Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, wczoraj napisał:

Byłam na wycieczce rowerami z dziećmi w Ińsku na plaży. Otwarty sklepik z lodami, piwem ale nigdzie nie ma toalety choćby jednej toi toijki. Jest połowa maja we wszystkich gminach pełna gotowość do przyjmowania turystów. Tu nawet molo zamknięte które wpisane jest w atrakcje. Pojechaliśmy na wieżę a tam też winda nieczynna. Ińsko dla turystów  na rowerach zupełnie nie przygotowane. Parking płatny nawet dla rowerów ale pan miły. Przynajmniej to plusem było. Ale najgorszy to brak toalet. Wstyd władzo.

Przepraszamy Panią i innych turystów, ale my praktycznie nie mamy władz dla ludzi. Dwa gnojki,  którzy piastują urząd burmistrza,  tak naprawdę hańbią tą prestiżową funkcję z wyboru nas mieszkańców. Myślą tylko o sobie robiąc mnóstwo przekrętów i wałków. Mola od stycznia nie mogą naprawiać, wieża wybita szyba i problem przerastający ich poziom intelektualny. Ubikacje, brak prądu w wychodku na ryneczku to problemy wagi państwowej, wymagające strategii na poziomie Prezesa Rady Ministrów . Jedyną pociechą jest schyłek ich "rządów ", odchodzą w niebyt i zapomnienie.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, wyborca napisał:

Przepraszamy Panią i innych turystów, ale my praktycznie nie mamy władz dla ludzi. Dwa gnojki,  którzy piastują urząd burmistrza,  tak naprawdę hańbią tą prestiżową funkcję z wyboru nas mieszkańców. Myślą tylko o sobie robiąc mnóstwo przekrętów i wałków. Mola od stycznia nie mogą naprawiać, wieża wybita szyba i problem przerastający ich poziom intelektualny. Ubikacje, brak prądu w wychodku na ryneczku to problemy wagi państwowej, wymagające strategii na poziomie Prezesa Rady Ministrów . Jedyną pociechą jest schyłek ich "rządów ", odchodzą w niebyt i zapomnienie.

Dziękuję za zrozumienie problemu. Trochę szkoda tego miasteczka. Szkoda że mieszkańcy mają takich włodarzy. Szkoda turystów którzy czytają o gminie na stronie gminnej że to piękna turystyczna miejscowość. Bez żadnej toalety. Osobiście odradzę każdemu kto o Ińsko zapyta. Bo to ja miałam być pierwsza i odkryć uroki. No ale niczyj pęcherz na rowerze pokonując kilkanaście a nawet kilkadziesiąt km nie wytrzyma. Zwłaszcza gdy jest się z dziećmi. Może ktoś władny jednak to przeczyta w końcu to forum dla mieszkańców Ińska. Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wczoraj napisał:

Dziękuję za zrozumienie problemu. Trochę szkoda tego miasteczka. Szkoda że mieszkańcy mają takich włodarzy. Szkoda turystów którzy czytają o gminie na stronie gminnej że to piękna turystyczna miejscowość. Bez żadnej toalety. Osobiście odradzę każdemu kto o Ińsko zapyta. Bo to ja miałam być pierwsza i odkryć uroki. No ale niczyj pęcherz na rowerze pokonując kilkanaście a nawet kilkadziesiąt km nie wytrzyma. Zwłaszcza gdy jest się z dziećmi. Może ktoś władny jednak to przeczyta w końcu to forum dla mieszkańców Ińska. Jeszcze raz dziękuję.

To nie przyjeżdżaj nikt za tobą nie będzie płakał, woż z sobą Toi Toia to nie będziesz miała problemu. Ja jako Mieszkanka Ińska nie potrzebuje tu takich intruza który szuka tylko toalety 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wczoraj napisał:

Dziękuję za zrozumienie problemu. Trochę szkoda tego miasteczka. Szkoda że mieszkańcy mają takich włodarzy. Szkoda turystów którzy czytają o gminie na stronie gminnej że to piękna turystyczna miejscowość. Bez żadnej toalety. Osobiście odradzę każdemu kto o Ińsko zapyta. Bo to ja miałam być pierwsza i odkryć uroki. No ale niczyj pęcherz na rowerze pokonując kilkanaście a nawet kilkadziesiąt km nie wytrzyma. Zwłaszcza gdy jest się z dziećmi. Może ktoś władny jednak to przeczyta w końcu to forum dla mieszkańców Ińska. Jeszcze raz dziękuję.

A od kiedy skoro tu jesteś pierwszy raz to wiesz o forum Caffe Ińsko. Pozdrawiam Panie Maz, De, Szaf, myślałem że jesteście bardziej inteligentniejsi. 

