Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Korek napisał:

Buraki wkurzyli strażaków i mieszkańców swoją ignorancją i pogardą.

Odwrotnie kupa policzył, że wśród strażackiej braci jest mała ilość przyszłych wyborców głosujących na tych dwóch buraków. Strażacy z Piotrem na czele zorientowali się że burki mają ich w czarnej du+pie, bo postawili wszystko na piłkarzy.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Sikawkowy napisał:

Odwrotnie kupa policzył, że wśród strażackiej braci jest mała ilość przyszłych wyborców głosujących na tych dwóch buraków. Strażacy z Piotrem na czele zorientowali się że burki mają ich w czarnej du+pie, bo postawili wszystko na piłkarzy.

Jacek zmienia żony, kochanki, kolegów jak rękawiczki. Strażacy są teraz na cenzurowanym. Kupa jest brudnym narzędziem w reku jacka.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.06.2022 o 06:38, Caffe napisał:

 

Do piłkarzy dołączył cwaniaczek że Szczecina. To sługus na usługach żwirowni. Sponsoruje kiełbaski i piwko trenerom. Oni zauroczeni mają za zadanie przekonywać buraków że żwirownia to miejsca pracy i kasa dla gminy i piłkarzy. Balangi w szatni to standard. Żwirownia nie śpi żwirownia ciągle szuka sojuszników.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, wśród napisał:

Do piłkarzy dołączył cwaniaczek że Szczecina. To sługus na usługach żwirowni. Sponsoruje kiełbaski i piwko trenerom. Oni zauroczeni mają za zadanie przekonywać buraków że żwirownia to miejsca pracy i kasa dla gminy i piłkarzy. Balangi w szatni to standard. Żwirownia nie śpi żwirownia ciągle szuka sojuszników.

Co to za gagatek?

Odnośnik do odpowiedzi
do roboty  gminne lenie

Przypominamy, że pracownicy Urzędu Gminy Stargard dokonują wizji w terenie i sprawdzaja zgodność złożonych deklaracji ze stanem faktycznym.

Ponadto informujemy, że właściciel jest obowiązany złożyć do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie

14 dni od dnia

zamieszkania na danej nieruchomości.

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Odpady napisał:

Panie liwak rusz pan tyłek i wyślij ludzi w teren bo niedługo zaległości smieciowe przekroczą pół miliona a ja nie zamierzam za nikogo płacić.

Po co będzie wysyłał Juchę? Żeby pasibrzuchowi sadło spadło? Łatwiej zapłacić z naszych wspólnych podatków i pitolić na sesjach,  że nic nie może burak zrobić, bo musi przestrzegać prawa. Ale w gminie Stargard można? Można, panie "nic nie mogę" buraku Liwaku !!

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Jadzka i Kaśka napisał:

Jemu nic się nie chce,jest upał,dajcie im spokój ,niech odpoczywają.

Tymczasem na plaży grill koło grilla stoi. Chociaż na środku geszeft z żarłem stoi. Tylko kto za to badziewie na starym oleju będzie kupował. Tam tak będzie smrodem że nie da się przejść co dopiero jeść. I ten dureń w biały dzień kiedy tysiące na plaży jeździ qadem między ludźmi. Motokrosem również a za co płaci się szanownej policji. Bajzel na plaży w tym roku że szkoda gadać. Auta stoją całe dnie na poboczach w miejscach niedozwolonych a parkingowy nic....przymyka oczy ktoś znany staje? Nie ma świętych krów. Te krosy i qłady ryczące na plaży to jest koszmar. Strach się położyć czy młody gnój kołami nie przejdzie. Jaki rządzący takie jego poletko. Jestem pewien że tragedia w tym roku będzie bo do tego to zmierza.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, wśród napisał:

Do piłkarzy dołączył cwaniaczek że Szczecina. To sługus na usługach żwirowni. Sponsoruje kiełbaski i piwko trenerom. Oni zauroczeni mają za zadanie przekonywać buraków że żwirownia to miejsca pracy i kasa dla gminy i piłkarzy. Balangi w szatni to standard. Żwirownia nie śpi żwirownia ciągle szuka sojuszników.

Taki jestes cwaniak to zapraszam ciebie we wtorek na godzinę 17 na stadion będę czekał na ciebie. Ale znając życie to się osrasz i nie przyjdziesz. Można napierdalać w klawiature obrażając kogoś, ale jak masz jaja to przyjdź. A tak po za tym p****** się pajacu. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Maro napisał:

Taki jestes cwaniak to zapraszam ciebie we wtorek na godzinę 17 na stadion będę czekał na ciebie. Ale znając życie to się osrasz i nie przyjdziesz. Można napierdalać w klawiature obrażając kogoś, ale jak masz jaja to przyjdź. A tak po za tym p****** się pajacu. 

