Skocz do zawartości

Portal szafrana - pytanie?


biały

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyliście ale tam autorskich wpisów nie ma. Wszystko albo pochodzi z innych gazet albo jest kopiowane z podaniem źródła. Mam pytanie do radnych, twórców. Tak to ma wyglądać? To są te prawdziwe informacje o których liwak pisał? A może prawda jest taka, że musicie się na gazetach opierać bo nie wiecie skąd w gminie dostawać dokumenty? Nawet dokumentów nie zamieszczacie a chcecie się nazywać wolnym portalem.

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym napisać kilka słów o obłudzie i manipulowaniu faktami przez Pana Szafrana. Moim skromnym zdaniem nagannym jest wypisywanie na wolnym portalu bzdur o dobrych kontaktach z mieszkańcami i bezpodstawnych oskarżeń pod jego adresem. Nie jest Bogiem ani carem , żeby czół się postacią w glorii. Butny ,zadziorny, przewrotny umie tak pokierować zdarzeniem, że wychodzi na dobrego zbawcę Ińska. Dokopywał ludziom którzy jak to sam nazywa "chcieli coś zrobić". Ale wtedy on nie chciał. Nie jest wybrany tylko do celów które jemu przyświecają ale też do tych których chcą mieszkańcy. Panie Szafran niech Pan współpracuje z kim chce. Człowiek który układa się ze wszystkimi nie może być dobrym dla wszystkich bo przecież kogoś musi "zdradzić". Pan woli dogadywać się z władzą nie z narodem. Państo Masznicz, bardzo dużo serca włożyli w referendum i to właśnie Pan był oporowym w tej sprawie. Obrażał Ich na każdym kroku, byli chłopcami do bicia przez kilka miesięcy. Zresztą nie tylko Oni bo dla Burmistrza i pana Oni byli tzw.Organizatorzy i ziemianie. Ci ludzie zapadną w pamięci jako dobrzy mieszkańcy. Dostało się Panu Manske którego ośmieszano na każdej sesji. O MichaleK i Szulcu nie wspomnę. Gdzie Pan był? Dlaczego wtedy nie prowadził pięknych dialogów jako "KROKUS" czy "RADNY" a teraz proponuje kontakt do siebie. Kto do Pana napisze? Zapyta ? Po co komu kłopot z policją i prokuratorem. Przecież Pan wie cały czas kto na Pana pisze, gdzie na którym forum. Czy zastanowił się Pan kiedykolwiek że to Pana mogą sprawdzić? Niech Pan nie udaje świętoszka jest Pan też tylko W pewnej grupce i śmieszy mnie prostackie poczucie humoru, że inni są be bo krytykują bezpodstawnie. Jeśli ktoś Pana postrzega na forum niekorzystnie jego sprawa. Ale obraźliwych treści pod Pana adresem tu nie czytałem może ktoś tam czasem przesadził. Ale to się zdarza na najlepszych forach. Sam się Pan wybiela , że nie ma zaszłości! A co my o Panu wiemy? Może zaszłości miał w miejscu z którego przyjechał? Jest pan jak dziecko w piaskownicy myśli, że jak zabierze zabawki to problem zniknie. Otóż nie ! Współpraca i wchodzenie w porozumienie z obecnym obozem decyzyjnym pozwala myśleć w jak najgorszych perspektywach na przyszłość o Panu. Pan wie która grupka pisze źle, która grupka to i tamto. Co Pan wyczyniał na forach? To także jest sprawdzalne. Tylko obrażani ludzie nie lecieli zaraz do prokuratora robili dobą robotę i jeszcze zostali wyszydzeni. Przez Pana osobiście a w trakcie spotkań i przed referendum nie szczędził pan obelżywych epitetów. Czy szydło wyjdzie z worka ? ja bym chciał wiedzieć komu tak się "ziemianie" i "organizatorzy" narazili , że weszliście im z butami do życia prywatnego. Przecież nikt przewidzieć nie można co Michał czy Szulc panu opowiada o referendum!!! Dlatego dziwi mnie, że nikt nie dochodzi dlaczego konto referendum jest czy nie jest zamknięte. Pisanie że nie ma pan wrogów bo jest przyjezdny a ile razy wypominał , że my przyjeżdżamy tylko na weekendy??? Ma Pan dom? Mieszka w nim, to kim się w nim czuje ? Mieszkańcem czy przyjezdnym. Tak się składa ,że można Pana rozszyfrować po bardzo prostym i ubogim słownictwie. Proszę się układać z kim chce, powtarzam z kim chce ale niech nie kłapie , że nikogo nie obraził bo wielu to Panu zarzuca. Taki trochę Pan płaczek psychologiczny ale tylko chyba na tych prostych może to zadziała wyższa półka potraktuje jako infantylnego grubiańskiego ślązaka.Ja tu rzadko piszę ale wpis pana dzisiaj mnie poraził. Lepiej być tym kim się jest niż tym którym się nigdy nie było.Nie zamierzam tu na Pana temat dyskutować ale skoro tak pewnie się wypowiada o grupkach piszących to co stoi na przeszkodzie żeby to tu Pan zabrał głos! Sam mówi Pan że jest znany nie anonimowy. Ale powiem Panu woli Pan tu pisać pod różnymi nickami. Niech Pan nie wywołuje znów lęków u forumowiczów bo tutaj to się nie przyjmie. Zamykanie mieszkańcom swobody wypowiedzi nie jest chlubą tylko ujmą! Rób Pan co chcesz rolnikiem nie jestem , władze chciałbym zmienić ale nie na takich jak Pan. Bo nie akceptuję ludzi którzy udają świętoszków którzy czystego sumienia nie mają. Z Szacunkiem Tabu.

