Skocz do zawartości

Turystyczny syf


turystka

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, gość napisał:

Ja myślałam, że posterunek w Ińsku został zamknięty kilka lat temu.

Jest ale co to zmienia jak oni w deszcze jeżdżą bo nikogo nie ma, a jak pogoda dobra to papierki robią 😂😂😂

Odnośnik do odpowiedzi

Czas powszechnie uznawany za ciszę nocną to okres między godziną 22 a 6 rano. Przyjmuje się że poziom hałasu w strefie zamieszkania powinien mieścić się w zakresie 50-60 decybeli.Pizzeria Margherita w Ińsku łamie przepisy prawa.Należy pamiętać, że cisza nocna obowiązuje od godziny 22 do 6 rano. To okres, w którym bezwzględnie przysługuje nam prawo do odpoczynku.Poziom decybeli mieści się w granicach 150--200 decybeli. Każdy kto zakłóca ciszę w porze nocnej może zostać pociągnięty do odpowiedzialności.Spotkałem kilka osób,które twierdziły,że jeśli w Ińsku w dalszym ciągu będzie tak głośno,to do Ińska już więcej nie przyjadą.

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tak,tak napisał:

Czas powszechnie uznawany za ciszę nocną to okres między godziną 22 a 6 rano. Przyjmuje się że poziom hałasu w strefie zamieszkania powinien mieścić się w zakresie 50-60 decybeli.Pizzeria Margherita w Ińsku łamie przepisy prawa.Należy pamiętać, że cisza nocna obowiązuje od godziny 22 do 6 rano. To okres, w którym bezwzględnie przysługuje nam prawo do odpoczynku.Poziom decybeli mieści się w granicach 150--200 decybeli. Każdy kto zakłóca ciszę w porze nocnej może zostać pociągnięty do odpowiedzialności.Spotkałem kilka osób,które twierdziły,że jeśli w Ińsku w dalszym ciągu będzie tak głośno,to do Ińska już więcej nie przyjadą.

 

A gdzie są działania w tym zakresie tak nagradzanej policji? Czepią rowerzystę za kamizelkę a nie widzą co dzieje się wieczorami i nocą.Oni w końcu też muszą się wyspać...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...