Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trójca jutro wyrywa się do Pana Przewodniczącego. Przepraszam mamy parzyć już kawkę czy herbatkę. Mam nadzieję że nie będziecie narzekać na zainteresowanie, będziecie wysłuchani jak przykazane.

Dobrze ktoś w ogóle do niego idzie. Pytanie tylko po co. Co Terebecki może powiedzieć. Przecież o wszystkim decyduje Endriu. Szkoda wysiłku. ta"trójca" to Michał, Liwak i Włodek czy może właścicielka listu otwartego. Słowo "trójca" nie określa dokładności osób.

Odnośnik do odpowiedzi

Gminni urzędnicy tylko czekają na nowe podwyższone podatki. W ślad za tym pójdą pewnie podyżki diet i pensji. O lampach Szanowna Pani może zapomnieć jak i o zrobieniu chociaż metra drogi. W tej gminie śiwetnie wychodzi podwyższanie podatków, trefne inwestycje, sponsoring trefnych inwestorów i powiększanie szmalu na kontach naszych rajców. Co gołym okiem widać po corocznych zeznaniach podatkowych. Niestety dotyczy też opozycji. Panie Burmistrzu proszę chociaż umyć okna w budynku gminy bo wstyd jak się koło niej przejeżdża. Zwłaszcza jak świeci słońce. Chyba ekstra nie trzeba płacić sprzątaczce? To jest w jej obowiązkach chyba, że jest tak jak ze zbieraniem opłaty targowej. Inkasent/tka oddaje pieniądze po miesiącu. Co to jest za układ, że wszystkie wytknięte błędy w gminie przez kontrole nie zwracają pana uwagi. Szkoda, że Szanowna Pani listu otwartego nie zna tak naprawdę działań Rajców. Pewnie zabrakło by jej kartki na pisanie. Tu nikt nic nie widzi i nie słyszy. Takaaaaa gminaaa.

Dziękuję Panie Burmistrzu za umyte okna. Błyszczą jak lustro. Co wy opowiadacie, że Burmistrz nie słucha? Mnie posłuchał i cała gmina błyszczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Matko wszyscy nagle poloniści. Do łopaty a nie na stołeczki.

W tym samym artykule co "chaos", paragraf wyżej zamiast analizy napisał "alalizy". To też by mógł poprawić jak chce żeby go ktoś poważnie traktował.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zakończyła się sesja RM. Pan Przewodniczący odczytał przesłany na jego ręce mail oraz list otwarty. Stwierdził, iż nie będzie występował do Burmistrza, o co prosiłam, o zamieszczenie go na stronie Urzędu, bo jest to sprawa polityczna, a kampania wyborcza trwa.

Do listu odniósł się Pan Radny Jerzy Kościelny, stwierdzając, iż nie występował i nie będzie występował z żadnymi inicjatywami odnośnie mojej części Okręgu Wyborczego bo nie ma pieniędzy. A my jesteśmy tylko częścią jego okręgu. Czy występował z jakimiś inicjatywami odnośnie pozostałej części okręgu, nie wypowiedział się. Pozostali Radni nie zabrali głosu.

Wystąpił natomiast Burmistrz, odnosząc się wyłącznie do mojej ulicy, że jest za mała, żeby się nią zajmować. Pozostałymi ulicami, nie planuje zajmować się również. Dziury zostały zasypane w zeszłym roku i drogi są świetne. A dziury, które wróciły na swoje ubiegłoroczne miejsce i po każdej ulewie się powiększają do końca obecnej kadencji nie zostaną zasypane.

No cóż.....podpadłam

Odnośnik do odpowiedzi
Do listu odniósł się Pan Radny Jerzy Kościelny, stwierdzając, iż nie występował i nie będzie występował z żadnymi inicjatywami odnośnie mojej części Okręgu Wyborczego bo nie ma pieniędzy. A my jesteśmy tylko częścią jego okręgu. Czy występował z jakimiś inicjatywami odnośnie pozostałej części okręgu, nie wypowiedział się. Pozostali Radni nie zabrali głosu.

Ale pod swoim blokiem wszystko co chciał załatwił. Inni radni -głupcy i bezmózgi milczą, bo albo jeszcze liczą na załatwienie coś pod siebie albo są od niczego.Prawda p.Terebecki, pan już sobie ulicę wykostkowaną załatwił wcześniej. jesteście oszustami i kombinatorami, Kościelny I Terebecki wiodę w tym gnoju prym i dlatego Ukraińcy są picerami. widać to na każdym kroku i w każdym miejscu , gdzie mieszkają ludzie tej narodowości. oni też stanowią główny trzon wszelki posad gminno-szkolnych. Niestety Kościelny to lewus, który całe życie przebimbał w szkole nic dla miejscowości nie robiąc.Teściu -prezes ganiał za jego poparciem a głupi mieszkańcy zagłosowali. Oby tak dalej prymitywy......

Odnośnik do odpowiedzi

Kościelny jesteś najgorszym leniwym dziadem jakim można być. Widzisz eunuchu jak Ci jeden mieszkaniec dosrał?

Nic ty leniwa łajzo nie zrobiłaś dobrego a ponoszysz się jak niewiadomo kto. Co sesje robisz dużo hałasu. Co z twoimi obietnicami wyborczymi czy uśmieszkami podczas wyborów? Ja na Ciebie oddałem głos a Ty takie misię odwdzięczasz ty marszałku **rewski???

Cały wasz IFS sam się wykończy bo wy debile niczego nie robicie i nawet nie czujecie, że robicie coś źle.

Pani, która poruszyła tę sprawę chce podziękować. Mi kilka rzeczy się rozjaśniło po tym wpisie. Ten zasrany eunuch najpierw lata od lewej do prawej po głosy a kiedy już ma wszystko zaklepane to myśli, że może sobie pierdzieć w stołek. Nie tędy droga kościelny, przekonasz się o tym jeszcza ty zakalcu bez jaj!

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że sprawa jest poważna ale ubawił mnie powyższy tekst :D.

Dziękujemy Pani za interwencję. Może bezpośredniego efektu nie będzie ale odpowiedzi radnego Kościelnego tutaj nie pozostawia złudzeń, że jest on niekompetentny i bez błogosławieństwa Racinowskiego niczego nie zrobi.

Odnośnik do odpowiedzi

Kościelny to wykapany wzór swojego teścia, też całe życie przebimbał jako prezesina od niczego. Zresztą takich było wówczas wielu. Zięć stolarz wkręcił się do szkoły i też cały żywot składał z uczniami różne pierdoły. Zresztą z tych zajęć nie wyniosłem nic pozytywnego pod kątem wykorzystania w życiu. Ale Kościelny się ustawił pomimo swojej głupoty i niewiedzy. Zresztą jak obecna cala władza na czele z burkiem,ja mówię i torbą zapowietrzoną. Czemuś głupi, boś z Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...