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jesteście wszyscy tacy mądrzy to czemu nikt z was nie napisze jakiegoś ciekawego artykułu? Skoro wymagacie czegoś od innych to wymagajcie tego samego również od siebie. Uprzedzając wasze ataki informuję, że nie jestem ani Krokusem, ani Liwakiem ani MichałemK. Nie ukrywam jednak że jestem przeciwnikiem Racinowskiego i całego IFS. Krokus swego czasu przeholował na vcity, ale prawda jest też taka że poziom niektórych wypowiedzi tam zamieszczanych był na niższym poziomie niż żenujący, zwłaszcza obrażanie pewnej mieszkanki Ińska której nazwiska nie wspomnę. Mnie osobiście inicjatywa związana z nowym portalem cieszy, bo niestety nasi mieszkańcy mają małe pojęcie o tym co się w tej gminie dzieje. Mieszkańcy nie czytają też gazet stąd przedruki artykułów na temat Ińska z innych portali. Kiedyś miałem nadzieję że portal caffe-insko.net rozwinie się w kierunku portalu informacyjnego dla mieszkańców, niestety moje oczekiwania nie zostały spełnione bo portal jak widzę idzie w kierunku bloga a nie kanału informacyjnego. Chciałbym przy tym zauważyć, że cieszy mnie duża aktywność forumowiczów na tym portalu. Fajnie byłoby jednak aby przynajmniej cześć piszących tu osób zamiast krótkich hasełek szrpnęła się na jakiś artykuł na temat Ińska. Myślę że wbrew waszym obawom twórcy portalu http://www.insko.hsms.pl nie będą stosować cenzury artykułów. Trzeba jednak pamiętać że te muszą mieć odpowiedni poziom. W Polsce jest tak że łatwo kogoś obrzygać i opluć na anonimowym forum, a gorzej napisać coś językiem który pozbawiony jest inwektyw.Kibicuję twórcom portalu informacyjnego i będę ich wspomagał swoimi tekstami, bo to jest w tej chwili jedyny kanał informacji z którego mieszkańcy mogą się dowiedzieć co piszczy w naszej gminie. Mam nadzieję przy tym, że Panowie radni wykorzystają swoje funkcje i przekażą nam informacje o prawdziwej kondycji gminy. Pamiętajcie że to między innymi dzięki ich inicjatywie poznaliście prawdziwe oblicze radnego Kościelnego, a więc widać że to ma sens.

