Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kołki napisał:

Rozpierdzielą ińsko tak, że następny burmistrz przez jedną kadencje bedzie po nich sprzątał

Następny burmistrz do sprzątanie zatrudni prokuratora. Oj bedzie miał co robić.

Odnośnik do odpowiedzi
Pendolino 2.0
17 minut temu, Anita napisał:

Następny burmistrz do sprzątanie zatrudni prokuratora. Oj bedzie miał co robić.

Już prokurator działa, oni to czują a za chwilę będą go mieli w Urzędzie .

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Pendolino 2.0 napisał:

Już prokurator działa, oni to czują a za chwilę będą go mieli w Urzędzie .

Zesrała się bida i płacze. Ty się stuknij w czoło co piszesz. Liwak teraz na topie z PIS nic mu nie zrobicie. On ma nawet wojewodę po swojej stronie. Odzyskamy ziemie na poligonie. Kasa będzie i coraz więcej inwestycji. A wy idźcie w hooj.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, prawda napisał:

Zesrała się bida i płacze. Ty się stuknij w czoło co piszesz. Liwak teraz na topie z PIS nic mu nie zrobicie. On ma nawet wojewodę po swojej stronie. Odzyskamy ziemie na poligonie. Kasa będzie i coraz więcej inwestycji. A wy idźcie w hooj.

On już wie że wyjedzie w kajdanach z Urzędu.  Teraz tylko miarkuje czy w towarzystwie kupy,  czy sam. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

On już wie że wyjedzie w kajdanach z Urzędu.  Teraz tylko miarkuje czy w towarzystwie kupy,  czy sam. 

Psy szczekają a karawana idzie dalej. Kto jeszcze wam uwierzy emeryci z koziej Wólki

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pendolino 2.0 napisał:

Już prokurator działa, oni to czują a za chwilę będą go mieli w Urzędzie .

Dziękuję P.Zbyszku że się Pan gnojami zajął i dalej prowadzi ich do mamra. Wszyscy tu wiemy jak kupa Panu ubliżał. Ale my będziemy śmiali się na końcu. 

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Gość napisał:

On już wie że wyjedzie w kajdanach z Urzędu.  Teraz tylko miarkuje czy w towarzystwie kupy,  czy sam. 

Jeśli ktoś wierzy że można Liwaka zamknąć to musi być ktoś zdrowo szurnięty. Za co miałby siedzieć Jacek no weź powiedz za co. Zarzut poproszę. O Michale to nawet całkowicie nie mam pojęcia bo on przecież za nic nie odpowiada . No to za co ich zamykać?

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, za co napisał:

Jeśli ktoś wierzy że można Liwaka zamknąć to musi być ktoś zdrowo szurnięty. Za co miałby siedzieć Jacek no weź powiedz za co. Zarzut poproszę. O Michale to nawet całkowicie nie mam pojęcia bo on przecież za nic nie odpowiada . No to za co ich zamykać?

To się dowiesz niebawem, cierpliwości, proszę. 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Jacek 7 napisał:

To się dowiesz niebawem, cierpliwości, proszę. 

Już ci nie wierzę bo prokurator o takich sprawach nie informuje. Jesteś niewiarygodny tyle ci powiem. Po co takie głupoty pisać kto w nie uwierzy. Może to twoje marzenia? Obudź się bo odleciałeś. 

Odnośnik do odpowiedzi

 Wójtów wybiera społeczność ,a wojewoda to mianowany z ramienia partii politycznych urzędnik .Wójt powinien spełniać oczekiwania wyborców, a nie typowanych politycznie urzędników.Najwyższą władzą w terenie jest rada gminy ,która nie powinna godzić się na działania,które są krzywdzące dla miejscowej społeczności. Gospodarzem w gminie jest wójt i to on ,w porozumieniu z radą, powinien rządzić gminą., a nie poprawny politycznie wojewoda.Koniec ...kropka !!!

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, za co napisał:

Jeśli ktoś wierzy że można Liwaka zamknąć to musi być ktoś zdrowo szurnięty. Za co miałby siedzieć Jacek no weź powiedz za co. Zarzut poproszę. O Michale to nawet całkowicie nie mam pojęcia bo on przecież za nic nie odpowiada . No to za co ich zamykać?

