Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Gość

    PLAŻA

    Ale koszty za ukrywanie ilości ścieków czy sezonową działalność to straty gminy czyli mieszkańców. Biznes się kręci?Kto wywala śmieci na plaży? Bo biznesmeni na pewno nie.
  3. Gość

    PLAŻA

    Nie masz się już czego przyczepić. Tramwaja się czep. Gdzie te hotele, domu starców i restauracje, które obiecywaliscie w ostatnich wyborach? Gdzie ci inwestorzy?
  4. Gość

    PLAŻA

    Pazerni są wszyscy.Od gminy poczynając a na tzw.biznesmenach kończąc.To domena obecnych ukladów w całej Polsce.Swoją drogą jakie opłaty wnoszą wlaściciele ośrodków wczasowych praktycznie działajacych cały rok.Ile płaci użytkownik pola namiotowego za ścieki bo wodę ma za darmo z jeziora.Patologia w funkcjonowaniu ośrodka komucha na terenie lasów państwowych tworzących jednolitą całość z Rezerwatem "Kamienna Buczyna",zniknięcie znaków zakazu jazdy przez Rezerwat.Podobnie z zakazami postoju.Po prostu zniknęły.Po Rezerwacie jeżdżą motory,kłady,samochody.Wszystko tutaj cuchnie...
  5. Gość

    PLAŻA

    Czy kogos juz powaliło z tymi cenami za parking na plaży ?? 40zł za dzień ? Jak parkingi były prowadzone przez prywatną firmę to mordę darliście ze 20zł to drogo i Racinowski na sesji twierdził że trzeba na tym dzierzawcy wymusić zeby mieszkancy Ińska mieli za darmo bo za drogo. A teraz jak gmina przejeła sama i podniosła w dwa lata cene o 100 procent to już nagle nie jest drogo i ludzie z Ińska mogą bulić. Nawet nie umiecie postawić porządnie parkomatów, bo na 1 , 3 i 4 parkingu sa identyczne ceny a na 2 inne, jeszcze na 2 parkingu mają system nie calodniowy a calodobowy z roznymi
  6. Ostatni tydzień
  7. Kupa zawsze śmierdzi.Jego ludzie też przesiąkli oszustwem.
  8. Lipa przestań się madrzyć ty cwierć palancie od wszelkich kombinacji.Twoja sfora z rady niech też zamknie gęby.Tylko doicie gminę na swoje bzdurne pomysły.Nie widzicie zaniedbań w infrastruktórze mniej widoczny h a jakże ważnych uliczek.To wy świadomie z Liwakiem wpuściliscie żwirków aby zdewastowali gminę.
  9. Może nie najlepsza ale zapewno lepsza od poprzednika o którego tak walczy przygłupi banan 🍌 i ubek po strzelbie
  10. Pani urzędnik po układach , dziwnym trafem zawsze kręci się koło grubasa a ten ją wszędzie wpycha żeby mieć korzyści. Maskotka remizy kręci się wokół zajętych chłopów pewnie podczas zakrapianych nocnych imprezach na remizie nie jeden mieszał jej w majtkach po koleżeńsku Za dnia dama z Polo w nocy zaś koleżanka do upojnych nocy
  11. Kopciuch za to co robił z ludzmi ,jak ich traktował ,to powinien iść do pierdla ,ponieważ wykorzstywał swoje stanowisko na maksa.
  12. Tak to prawda za Liwak je powsadzał na stołki,odwdzięczał się za poparcie nepotyzm jak nic i jeszcze był Janczak
  13. Nie zapomnijcie wsadzić do wspólnego wagonika najwspanialszą panią strażak . Pewnie nie jednemu dała wsadzić żeby siedzieć za biurkiem i zgrywać wielką panią urzędnik jak jej ciociunia
  14. Cała ta gmina to jedno wielkie gówno, zaczynając od urzędu gminy , po władzę, radnych a kończąc na straży gdzie między wyjazdami szerzy się k*******.
  15. A za ten plan i za to że wywrotki mogą jeździć naprawioną drogą przez centrum Ińska dostała Ewka 2 wywrotki żwiru na plażę. To chyba odpowiednia cena dla takiej idiotki.
  16. Żwirownia w zapisach Planu Ogólnego ma zapisane wszystkie swoje plany na rozbudowę tej szkodliwej dla mieszkańców na dodatek bez zysków dla gminy.To niszczenie Natury na co najmniej 200-300 lat (będą podobnie jak to robili za Storkowem poszerzać teren wydobycia).Niestety obecna Rada jest opanowana przez SKSM,Burmistrzyni też ucichła.Nawet przejeżdżające pod jej oknami wanienki są tolerowane.Nikt nie widzi zagrożenia i to pod każdym względem.Przykład biorą z góry.Nogaci wszystko mogą bo ich stać.Obudźcie się naiwni,przekupni wyborcy.
  17. Banasiewicz ty to z kupczynskim to jednak zapomnieliście że zwolnił on fachowców z kina pana Moroz i Klim, ludzi którzy chcieli coś zrobić ale kupczynskiemu się nie podobało bo nie chcieli wejść w jego układ i do zwolnienia. Asia to tylko brała pieniądze przedstaw jej faktury jak rozdawała kasę i jeszcze ile brał dodatkowych pieniędzy kupa i jego najbliżsi to by dopiero była sensacja ale wtedy to była cisza
  18. Została kierowniczka dzięki Włodkowi jeździła do niego cały czas a potem go olała
  19. Hukowa ty to masz nudne zycie posmaruj usta wazeliną i dzwoń do swojego guru
  20. Banany Huki i inne gady liwakowe nie ośmieszajcie się już bierzcie michałków jacków i za robote się brać
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...