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale się nie dziwię temu kłamstwu. Przecież od początku radny ze Ściennego mówił, że tak długo będzie z tą władzą jak długo nie zrobią drogi w Ściennym. Tylko że on woli czołgać się niż jak to zwyczajowo być powinno prawną drogą iść. Byłoby uczciwiej wobec wyborców i szybciej. Tylko że ten człowieczek znikąd nie wie że tak najnormalniej w świecie można. Grzeczny to on chyba jest na tych swoich blogach bo na vcity do dzisiaj pisze i to sam ze sobą. Tu też tej "gadze" dopieka. faktycznie napisać nie jest anonimowy i wystarczy do mnie napisać jest śmiesznym sloganem icon_cry.gif bo skoro radny krytykę przyjmuje jako obrazę to ma człowiek problem. Uważa się za rolnika a inne grupy społeczne jak kwiaciarki, czy inne garmażerki obraża. Dam mu radę albo jako emeryt niech wraca na śląsk albo niech skupi na uprawie tej swojej gleby. Bo trzy sroki to dużo no a przecież jeszcze się chwali Izbą Rolniczą. Panie radny a inni w tym czasie nie mają żadnego źródła utrzymania.Jest Pan jak królik z kapelusza. Lamentuje o kulturze wyrażania a sam nie ma jej za grosz :P Zgadzam się w całości z wypowiedzią Tabu. Naśmiewanie się z innych ,eliminowanie żeby nie stali na przeszkodzie i dużo innych grzeszków można mu śmiało przypisać.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran się użala i uważa, że robienie czegoś to już jest sukces w przypadku ińska. Niestety nie jest i nigdy nie będzie bo Ińsko to skansen. Żaden z radnych nie ma pomysłu na rozwój tej gminy nie wspominając już o tym, że cały czas ktoś próbuje tworzyć tutaj spalarnie, uruchamiać bioetanol czy tworzyć żwirownie. Pisze też, że pewna grupa osób tylko krytykuje i co gorsza robi to w taki sposób jakby to było złe. Szafran dlatego nikt u ciebie nie pisze. Ty będziesz wszystko cenzurował jak coraz więcej ludzi zacznie pisać, że ta cała władza się do niczego nie nadaje Łącznie z tobą. Nie umiesz się odgryźć radnym bo z nimi współpracujesz. Taka jest prawda. Poza tym żalisz się u siebie ale odwagi nie masz się zalogować imiennie i zobaczyć co kto o tobie napisze bo dobrze wiesz co o to tobie ludzie myślą. siedź na swoim portalu i kopiuj zamieszczaj wpisy z innych gazet. Tutaj na caffe nie raz się pokazują bardzo cenne i ważne dokumenty, który z poziomu administracji pokazują jakich mamy włodarzy. Czego ty dokonałeś? Pokrzyczysz u siebie na portalu, że ktoś jest zły a potem uśmiechasz się na sesjach i komisjach do tych twoich rzekomych "oponentów".

