Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Liwakowe pomioty na czele z analną wasz naczelnik Jacuś już tu nie wróci ani on ani Kopciuch wbijać sobie w tą łepetynę
  3. Rudy chciał straszyc mała ojczyzne sadem za nieprawadziwe informacje na temat klubu i pieniedzy. Pieknie zostal wyjasniony milicjant
  4. Dzisiaj
  5. Za Liwaka nie było kiedyś i wtedy to super a tutaj jest i bił d***. Kalinowski ma maść to sobie kupcie tak się reklamował i się Wam przyda
  6. Coś kogoś popier- liło z tą NOCĄ ŚWIĘTOJAŃSKĄ 24 powinna być
  7. Wczoraj
  8. Z jaką klęska? Klęska to niedługo będzie...a te brawa to za co? Hahahha
  9. Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz
  10. Huczka ty to jednak naprawdę masz coś tą łepetyną zamknij szkołę .kino boisko i postaw najlepiej Lidla ,durna babo ty masz takie pojęcie o kulturze jak twój guru Jacuś
  11. LUDZIE GDZIE TA CZAROWNICA dyr szkoły nie nadaje się na to stanowisko ,widać że jej przypadły do gustu banachowa i marycha .Radni od sidmiu boleści.ONA ICH POPIERA ,Maryśka na zakończeniu roku mordą ruszała jaj krowa po dojeniu ,nie potrafja sie zachować w żadnej sytuacji.
  12. Też oglądałam "występy" tego pryszczatego z wiecznym łojotkiem, sołtyso-radnego,leśnika. Wszędzie ma problemy. W Gminie P.Burmistrz nie może nic mówić o tym co zrobione w 2025 roku ! W Sołectwie skłócił ludzi tak że koleś Brochocki rzucił mandatem. W lesie przehandlował 150 kubików i pod doopą mu się smali. To jest wzór samorządowca !
  13. A może przejrzał na oczy bo co nie zrobił tak jak Michał nakazal
  14. Ostatni tydzień
  15. A czemu on nie zadawał pytań panu J byłemu ? Wtedy nie dociekał jak coś było nie tak ! A teraz wskaźniki go interesowały ! Szkoda wielka gdzie on był ?!
  16. Panie Banan te twoje durne pytania do Pani Burmistrz o demografię zacznij majstrować to wtedy demografia pójdzie w góre ,rychu wiecznie życ nie będzie
  17. Startuj za 3 lata się wykażesz cwoku a ty sobie lepiej kup głowe
  18. To nie jest debata tylko cyrk małp.Jedne są zadowolone a drugie nie.Dlaczego nie ma nic na temat rozwoju tylko chwalenie się lub lamenty o sprawach drugorzędnych.Sezon w pełni a policja śpi.Przy okazji niewiele tutaj spraw w których słychać głos mieszkańców i ich rzeczywistych potrzeb(miejsca pracy),jak zostały rozwiązane kwestie wpuszczania do ścieków z tartaku,czy jakakolwiek ulica poboczna będzie remontowana.Zbyt wielkie są nakłady na sport i kulturę względem rzeczywistego rozwoju.Przyznawane dotacje dotyczą programów narzucanych z góry i na wiele z nich gmina nie ma na własny wkład.To z ko
  19. Kuźwa słucham wypowiedzi tego ruska-sołtysa i zastanawiam się czy on cokolwiek rozumie z tego co się dzieje na sesji. On orbituje w innym wymiarze. A co ma opowiadać burmistrz na sesji absolutoryjnej? To że opozycja jest do bani !?
  20. Radni opozycji mają pretensje o wod -kan po trzydziestu latach. Którą zresztą Liwak jako radny popierał bo był ręką w górze u grubej Berty. Potem sam podpisał umowę na 30 lat dzierżawy pola namiotowego z którego zostaną zgliszcza po niszczycielskiej działalności Mariusza Milewskiego. Jak widać opozycji to w niczym nie przeszkadza że złamano prawo i niszczy się teren. Taka dwulicowość tęczowych oszołomów.
  21. Panie banan jak Pani burmistrz na inwestować w wod-kan jak wszystkie pieniądze przejadają żwirowe sportowcy i strażacy. Za to gmina sportem stoi.
  22. Banan jako prokurator na sesji. Te barany z opozycji chcą żeby Pani Burmistrz w 2 lata zrobiła to czego Pisał przez 9 lat nie zrobił. Oni żyją w swoim tęczowym świecie.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...