Skocz do zawartości

PAD2020


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Parafianie napisał:

Proszę o uszanowanie odejścia Ksiedza Czesława Fryski.Prosze nie robić żadnych imprez publicznych,ponieważ my parafianie chcemy w ciszy uszanować jego odejście z tego świata.

Na każdego przyjdzie czas. A swoje kościelne imprezy zachowaj dla siebie posrany pisowscu. Nauczyliście się tylko nakazami kościelnymi walić kiedy wam pasuje. Wakacje są, kto chce księdza opłakiwać niech to robi, ale niech nie organizuje innym wolnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wynocha ciecie
2 godziny temu, wiosna napisał:

Na każdego przyjdzie czas. A swoje kościelne imprezy zachowaj dla siebie posrany pisowscu. Nauczyliście się tylko nakazami kościelnymi walić kiedy wam pasuje. Wakacje są, kto chce księdza opłakiwać niech to robi, ale niech nie organizuje innym wolnego.

A ty lewaku s******** z Polski.To jest kraj katolicki i ma swoje zasady.Nie staraj się narzucać pedałów i innych zboków propagowanych przez UE.Polacy nigdy na to nie pozwolą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, wynocha ciecie napisał:

A ty lewaku s******** z Polski.To jest kraj katolicki i ma swoje zasady.Nie staraj się narzucać pedałów i innych zboków propagowanych przez UE.Polacy nigdy na to nie pozwolą.

Mieszkańcy Ińska na pewno uszanuja ta żałobę,ponieważ to się należy dla długo pracującego dla naszej parafii KS kanonika.Mieszkancy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wiosna napisał:

Na każdego przyjdzie czas. A swoje kościelne imprezy zachowaj dla siebie posrany pisowscu. Nauczyliście się tylko nakazami kościelnymi walić kiedy wam pasuje. Wakacje są, kto chce księdza opłakiwać niech to robi, ale niech nie organizuje innym wolnego.

My tzn kto nazwiska 😀

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gość napisał:

Tak, tak. Brońcie tych co ukrywają pedofilów wy pisowskie k****.

No tak a ty nosisz kutasa na czole zamiast w rozporku....przeczepiasz sobie cycki zamiast korzystać z naturalnych u kobiet....uwielbiasz masturbacje suszarką, dokonujesz apostazji.....jednym słowem nieludzki  zbok ale twoja ideologia jest lepsza niż moja wiara. Goń się czym prędzej pustostanie bo tu miejsca dla takich nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, wstyd napisał:

No tak a ty nosisz kutasa na czole zamiast w rozporku....przeczepiasz sobie cycki zamiast korzystać z naturalnych u kobiet....uwielbiasz masturbacje suszarką, dokonujesz apostazji.....jednym słowem nieludzki  zbok ale twoja ideologia jest lepsza niż moja wiara. Goń się czym prędzej pustostanie bo tu miejsca dla takich nie ma.

Za dużo Tv rządowej. Pranie mózgu robi swoje. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że chodzi o zbójów z wszelkiej maści lewactwa.Lewackie knury i maciory z POst  komuny,słomy i komuszych generacji PZPR-owskiej resortowych znajdów.Milion razy lepszy jest PiS niż wasze złodziejskie klany.s********* na wschód lub do Szwabów,zdrajcy Polski.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1.08.2020 o 10:50, wstyd napisał:

No tak a ty nosisz kutasa na czole zamiast w rozporku....przeczepiasz sobie cycki zamiast korzystać z naturalnych u kobiet....uwielbiasz masturbacje suszarką, dokonujesz apostazji.....jednym słowem nieludzki  zbok ale twoja ideologia jest lepsza niż moja wiara. Goń się czym prędzej pustostanie bo tu miejsca dla takich nie ma.

Ale dowalilas ,dobrze ,to prawda,to ich boli.Jestes wielkA

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ***** *** napisał:

Nie jestem targowickim księdzem a spierdalaj to ty pisowski psie.

Skąd ty wiesz od razu że to pisowski pies? 

2 godziny temu, do ***** *** napisał:

Nie wciskaj swojej manii Polakom po prostu spierdalaj stąd zdrajco.

Naucz się czytać ze zrozumieniem było tylko określenie zdrajców ....no ale wy w tej słomie i gumiakach macie tylko sieczkę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...