE DLUGO TEN BURACZANY RYJ BEDE SCIGAL, A WY RODACY NIE DAJCIE SIE ZATSRASZAC TEMU GUMIAKOWI KTORY ZASTRASZA BIEDNYCH LUDZI.

Podobno Gen Racin sciga mnie niemilosiernie. Nic o tym mi nie wiadomo. Poza tym Racinowski wie gdzie mnie szukac. Sieja ploty bo wiedza ze w sadzie skompromituje sie balwan i PRAWDA jak g... z wody wyjdzie. Ja jestem wstanie udowodnic ze jest kretynem ale on nic nie jest wstanie zrobic bo taka jest prawda. Wreszcie i publicznie powtorze przed sadem ze jest przyglup, ze wedlug mojej opini podejzewam jego o lapownictwo, ze jest gnojkiem, ktory szkodzi naszej ojczyznie i napadla na wlasna Gmine i jej mieszkancow. icon_cool.gif

Kochani, w ciszy siedze bo jestem w Swiecie i zalatwiam swoje interesy. Nie zapomnialem ze twarza w twarz spotykam sie 27 lipca z wladza i kopaczem aby mi tylek skopali. Gnojki, ja tam bede jak powiedziale3m ale wiem ze szmaty zawsze chowaja sie jak szczury. Wladza, szmato..... nie zapomniales o spotkaniu. Gnoju , wiem ze nie masz odwagi ujawnic sie, ale ja wiem kim jestes i przyjdzie czas na was wszystkich lobuzy. icon_rolleyes.gif

Ludzie , nie wchodzcie w dyskusje ze szmatami bo to was obraza na tych stronach. Wiecie jak jest , jak sie psie gowno nadepnie musi smrod zostac. Wiec , ignorujcie szmaty.

Odnośnik do odpowiedzi

O jakiej ty "naszej ojczyźnie" mówisz palancie. Twoja ojczyzną jest Australia !! Jak w kraju było żle to spier......ś na Zachód jak szczur. Zdobyłeś parę groszy jako pomywacz i się puszysz jako patriota.... baranie.Chcesz tu budować hotele na kredyt.Udajesz że wszystko możesz kupić od nas biedaków... Gówno dostaniesz, a jak będzie trzeba to ci tak tu życie umilimy, że będziesz nas omijał z daleka.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty posrańcu "kopacz" , kto ci dał mordo zakazana wypowiadać się w imieniu mieszkańców??? Ty jesteś albo starym komuchem z czasów PGR-wskiego racina albo jego lizodupem. Z mieszkańcami to masz tyle, co kot nasrał.Ja sądzę ,że to my normalni i prawdziwi mieszkańcy niedługo wam kombinatorom z gminy życie umilimy.Gdyby nie nasze podatki, to zdychalibyście w gminie z głodu.Już teraz wasz burak uważa gminę i szkołę za największe "zakłady pracy". Zapominasz jednak gnido,że jesteście budżetówką i żyjecie za nasze pieniądze. Poza głupotą , której coraz więcej produkujecie, żadnego pożytku z was nie ma. Nie ma z was przede wszystkim żadnych dochodów dla gminy, przeżeracie to wszystko, co mogło by iść na rozwój i miejsca pracy.I nie strasz nikogo posrańcu, bo takich jak ty to dopiero trzeba pędzić z tej gminy, nierobie zakuty.

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego "mieszkanka " to Wiesia?To do niej nie pasuje.To pisał raczej facio.Ej ty "kopacz" nie prowokuj i nie bój żaby Wiesi to ty możesz naskoczyć.Bynajmniej jeśli chodzi o Wiesię Masznicz to o tej godzinie była mieście i wiele osób ją widziało.Tak więc obwiesiu jeden nie czepiaj ludzi jak nie wiesz.A apropos wpisu 'mieszkanki" to zgadzam się z treścią.I weź sobie słowa "Olo" do głowy są wyraziste.Wyczuwam u ciebie strach.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przed chwilą minął mnie Janek na traktorze.Pisanie tu,że to Wiesia czy Janek chyba grubo przesadzone.Chyba ,że można być w dwóch miejscach na raz to gratuluję twórczej paplaninie kopacza.Władza gminna już wie ,że nieuchronnie zbliża referendum i zaczyna atak na inicjatorów czy raczej pomysłodawców czyli Maszniczów.Tylko czy to coś zmieni?To niestety nie wybory i nie wystarczy pluć na przeciwnika.Jeśli tak uważają rządzący to gratulować pomysłu nie zbyt chwytliwy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...