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro jesteście wszyscy tacy mądrzy to czemu nikt z was nie napisze jakiegoś ciekawego artykułu? Skoro wymagacie czegoś od innych to wymagajcie tego samego również od siebie. Uprzedzając wasze ataki informuję, że nie jestem ani Krokusem, ani Liwakiem ani MichałemK. Nie ukrywam jednak że jestem przeciwnikiem Racinowskiego i całego IFS. Krokus swego czasu przeholował na vcity, ale prawda jest też taka że poziom niektórych wypowiedzi tam zamieszczanych był na niższym poziomie niż żenujący, zwłaszcza obrażanie pewnej mieszkanki Ińska której nazwiska nie wspomnę. Mnie osobiście inicjatywa związana z nowym portalem cieszy, bo niestety nasi mieszkańcy mają małe pojęcie o tym co się w tej gminie dzieje. Mieszkańcy nie czytają też gazet stąd przedruki artykułów na temat Ińska z innych portali. Kiedyś miałem nadzieję że portal caffe-insko.net rozwinie się w kierunku portalu informacyjnego dla mieszkańców, niestety moje oczekiwania nie zostały spełnione bo portal jak widzę idzie w kierunku bloga a nie kanału informacyjnego. Chciałbym przy tym zauważyć, że cieszy mnie duża aktywność forumowiczów na tym portalu. Fajnie byłoby jednak aby przynajmniej cześć piszących tu osób zamiast krótkich hasełek szrpnęła się na jakiś artykuł na temat Ińska. Myślę że wbrew waszym obawom twórcy portalu http://www.insko.hsms.pl nie będą stosować cenzury artykułów. Trzeba jednak pamiętać że te muszą mieć odpowiedni poziom. W Polsce jest tak że łatwo kogoś obrzygać i opluć na anonimowym forum, a gorzej napisać coś językiem który pozbawiony jest inwektyw.Kibicuję twórcom portalu informacyjnego i będę ich wspomagał swoimi tekstami, bo to jest w tej chwili jedyny kanał informacji z którego mieszkańcy mogą się dowiedzieć co piszczy w naszej gminie. Mam nadzieję przy tym, że Panowie radni wykorzystają swoje funkcje i przekażą nam informacje o prawdziwej kondycji gminy. Pamiętajcie że to między innymi dzięki ich inicjatywie poznaliście prawdziwe oblicze radnego Kościelnego, a więc widać że to ma sens.

Wiesz co obserwator. Naucz się czytać bo masz z tym poważny problem. Tutaj jest pełno długich wypowiedzi, które są mądre i oparte na prawdziwych pismach i źródłach informacji. Jak ich nie widzisz to Twój wpis jest robiony pod publiczkę. Miałeś okazję żeby odnieść się do rozstrzygnięć, które wkleiła gaga? Jak to się skończyło jakiś debil zaczął spamować a Ty wszystkich i całe forum z nim utożsamiasz. Żałosny jesteś niestety bo ta sprawa dotyczyła Szafrana.

Odnośnik do odpowiedzi
obrona Szafrana

wszystko co tu wypisujecie o Szafranie to jeden wielki stek bzdur, znam tego chłopa, rozmawiam z nim, czasem wypiję wódeczkę i nic co tu o nim napisano nie jest prawdą i w ogóle się nie dziwię, że tu nie pisze. Rozumiecie to? On tu nie pisze, nawet już dość dawno skończył pisać na vcity, a jeśli chodzi o krytykę, to jeśli się pisze: "szafran ty kutasie" to taką krytykę możecie sobie wsadzić tam gdzie słonko nie dochodzi. kasowanie zaś wpisów na vcity z tego co pamiętam polegało na wykropkowywaniu wpisów jednej pani zza oceanu aby wam pokazać, że to cały czas jedna osoba pisze. To wykropkowywanie nie trwało dłużej niż dwa, może trzy dni. Pamiętajcie też, że każdy atakowany ma prawo do obrony, a Szafran był i jest wściekle atakowany, na vcity się obronił, teraz ma to w poważaniu. No a teraz możecie napisać, że krokus sam się broni, mnie też wasze bzdury nie obchodzą.

