Skocz do zawartości

Nowy pracownik w Gminie Ińsko, Pan Paweł Jucha - Prawa ręka Pana Palucha:D!!!!


Pracownik

Rekomendowane odpowiedzi

078afe4c27b3ac819518c75dec8e6c01.png

Pan Paweł Jucha ...................................... zam.Ińsko..................................... kapuś Palucha......................................e4ac258429262fe7269f0f1a921ddbf8.png

Od sześciu lat w Ińsku rządzi kolejna klika. Racinowski zatrudnia rodzinę w szkole, która mu podlega, Paluch zatrudnia ww. bo jest jego człowiekiem i jednocześnie donosicielem. Czubkowski wkręca swoich.Jak ktoś napisał wyżej , wszyscy o tym wiedzą i nic nie robią. Widocznie taki naród i takie układy.

Gdyby im było źle , to by plotkowali i głośno protestowali. A tak roboty publiczne dostali ci, co mieli dostać. I sielanka jak przystało na babie lato. Nikt, kierujący się własnym pomyślunkiem nie może tych kombinacji nie widzieć. A to oznacza ,że wszystkim jest tak dobrze. W niedzielę się razem pomodlą i dalej będą szczęśliwi i na "wskroś" uczciwi. Amen.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widać burmistrz Racinowski i Paluch w ogóle nie wyciągają wniosków z przeprowadzanych kontroli w urzędzie. Sprawdziło się jednak to co napisałem odnośnie pana Procyka. Nie mniej, wybór pana Juchy na stanowisko podinspektora to jakieś nieporozumienie. Ten pan nie spełnił zapisu konkursu o którym wspominałem w przypadku pana Procyka. Gdzie jest dokument potwierdzający trzyletni staż pracy na stanowisku podinspektora ds. planowania przestrzennego i gospodarki odpadami?

Niniejszy wycinek pokontrolny kieruję do burmistrza Racinowskiego i Palucha:

30hocow.png

Z tego co mi wiadomo planowanie przestrzenne to domena geodetów i kontrolerzy w tym względzie podzielają moje zdanie. Z tego skrawka dokumentu wynika, że sprawami takimi jak podział i rozgraniczanie nieruchomości zajmował się pan Kudła a później pani Dytyniak. Technik budowlany i technik rolnik. Ciekawe jest też wyjaśnienie burmistrza Racinowskiego i Palucha. Może panowie powinni rozpatrzyć możliwość zwolnienia kilku osób na rzecz jednej osoby, która faktycznie ma odpowiednie wykształcenie do zajmowania się określonymi zadaniami? A może obu panom odpowiada taka kadra, która robi dokładnie to co ich przełożeni im mówią? Skieruję ostatnie zdanie to takich właśnie pracowników. Gdy przyjedzie czas na różne kontrole tłumaczenie się, że określone czynności wykonywaliście ponieważ stracilibyście miejsce pracy nie będą brane pod uwagę.

Edytowane przez opozycjonista
Odnośnik do odpowiedzi

Opozycjonista podał konkrety i tu zgadzam się z nim w 100%. Problem w tym, że nadal nie ma zatrudnionego w urzędzie geodety, a w zamian mamy rodzinę pana wiceburmistrza co jest kolejnym przykładem nepotyzmu w instytucjach gminy. Szkoda tylko, że burmistrz zamiast próbować naprawiać błędy, które wytknęła mu kontrola to on jeszcze bardziej brnie w bagno. Jest to przykre lecz niestety burmistrz jest takim człowiekiem, do którego ciężko jest przemówić i przekonać, że popełnia błędy.

Odnośnik do odpowiedzi

No to "siadaj" (dziś wieczorem) na "konia" i jazda !!

Ty zapyziały imbecylu to jest według ciebie odpowiedź? Przecież masz sieczkę zamiast mózgu. Najlepiej niech wszyscy radni wraz z burmistrzem, zastępcą i całym urzędem zapakują się na wóz drabiniasty i won z tej gminy wszyscy wy złodzieje żerujący na naszych podatkach. Won daleko tak aby żaden mieszkaniec nie miał możliwości was oglądać i kojarzyć, że taki cymbał jeden z drugim żerował na mnie a ja musiałem to tolerować. Konia nie dostaniecie pchajcie wóz własnymi siłami ewentualnie zaprzęgnijcie "osła". Osłów macie dostatek!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...