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec
4 minuty temu, Mieszkanka napisał:

To nie przyjeżdżaj nikt za tobą nie będzie płakał, woż z sobą Toi Toia to nie będziesz miała problemu. Ja jako Mieszkanka Ińska nie potrzebuje tu takich intruza który szuka tylko toalety 

Debilka...

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak nasza gmina to stan umysłu. Nie ma WC, nie ma śmietników nie ma po prostu nic tylko zamknięte molo i zamknięta wieża. W każdym mieście jest jakaś kafejka, bar bistro, restauracja gdzie toaleta to standard u nas jednak się okazuje że to luksus. Co za ociemniałe prymitywy. Co do forum to wystarczy wpisać słowo klucz"Ińsko" i forum jest na pierwszym miejscu. No ale dla niektórych to tylko mieszkaniec zna cafe. Żenada i porażka.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Radny napisał:

A od kiedy skoro tu jesteś pierwszy raz to wiesz o forum Caffe Ińsko. Pozdrawiam Panie Maz, De, Szaf, myślałem że jesteście bardziej inteligentniejsi. 

Ty przykład debilizmu i głupoty lepszy od wzorca złożonego w Sevre pod Paryżem, oceniasz czyjąś inteligencję ?

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, wstyd napisał:

Jednak nasza gmina to stan umysłu. Nie ma WC, nie ma śmietników nie ma po prostu nic tylko zamknięte molo i zamknięta wieża. W każdym mieście jest jakaś kafejka, bar bistro, restauracja gdzie toaleta to standard u nas jednak się okazuje że to luksus. Co za ociemniałe prymitywy. Co do forum to wystarczy wpisać słowo klucz"Ińsko" i forum jest na pierwszym miejscu. No ale dla niektórych to tylko mieszkaniec zna cafe. Żenada i porażka.

To nie prawda że z toalet korzystają tylko turyści. Bardzo wielu mieszkańców chodzi na spacery. To są też osoby starsze. Opamiętajcie się ze swoją głupotą kochana władzo bo to jednak wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Patrzę napisał:

Rolnikiem nie jestem ale wiem że w każdym chlewie najwięcej chalasu robi świnia oderwana od koryta

Patrz chłopie rolnikiem nie jesteś i dlatego nie wiesz że świnia ma swoje miejsca do leżenia, do szczania i do jedzenia. Ty niestety nawet świnią nie jesteś bo masz jak na wysypisku śmieci. Gdzie zresz tam srasz. Pluć ci w oczy mówisz że deszcz pada. Takie to już z ciebie szambo jest.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Trawa napisał:

Dzionek minął i oni znowu nic nie zrobili. Totalni nieroby

Dajcie im spokój. Jeden chory, a drugi na urlopie. Ich inspektorzy siedzą cicho jak myszy pod miotłą. I im fajnie jest.

Odnośnik do odpowiedzi
Niech żyje nierubstwo
34 minuty temu, tak napisał:

Dajcie im spokój. Jeden chory, a drugi na urlopie. Ich inspektorzy siedzą cicho jak myszy pod miotłą. I im fajnie jest.

Jednym słowem sielanka. Ińsko tonie a oni totalnie to olewają

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam dziś na rynku i odeszłam z niesmakiem. Do rynku przyszli "ińscy komornicy" z żądaniem zapłaty za handlowanie nowymi ciuszkami sprzedawanymi po bardzo niskiej cenie. Na dzień dobry krzyknęli 100 zł. Gdy sprzedawczyni poinformowała, że dopiero zaczyna handlować, opuścili należność do 80 zł. Kobieta poinformowała  klientów, że więcej do Ińska nie przyjedzie. Opłaty są "z kosmosu", a ponadto nie ma cennika, ani podstawy opłat.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest za drogo i dlatego rynek jest pusty, zero handlujących. Stołów brak. Rozłozysz trochę towaru na ziemi, przyjdzie starsze małżeństwo i żadają 100 zł. łatwo policzyć, stówka za dzień razy 20 dni roboczych i masz 2 tysiaki miesięcznie. Za te pieniądze wynajmiesz sklep w stargardzie. ktoś tu w Ińsku na głowe upadł.

Odnośnik do odpowiedzi
gvb;.detfgrj

To parszywi ZACHŁANNI  burmistrzowie ,chcą się nachłapać. gdzie jest tablica z cennikiem pytam .Ci co zbieraja też robią przekrenty ,raz placą ludzie więcej a raz troszkę mniej.  Władza nic sobie nie robi z tym. A  w ogóle to   NIC SIĘ , NIC się nie dzieje w INSKU PSY d***** SZCZEKAJĄ .Władze mamy do niczego,nic nie rabią dla ludzi,PRECZ Z NIMI.W kinie siedzą tylko d*** obrabiają ,żrą na potege ,kawke pija ,totalne dno .Ińsko umiera

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...