Odnośnik do odpowiedzi
przeciwnik szafrana
wszystko co tu wypisujecie o Szafranie to jeden wielki stek bzdur, znam tego chłopa, rozmawiam z nim, czasem wypiję wódeczkę i nic co tu o nim napisano nie jest prawdą i w ogóle się nie dziwię, że tu nie pisze. Rozumiecie to? On tu nie pisze, nawet już dość dawno skończył pisać na vcity, a jeśli chodzi o krytykę, to jeśli się pisze: "szafran ty kutasie" to taką krytykę możecie sobie wsadzić tam gdzie słonko nie dochodzi. kasowanie zaś wpisów na vcity z tego co pamiętam polegało na wykropkowywaniu wpisów jednej pani zza oceanu aby wam pokazać, że to cały czas jedna osoba pisze. To wykropkowywanie nie trwało dłużej niż dwa, może trzy dni. Pamiętajcie też, że każdy atakowany ma prawo do obrony, a Szafran był i jest wściekle atakowany, na vcity się obronił, teraz ma to w poważaniu. No a teraz możecie napisać, że krokus sam się broni, mnie też wasze bzdury nie obchodzą.

Gdzie się nazywa tak szafrana bo ja go nie widziałem? Ty teraz go tak nazwałeś może specjalnie?

Kropkował wypowiedzi Zyty chociaż nie powinien. Zyta pisała jako gość więc nie miał nawet prawa tego robić.

A teraz broni się na swoim szmatławcu, że nic nie pisze na caffe? Puknij się w łeb naiwniaku. Przyznaje się otwarcie jak kościelny, że czyta caffe i to wystarczy. Szafran ma słabe nerwy więc jak raz drugi trzeci sobie poczyta jak ludzie go widzą to potem pęka mu żyłka i wypisuje swoje syfy. Ja wiem jedno. Gdyby nie bał się caffe to by się tutaj zarejestrował i pisał otwarcie. On tego nie robi nie dlatego, że ktoś mu dopierdziela tylko dlatego, że nie poradziłby sobie z natłokiem informacji o całej gminie. Szafran tutaj CIEBIE nikt nie potrzebuje bo zajmujesz się tylko tym co dotyczy CIEBIE. Jesteś samolubnym radnym, który poza swoim Ściennem nie widzi niczego. Nie wiesz co radny może a czego nie może a w momencie kiedy przegrywasz w głosowaniu nie wiesz co zrobić żeby złe uchwały blokować. NIE JESTEŚ OPOZYCJĄ!!

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście ,że sam się broni icon_redface.gif i nic go nie usprawiedliwia w jego zachowaniu do "gagi" widać on ma problem z kobietami! Na vcity z panią zza Oceanu tu z "urzędniczką" czy "kwiaciarką" ach co tu dużo pisać. Gotowego pisma i podsuniętych dokumentów nie umiał wykorzystać. Wolał uwierzyć Burmistrzowi , że to konieczne dla właściciela z Ameryki. Panowie górą!!! I to jest teza potwierdzająca, że Pan Szafran współpracuje i układa się jak może z grupą rządzących nieudolnie włodarzy. Akuratnie z tym to i ja się zgadzam. A tobie obrońco Szafrana tylko przypomnę jak na tym forum i na vcity wyzywano ale naprawdę małżeństwo M. Czego te obraźliwe teksty są do dzisiaj? Bo pisał je obserwator ty i twój ulubieniec icon_eek.gif Przestańcie się na sobą użalać miękkie fiuty bo żal dupsko ściska. Zresztą propozycja współpracy była z waszym portalem to nikt tu słowem dzioba nie otworzył. Blogujcie i artykułujcie się u siebie i będzie ok. Nam to forum odpowiada i nikt z was nie musi tu z tymi bzdurami wyskakiwać. Też mi awangarda bo puścili film z sesji.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Szafran vel Krokus to taka V kolumna obecnej władzy.Świadomie czy też z głupoty umacnia nieróbstwo tej ekipy rządzącej gminą. Winę za stagnację ponosi się też będąc w opozycji do 13 klakierów Gargamela. To forum ma za zadanie ukazywać przekręty i głupotę obecnej władzy a nie żądnego aplauzu radnego. radzę więc wracać do lead motivu jakim jest TW "Janek" z IFS.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...