Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak był kiedyś klub w Ińsku ,jak prężnie działał.Pamietam jak były tańce na pierwszego mają ,jak Dece grali ,jak się ludzie bawili, jak się gromadzili ,jak się szanowali .Pamiętam jak Kazimierz organizował różne imprezy dotyczące 1 czy 3 mają .ludzie przychodzili do kina oglądali różne występy,było gdzie iść coś zobaczyć ,ze znajomymi się spotkać ,porozmawiać .Teraz za panowania Jacka i Michała nic nie ma ,nic się nie dzieje .Chłopy ruszcie dylki i coś zróbcie ,bo my was wybraliśmy .A to wielka pomyłka się okazało.

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Czeska napisał:

Pamiętam jak był kiedyś klub w Ińsku ,jak prężnie działał.Pamietam jak były tańce na pierwszego mają ,jak Dece grali ,jak się ludzie bawili, jak się gromadzili ,jak się szanowali .Pamiętam jak Kazimierz organizował różne imprezy dotyczące 1 czy 3 mają .ludzie przychodzili do kina oglądali różne występy,było gdzie iść coś zobaczyć ,ze znajomymi się spotkać ,porozmawiać .Teraz za panowania Jacka i Michała nic nie ma ,nic się nie dzieje .Chłopy ruszcie dylki i coś zróbcie ,bo my was wybraliśmy .A to wielka pomyłka się okazało.

Niestety sytuacja zmieniła się. Przecież żaden z burków nie wyjdzie na scenę by powiedzieć ;-bijcie nam brawo, bo otwieramy dwie żwirownie i spalarnię. Przez ponad rok będą bawić się z nami  w ciuciubabkę.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjeżdżamy do Ińska na jeden z Ośrodków wypoczynkowych od wielu lat. Jest  różnie z obiektami dla turystów w Gminie. Raz dobrze,  innym razem gorzej. Ale w tym roku to istna katastrofa. Wszystkie atrakcje pozamykane. Wieża widokowa,  molo zabite deskami. Ja rozumiem że żywioł, ale w kilka miesięcy można nowe molo postawić ! Mamy XXI  wiek, p. Burmistrzu i państwo Radni ! Szyba wybita na wieży to raptem kilka godzin i powinna być dla turystów. Na plaży korzenie po wywróconych drzewach nie można było posprzątać? Czego zabrakło? Sprzętu? Czy dobrych chęci rządzących ? Wstyd mi za Was bo w nie dawnej przeszłości nawet stare molo było co roku reperowane, plaża schludna wykoszona i co ranek grabiona, aby przyjemnie można było z niej korzystać. Jeszcze raz wstyd ,wstyd,wstyd.....

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Anna napisał:

Przyjeżdżamy do Ińska na jeden z Ośrodków wypoczynkowych od wielu lat. Jest  różnie z obiektami dla turystów w Gminie. Raz dobrze,  innym razem gorzej. Ale w tym roku to istna katastrofa. Wszystkie atrakcje pozamykane. Wieża widokowa,  molo zabite deskami. Ja rozumiem że żywioł, ale w kilka miesięcy można nowe molo postawić ! Mamy XXI  wiek, p. Burmistrzu i państwo Radni ! Szyba wybita na wieży to raptem kilka godzin i powinna być dla turystów. Na plaży korzenie po wywróconych drzewach nie można było posprzątać? Czego zabrakło? Sprzętu? Czy dobrych chęci rządzących ? Wstyd mi za Was bo w nie dawnej przeszłości nawet stare molo było co roku reperowane, plaża schludna wykoszona i co ranek grabiona, aby przyjemnie można było z niej korzystać. Jeszcze raz wstyd ,wstyd,wstyd.....

To trzeba ,,czuć'' Gminę i mieć chęci i ruszyć zadek.  Przejść się , obejrzeć  na wszystkie strony , posluchać  ludzi. To trzeba być gospodarzem jak był Racin !

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Wanda napisał:

Barany siedzą ,piją i jedzą , mają wszystko w d**** ,a kasa idzie i to nie mała do ich kieszeni.A więcej zajmuje się płotami.

Od 1 do 3 maja było mnóstwo imprez na stadionie, w sali kina i w plenerze. Burmistrze nie mogli być wszędzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla dobrego burmistrza punktem honoru by było aby molo i wieża były na majówkę otwarte. Dla dobrego burmistrza powtarzam, i dla burmistrza z honorem. Obecny burak ma to w duupie. Molo zabite od stycznia, wieża od miesiąca. Powiedzcie mi co za problem załatwić szybe do drzwi? Ja pitole co to za debile są to świat nie widział i nie słyszał.

Odnośnik do odpowiedzi
Bez honoru +
13 minut temu, Bez honoru napisał:

Dla dobrego burmistrza punktem honoru by było aby molo i wieża były na majówkę otwarte. Dla dobrego burmistrza powtarzam, i dla burmistrza z honorem. Obecny burak ma to w duupie. Molo zabite od stycznia, wieża od miesiąca. Powiedzcie mi co za problem załatwić szybe do drzwi? Ja pitole co to za debile są to świat nie widział i nie słyszał.

Masz rację. Burmistrz powinien na głowie stanąć i szybe załatwić. Jakby tak długo szybe do domu załatwiał to kaśka by go od razu pogoniła spać z psem w budzie.

Odnośnik do odpowiedzi

On niestanie ani na głowie ani na penisie ,bo już jemu na niczym nie zależy.Insko robi się dziura zabita dechami.pieniadze przez tak duże jakie  burmistrzowie otrzymują to postradali rozumowanie.Odbilo im równo.Nie zależy im na ludziach i na pracy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jaska napisał:

Ochlaptusy na pewno. Program wyborczy pisali na ogródku u Deca.

Owszem, ale nie w tej kadencji, jednak zarówno w poprzedniej, jak i w obecnej nie miało być zgody na żwirownię ,a tu mamy dwie żwirownie i "na deser" spalarnię śmieci pod przykrywką suszarni zboża. To tragedia starszym, którzy nie maja żadnych szans na wyjazd.

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam jak ci dwaj chlali żarli i nawet Jacek miał nocleg za darmoche u Deca , bo się rozwodził.Jacek dobry był Dec,a później był w odstawce, bo już był niepotrzebny .Jacek tak dziękuję za pomoc .I nie tylko jemu perfidnie podziękował.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...