Ale patusy trafiają do tego Ińska...

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Maro napisał:

Taki jestes cwaniak to zapraszam ciebie we wtorek na godzinę 17 na stadion będę czekał na ciebie. Ale znając życie to się osrasz i nie przyjdziesz. Można napierdalać w klawiature obrażając kogoś, ale jak masz jaja to przyjdź. A tak po za tym p****** się pajacu. 

Pajac to jest z ciebie szczecinski cwaniaku. Żwirowy pomiocie i plaskoziemcu sługusowy. Te twoje kiełbaski i piwo z biedry to akurat dla takich nadkiernicznych i smoły.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, prawda napisał:

Pajac to jest z ciebie szczecinski cwaniaku. Żwirowy pomiocie i plaskoziemcu sługusowy. Te twoje kiełbaski i piwo z biedry to akurat dla takich nadkiernicznych i smoły.

Przyjechał szczecinski dzikus z miasta i myśli że bedzie rozstawiał wszystkich po katach, spadaj baranie do szczecina tam sobie mozesz rozrabiac.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, prawda napisał:

Pajac to jest z ciebie szczecinski cwaniaku. Żwirowy pomiocie i plaskoziemcu sługusowy. Te twoje kiełbaski i piwo z biedry to akurat dla takich nadkiernicznych i smoły.

Gamoniu to przyjdź i pokaz tą swoją faciate, pomiot to twój stary miał na imię, kiełbasę to ty kupujesz swojej starej bo Ty już nie dajesz rady. Odjeb się od chłopaków dobrze Ci radzę. 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Obiektywny napisał:

Czy wy ludzie myślicie że naprawdę ci ludzie odpisują na te wasze zaczepki, to pisze Kolega Z Rady M, SZ, I De. 

 to pisze Kolega Z Rady M, SZ, I De. Zagrywki personalne w LKS Ina Ińsko to nie domena tych osób. One dbają o to, by Ińsko funkcjonowało jako miasteczko wypoczynkowo-uzdrowiskowe z normalnym jeziorem i pełną wodą w studniach. Bez kopalni żwiru i bez spalarni śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja glupolu nie jestem z Ińska,ale przyjeżdżam tam często i słyszę jak ludzie psiocza na burmistrzów ,to nie jest normalne .Przecież przed nimi było już trochę rządzących ,ale takiego bagna nie było i nie pieprz że tylko wybrani przez ciebie ćmoki piszą.

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Bolo napisał:

Gamoniu to przyjdź i pokaz tą swoją faciate, pomiot to twój stary miał na imię, kiełbasę to ty kupujesz swojej starej bo Ty już nie dajesz rady. Odjeb się od chłopaków dobrze Ci radzę. 

Won do Szczecina, pustaku. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Bolek napisał:

Ja glupolu nie jestem z Ińska,ale przyjeżdżam tam często i słyszę jak ludzie psiocza na burmistrzów ,to nie jest normalne .Przecież przed nimi było już trochę rządzących ,ale takiego bagna nie było i nie pieprz że tylko wybrani przez ciebie ćmoki piszą.

Jak nie jesteś z Inska to won z tego forum srać  na swoim podwórku. 

Odnośnik do odpowiedzi

O nie tak będzie jak chcesz,ja tutaj jestem od dawna i czytam dużo. Bo jak widzę dzieje się dużo złego i to wy panowie burmistrzowie jesteście temu winni. Nie zganiajcie na innych,wy chcecie żwirowni ,spalarni śmierci,to was ludzie powinni wywieść na taczkach,nie tylko za to .To wy doprowadziliscie do tak drastycznych podwyżek śmieci,to wy burmistrzowie nie szanujecie ludzi kultury,ani radnych co mają inne poglądy ,to wy Pana Morza pozbyliscie pracy nie mówiąc dlaczego.My wiemy że powsadzaliscie w kinie swoich pociotków znajomków no i ukraińskiego pochodzenia ludzi swoiakow.To wy burmistrzowie nic nie robicie dla wiosek ani dla Ińska ,to wy przyjmujecie po znajomości ludzi bez wykształcenia do pracy ,i są takie efekty,ale to już nie długo będzie .To zbliża się wasz koniec.Nie mogę na was patrzeć jak łamiecie prawo ,powinno się wziąć za was odpowiednie służby.Przetrzasnac ta bandę nie robow

Odnośnik do odpowiedzi

Kupa gnoju z Gminy myśli i mówi że tu jedna albo trzy osoby piszą. Ale ja też tu piszę i wiem od znajomych że wielu z nich pisze a bardzo dużo czyta. I nie tylko z Ińska. "Sława" tych dwóch szkodników sięga daleko za rogatki Ińska .

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...