Skocz do zawartości

wizyta


Noli

Rekomendowane odpowiedzi

Czysta woda z powodu złego lata> uniknęliśmy Salmonelli> niestety za rok miejskie ścieki znowu mogą popłynąć do jeziora.Szkoda,że v-ce burek uciekł z sesji i nie odpowiedział . Dlaczego postąpił tak głupio.Ta "sława" niestety pozostanie na dłużej. Takie niedociągnięcia turyści pamiętają. I nie pomogą nawet dni Ińska ani Leszcze.Smró zawsze pozostaje najdłużej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 miesiące później...

Jak już powstanie żwirownia i będzie dziennie przejeżdżać setki tirów i jak zaczną pracować kruszarki i inne taśmociągi i jak już zapyli nas na amen od tego fruwającego piasku to dopiero zakwitnie turystyka i rekreacja w tej gminie.W innym razie na taki rozwój nie ma szans.Turystyka zginie śmiercią naturalną :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 miesięcy później...

Dobrze by było, żeby ktoś, kto pisze taki post podał jakiś powód. Ja wręcz przeciwnie, też byłam i wspominam Wasze miasteczko bardzo dobrze. Zarówno pod względem typowo turystycznym, jak i rozrywkowym, a nawet konsumenckim (kupiłam sobie u Was piękny pasek na lato). Naprawdę nie wiem, co może się w Waszym miasteczku nie podobać:) Ja wypoczęłam tam bardzo, choć byłam tylko jeden dzień...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...