Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Huczka ty to jednak naprawdę masz coś tą łepetyną zamknij szkołę .kino boisko i postaw najlepiej Lidla ,durna babo ty masz takie pojęcie o kulturze jak twój guru Jacuś
  3. Dzisiaj
  4. LUDZIE GDZIE TA CZAROWNICA dyr szkoły nie nadaje się na to stanowisko ,widać że jej przypadły do gustu banachowa i marycha .Radni od sidmiu boleści.ONA ICH POPIERA ,Maryśka na zakończeniu roku mordą ruszała jaj krowa po dojeniu ,nie potrafja sie zachować w żadnej sytuacji.
  5. Też oglądałam "występy" tego pryszczatego z wiecznym łojotkiem, sołtyso-radnego,leśnika. Wszędzie ma problemy. W Gminie P.Burmistrz nie może nic mówić o tym co zrobione w 2025 roku ! W Sołectwie skłócił ludzi tak że koleś Brochocki rzucił mandatem. W lesie przehandlował 150 kubików i pod doopą mu się smali. To jest wzór samorządowca !
  6. A może przejrzał na oczy bo co nie zrobił tak jak Michał nakazal
  7. Wczoraj
  8. A czemu on nie zadawał pytań panu J byłemu ? Wtedy nie dociekał jak coś było nie tak ! A teraz wskaźniki go interesowały ! Szkoda wielka gdzie on był ?!
  9. Panie Banan te twoje durne pytania do Pani Burmistrz o demografię zacznij majstrować to wtedy demografia pójdzie w góre ,rychu wiecznie życ nie będzie
  10. Startuj za 3 lata się wykażesz cwoku a ty sobie lepiej kup głowe
  11. To nie jest debata tylko cyrk małp.Jedne są zadowolone a drugie nie.Dlaczego nie ma nic na temat rozwoju tylko chwalenie się lub lamenty o sprawach drugorzędnych.Sezon w pełni a policja śpi.Przy okazji niewiele tutaj spraw w których słychać głos mieszkańców i ich rzeczywistych potrzeb(miejsca pracy),jak zostały rozwiązane kwestie wpuszczania do ścieków z tartaku,czy jakakolwiek ulica poboczna będzie remontowana.Zbyt wielkie są nakłady na sport i kulturę względem rzeczywistego rozwoju.Przyznawane dotacje dotyczą programów narzucanych z góry i na wiele z nich gmina nie ma na własny wkład.To z ko
  12. Kuźwa słucham wypowiedzi tego ruska-sołtysa i zastanawiam się czy on cokolwiek rozumie z tego co się dzieje na sesji. On orbituje w innym wymiarze. A co ma opowiadać burmistrz na sesji absolutoryjnej? To że opozycja jest do bani !?
  13. Radni opozycji mają pretensje o wod -kan po trzydziestu latach. Którą zresztą Liwak jako radny popierał bo był ręką w górze u grubej Berty. Potem sam podpisał umowę na 30 lat dzierżawy pola namiotowego z którego zostaną zgliszcza po niszczycielskiej działalności Mariusza Milewskiego. Jak widać opozycji to w niczym nie przeszkadza że złamano prawo i niszczy się teren. Taka dwulicowość tęczowych oszołomów.
  14. Panie banan jak Pani burmistrz na inwestować w wod-kan jak wszystkie pieniądze przejadają żwirowe sportowcy i strażacy. Za to gmina sportem stoi.
  15. Banan jako prokurator na sesji. Te barany z opozycji chcą żeby Pani Burmistrz w 2 lata zrobiła to czego Pisał przez 9 lat nie zrobił. Oni żyją w swoim tęczowym świecie.
  16. Banan i reszta waszych tlumoków a kto zaproponował przejęcie wod-kan?To nie wasza inicjatywa?Kto oddał wod-kan na 30 lat PUWiS-owi?Wiadomo że ciotka Wieża.Pytała wówczas mieszkańców co o tym myślą.Podobnie postapił Liwak,uczeń Działoszewakiej oddając Pole Namiotowe,pozbawiając mieszkańców przechodzenia nad brzegiem jeziora.Dzierżawca łamie prawo a wy co? Założyliście niewidzialne okulary?Zagospodarowanie tego terenu jest sprzeczne z zapisami planu.Teraz wypełnione jest campingami i domkami tuż przy brzegu jeziora.To łamanie wszelkich przepisów i żaden zysk dla gminy/mieszkańców.Kto za wami sto
  17. Ostatni tydzień
  18. Gość

    PLAŻA

    W imieniu dużej ilości turystów z Rybionka i nie tylko proszę o rozważenie na ulicach dojściowych do plaży miejskiej znaków ograniczających prędkośc do 20 km/godz.Brakuje też obustronnych zakazów postoju i zatrzymywania się co ogranicza i tak wąskie ulice.Prosimy o rozpatrzenie prośby na najbliższej sesji.
  19. To coś na wzór obecnej afery szpitalno-lekarskiej.To nie ma nic wspólnego z dbaniem i mieszkańców.Koryta te same tylko ryje inne.
  20. ONI SĄ OD POPISÓW NA SESJACH ,A TE BABY TO JAKAŚ BŁĘDNE NIPOROZUMIENIE, POGONIĆ TO .
  21. Jasne to nie wasza ręka.To po co tam pasożytujecie jeżeli nic nie możecie.Dupki z was a nie samorząd.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...