Skocz do zawartości

Nowy Rok 2011


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mam zamiar być częstym recenzentem poczynań władzy dla dobra mieszkańców, wszystkim bez wyjątku w Nowym Roku tą drogą składam życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęścia, stałej pracy i uczciwych dochodów. Zadowolenia z rodziny ale i całej współżyjącej ze sobą społeczności. Władzom życzę udanych i przemyślanych działań na rzecz rozwoju lokalnego. Unikania dzielenia mieszkańców na lepszych i gorszych, swoich i tych przeciwnych, podjęcia działań w celu zahamowania upadku i niedostatku panującego w gminie ińskiej. Jednym słowem wszystkiego co sami chcIelibyśmy osiągnąć. :D

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałam tu o przyszłości powstania nowej żwirowni i pojąć nie mogę ,że to może być realne.Zadaję pytanie i mieszkańcom i władzy gdzie do cholery wszyscy jesteście????Czy te informacje mogą być prawdziwe ??? Dlaczego ten Gość nie pisze skąd ta wiedza jet,bo może to fałszywka by oczernić burmistrza i radę ?Ten temat przez poprzedników ciągle był tabu co się takiego stało,że Pan Racinowski tak pomaga koledze Zimnickiemu.Czyżby ich drogi się nie rozeszły ?Zgadzam się z Gościem że kilku cwaniaków kosztem naszego pięknego krajobrazu i ciszy chce nabić sobie kabzę ale czy uchodzi zniszczyć wszystko co piękne jeszcze zostało.Panie Burmistrzu zrobimy pospolite ruszenie jeśli Pan na taki pomysł wpadnie,niech się pan z tym liczy.Na wioskach już nie mieszkają tylko zwykli wieśniacy ale ludzie którzy kochają swoje małe oczka w głowie .Po co ta świetlica w Studnicy tyle poszło pieniędzy,po co nowy chodnik przy cmentarzu w Storkowie po co te remonty,jak chcecie zajeździć te wioski tirami i to jakimi??????Nie mogę w to uwierzyć ,to na pewno nie jest prawda .Może jacyś radni coś wiedzą i napiszą czy oni jeszcze też nic widzieli i nie słyszeli.Co to było za spotkanie 8 grudnia to przecież niedawno i jednocześnie tuż po wyborach.To niestety dawało by do myślenia ,że sponsor wyborów teraz domaga się swego.No cóż Nowy Rok jak Prorok zwiastuje nie ciekawą kadencję tej władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...