Skocz do zawartości

Kto poznaje swoje dzieci?


Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, widz napisał:

Pewnie dzieci nauczycieli i bogaczy to i tak im nic nie zrobią

Skoro widać gęby to podać nazwiska. A skąd ten filmik? Dzieci wrzuciły na fejsa? Czyje to dzieci. Skoro filmik przez młodych nagrany to oficjalnie puszczony. Nazwiska poproszę żeby wiedzieć z kim moje dzieci nie powinny się zadawać. Tylko po nazwiskach skoro łamią prawo 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, podać napisał:

Skoro widać gęby to podać nazwiska. A skąd ten filmik? Dzieci wrzuciły na fejsa? Czyje to dzieci. Skoro filmik przez młodych nagrany to oficjalnie puszczony. Nazwiska poproszę żeby wiedzieć z kim moje dzieci nie powinny się zadawać. Tylko po nazwiskach skoro łamią prawo 

 Jeżeli masz dzieci to na filmiku napewno poznają kto to .Ja dwóch rozpoznaje ,gdzie jeden z nich z tak zwanej dobrej rodziny .

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Gos napisał:

 Jeżeli masz dzieci to na filmiku napewno poznają kto to .Ja dwóch rozpoznaje ,gdzie jeden z nich z tak zwanej dobrej rodziny .

Napisz w końcu nazwiska przecież i tak się rozniesie. To tylko Ińsko.

30 minut temu, sedno napisał:

Racja, lepiej zajmijcie sie tymi, którzy okradaja wasze piwnice i jezdza po naszym miescie jak debile, strach z domu wyjsc.

Złodziejstwo młodych, przesiadywanie na miejscowym targowisku, narkotyki to chleb powszedni. Burek zamiast młodym zorganizować czas zrobił meliniarskie targowisko. To tyle 

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka afera bo dzieci ruszają ustami do slow piosenki. Przestępstwo na miarę świata.  Inskie mordy serio nie maja co robić. Posprzątajcie wszędzie walające się śmieci to dzieci nie będą butelek fotografować. Tam gdzie jest problem się nie zainteresujecie. Żwirownia, podwyżki radnych nepotyzm na każdym kroku ale wam nawet dzieci przeszkadzaj. 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, wyborca napisał:

Burek zamiast młodym zorganizować czas zrobił meliniarskie targowisko. To tyle 

Dlatego mlodzi sami sobie szukaja zajecia i to jest godne pochwaly, krzywdy wam nie robia, z resza w duzych miastach wspiera sie takie rzeczy, tylko tutaj wszystko jest porzywka nierobow.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tosamo napisał:

Dlatego mlodzi sami sobie szukaja zajecia i to jest godne pochwaly, krzywdy wam nie robia, z resza w duzych miastach wspiera sie takie rzeczy, tylko tutaj wszystko jest porzywka nierobow.

Godne pochwały jest to że "promują" w tak młodym wieku różnego rodzaju używki? 

2 godziny temu, tosamo napisał:

Dlatego mlodzi sami sobie szukaja zajecia i to jest godne pochwaly, krzywdy wam nie robia, z resza w duzych miastach wspiera sie takie rzeczy, tylko tutaj wszystko jest porzywka nierobow.

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ważne ,że chce im się coś robić ,nie plują słonecznikiem na przystanku ,nie okradają działek i garaży ,a może kiedyś któryś z tych dzieciaków zrobi coś w życiu dla siebie ,mi się podoba a teksty piosenek ...no cóż samo życie 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...