Skocz do zawartości

Nowy stary dyrektor z AA


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, nicość napisał:

To przekracza wszelkie zasady współżycia społecznego. PSL to partia takich patologii że słownika w języku polskim zabraknie tfu tfu tfu.

 

Screenshot_20200726-103557~2.jpg

Dał szwagier pracę to jest normą.Bo kto jak nie on.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Wiem napisał:

Dał szwagier pracę to jest normą.Bo kto jak nie on.

A pamiętasz z jakim hasłem ta obecną szajka z PSL szła do wyborów? .....precz z nepotyzmem, pełna jasność informowania mieszkańców, rozwój gminy.......a tu co? Wszędzie na stołkach rodzina bliższa, dalsza Kupczyńskie, Liwaku i Jamroży wszędzie przy korycie.....to dopiero nepotyzm w najgorszym wydaniu. I jeszcze będzie błazen odpowiadał że to komisja wybrała!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
O 27.07.2020 o 14:28, wstyd napisał:

A pamiętasz z jakim hasłem ta obecną szajka z PSL szła do wyborów? .....precz z nepotyzmem, pełna jasność informowania mieszkańców, rozwój gminy.......a tu co? Wszędzie na stołkach rodzina bliższa, dalsza Kupczyńskie, Liwaku i Jamroży wszędzie przy korycie.....to dopiero nepotyzm w najgorszym wydaniu. I jeszcze będzie błazen odpowiadał że to komisja wybrała!

pamietam aż nadto dobrze Kupczyniaki . Liwaki  razem z  Beatką ( ona nawet zabrała z chonika chusteczke do nosa) a Gubernat z poczty co zrobił?....on ma rente a my nie mamy poczty mamy tylko piękny gmach Poczty Polskiej zrobiony za pieniądze podatnika czyli moje i twoje..... a kase trzepie węgorzyno tam króluje KOD ta fałszywa jędza .... pobierała za mnie listy ...  Będe sie ubiegać  o rekompensatę  strat  które poniosłam z powodu nieterminowych spraw sądowych   pomaleńku ... po nitce do kłębka ...

Odnośnik do odpowiedzi
O 27.07.2020 o 08:40, Wiem napisał:

Dał szwagier pracę to jest normą.Bo kto jak nie on.

No tak ... papier wszystko przyjmie gdzie byłes kiedy można było być na sesji rady ... teraz każdy miele ozorem ... gdzie byliscie w dniu wyborów płacicie krocie za wodę , za smieci . za otwarcie bramy cmentarnej w dniu pogrzebu. Płacicie za kanał przy rachunku za wode , oczywiście nikt wam tego kanału nie wskazał  macie oczy  , macie uszy , macie rozum ! ?  uzywajcie tych narządów bo inaczej po cichaczu będziecie tylko pierdzieć 

Odnośnik do odpowiedzi
propaganda PZPR
Godzinę temu, Widz napisał:

 

To komuna w dawnym wydaniu ma Nawet osoby się nie zmieniły.Komusza impreza z komuszą publiką.Niestety to przypomina Białoruską niby opozycję.Nachapali się w momencie największego okradania Polski.A teraz lewackie elity znowu sieją swoją propagandę.Nic nie wskazuje aby miały nastąpić zmiany.Wieża góruje nad swoimi towarzyszami.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, niestety napisał:

Liwak, Jamroży to wszystko przywiozła wieża w torebce. Takich małych ludzików do brudnej roboty. Jeden zniszczył gminę drugi szkołę. Tak lewactwo niszczy wszystko co przez wieki trwało.

Komucha włada tymi babami z rzeczpospolitejbabskiej.Ona zawładnie samym diabłem oby mieć zysk i swoje pierwsze zdanie .To baba wyrachowana ,bestia jakich mało. Liwak powinnien to pognać i zrobić czystkę z tym tempym potworem.To zło Ińska każdy wie .A że Liwak też to toleruje to ludzie widzą  i nie służy to burmistrzowi.

O 26.07.2020 o 10:40, nicość napisał:

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Ta impreza ściągnęła starych komuchów i PO-wców dodatkiem był ZSL na czele z lokalnymi władzami.Popili i powspominali stare dobre czasy.Dla dzieci i młodzieży nic bo i po co. To tylko wrzód na d****.Nie ma o nic wspólnego z ideą tego festiwalu.Teraz to chłam dla swoich.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, ocena napisał:

Ta impreza ściągnęła starych komuchów i PO-wców dodatkiem był ZSL na czele z lokalnymi władzami.Popili i powspominali stare dobre czasy.Dla dzieci i młodzieży nic bo i po co. To tylko wrzód na d****.Nie ma o nic wspólnego z ideą tego festiwalu.Teraz to chłam dla swoich.

A jaka jest idea tego festiwalu? Powiedz coś mądrego. 

Odnośnik do odpowiedzi
O 18.08.2020 o 07:54, Lipka napisał:

Ten z dredami to kto pytam czy on ma jakieś pojęcie ilf wątpię.To gość który chce tylko zarobić i nic po za tym.

A ma robić za darmo? Ilf i inne wydarzenia,  jakie robi ściągają do Inska ludzi z całej Polski. Chłop coś musi zarabiać,  żeby to dalej robić. 

Może sam zajmij się organizacją podobnych imprez. Oczywiście zrobisz lepiej i za darmo!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...