Wiem za co. Za niegospodarność i za narażenie budżetu gminy na straty: 160 tyś za targowisko i ponad 100 tyś. za świetlicę w Czertyniu gdzie kasa wypłacona a świetlicy nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, wiem za co napisał:

Wiem za co. Za niegospodarność i za narażenie budżetu gminy na straty: 160 tyś za targowisko i ponad 100 tyś. za świetlicę w Czertyniu gdzie kasa wypłacona a świetlicy nie ma.

O niegospodarności decyduje sąd, nie Zbyszek Mazurek. Dziękuję i miłego dnia

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wiem za co napisał:

Wiem za co. Za niegospodarność i za narażenie budżetu gminy na straty: 160 tyś za targowisko i ponad 100 tyś. za świetlicę w Czertyniu gdzie kasa wypłacona a świetlicy nie ma.

Chłopie jakby za takie rzeczy wyprowadzali w kajdankach to musieli by zamknąć wszystkich wójtów i burmistrzów w całej Polsce. Apropo rady i jej wladczości to wiesz ile możesz tyle co w toalecie zostawisz. Możecie Jackowi i Michałowi skoczyć na pukiel.

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się cieszę
2 godziny temu, Gosc napisał:

O niegospodarności decyduje sąd, nie Zbyszek Mazurek. Dziękuję i miłego dnia

 

17 minut temu, pukiel napisał:

Chłopie jakby za takie rzeczy wyprowadzali w kajdankach to musieli by zamknąć wszystkich wójtów i burmistrzów w całej Polsce. Apropo rady i jej wladczości to wiesz ile możesz tyle co w toalecie zostawisz. Możecie Jackowi i Michałowi skoczyć na pukiel.

W sumie to cieszą mnie twoje wpisy. Ty Michał masz wierzyć że pan Mazurek jest jedynym przeciw burmistrzowi a reszta mieszkańców was kocha. Tak rób. Bedzie wiekszy zimny prysznic jak przerąbiesz wybory.

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Ja się cieszę napisał:

 

W sumie to cieszą mnie twoje wpisy. Ty Michał masz wierzyć że pan Mazurek jest jedynym przeciw burmistrzowi a reszta mieszkańców was kocha. Tak rób. Bedzie wiekszy zimny prysznic jak przerąbiesz wybory.

Do wyborów jeszcze ponad rok a przez ten czas będziesz musiał Jackowi i Michałowi lizać odbyt....no to by było na tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, niestety napisał:

Do wyborów jeszcze ponad rok a przez ten czas będziesz musiał Jackowi i Michałowi lizać odbyt....no to by było na tyle.

Ja jestem ze Stargardu to co najwyżej mogę zającowi soli pod ogon nasypać. Ty michał sie ciesz, kiedyś ucho od dzbana sie urwie, nawet ze Stargardu widać wasze machlojki.

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to kto?
9 godzin temu, kto napisał:

Pocieszaj się pocieszaj. Kto się takim gównem zajmie. Stare ćwoki.

Nowy burmistrz. Zawsze tak było że nowy burek trzepał szuflady w poszukiwaniu haków na poprzednika i tym razem też tak będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Jak to kto? napisał:

Nowy burmistrz. Zawsze tak było że nowy burek trzepał szuflady w poszukiwaniu haków na poprzednika i tym razem też tak będzie.

Już oni obaj przed wyborami  przeczyszczą swoje szuflady.

Odnośnik do odpowiedzi
Pendolino 2.0
2 godziny temu, Jak to kto? napisał:

Nowy burmistrz. Zawsze tak było że nowy burek trzepał szuflady w poszukiwaniu haków na poprzednika i tym razem też tak będzie.

Dostanie kopie dokumentów przekrętów na tacy, już są i się gromadzi nowe !

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam na wycieczce rowerami z dziećmi w Ińsku na plaży. Otwarty sklepik z lodami, piwem ale nigdzie nie ma toalety choćby jednej toi toijki. Jest połowa maja we wszystkich gminach pełna gotowość do przyjmowania turystów. Tu nawet molo zamknięte które wpisane jest w atrakcje. Pojechaliśmy na wieżę a tam też winda nieczynna. Ińsko dla turystów  na rowerach zupełnie nie przygotowane. Parking płatny nawet dla rowerów ale pan miły. Przynajmniej to plusem było. Ale najgorszy to brak toalet. Wstyd władzo.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...