Skocz do zawartości

Czemu nie centrum Ińska???


ciekawska

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być złośliwa względem mieszkańców Storkowa, którzy też mają prawo do dobrej jakość dróg, ale nie jestem w stanie zrozumieć jednak rzeczy.

DLACZEGO ZE WSZYSTKICH DRÓG JAKIE MOŻNA BYŁO NAPRAWIAĆ, BURMISTRZ LIWAK WYBRAŁ AKURAT DROGĘ W STORKOWIE???

Przecież odcinek od ronda do wyjazdu w kierunku na Linówko to jest dramat. Dziury, zapadnięta droga, odłamki asfaltu, brak albo nieczytelne oznaczenia poziome, kałuże po ulewach, zaspy śniegu podczas zimy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, ciekawska napisał:

Nie chcę być złośliwa względem mieszkańców Storkowa, którzy też mają prawo do dobrej jakość dróg, ale nie jestem w stanie zrozumieć jednak rzeczy.

DLACZEGO ZE WSZYSTKICH DRÓG JAKIE MOŻNA BYŁO NAPRAWIAĆ, BURMISTRZ LIWAK WYBRAŁ AKURAT DROGĘ W STORKOWIE???

Przecież odcinek od ronda do wyjazdu w kierunku na Linówko to jest dramat. Dziury, zapadnięta droga, odłamki asfaltu, brak albo nieczytelne oznaczenia poziome, kałuże po ulewach, zaspy śniegu podczas zimy.

 

Bo w Storkowie burek robi drogę dla żwirowni, on mieszkańców wiochy ma w du.pie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...