Skocz do zawartości

Kmioty z PSL


wodór

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, wow napisał:

z babą z OPS ? którą niby przecież tam same paszkwilce , tylko nie mówcie ze B. z wielką d*** znowu idzie bokiem hehe

 

Jacek dmucha Monike ? Nie do wiary ? czyżby czwarta żona ?

Odnośnik do odpowiedzi
spacerowiczka

Niedziela spaceruję dookoła komuchy i PO-cy koszą trawę,szlifują swoje domki praca wre.Żadnych zasad religijnych,żadnego szacunku dla sąsiadów.Jak pomyślę że tacy szubrawcy mieli by rządzić Polską to ciarki mnie przechodzą.Bydło moralne.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie widzę różnicy pomiędzy dzisiejszą szajką a tą z poprzedniej epoki.

W PRL żyło się biednie. Zwyczajni obywatele zmagali z niedoborem dosłownie wszystkiego. Tymczasem na najwyższych szczeblach władzy w najlepsze trwała gorączka złota. Partyjni oficjele wierzyli, że dzięki ukradzionym „wrogom ustroju” skarbom uda im się utrzymać komunizm, a oni sami będą pławić się w bogactwie.
 

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, spacerowiczka napisał:

Niedziela spaceruję dookoła komuchy i PO-cy koszą trawę,szlifują swoje domki praca wre.Żadnych zasad religijnych,żadnego szacunku dla sąsiadów.Jak pomyślę że tacy szubrawcy mieli by rządzić Polską to ciarki mnie przechodzą.Bydło moralne.

A co ciebie zasra+na plotkaro, obchodzą moje zasady religijne ? Co ? Pytam ? Jestem członkiem kościoła latającego potwora spaghetti ! Pracuję kiedy chcę ! Niedziela jest dla mnie i wielu, wielu innych takim samym dniem jak np. środa ! Każdy dzień jest taki sam. nie różni się jeden od drugiego niczym ! Zaczyna się świtem a kończy się zmierzchem ! Szubrawcem i to do potęgi entej, jesteś ty spacerowiczko. Jak będziesz zaglądała sąsiadom przez płoty, to w końcu dostaniesz ścierą po.....

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, do burka napisał:

Pytanie konkretne,odpowiedź pokrętna i nie na temat.

0e53de56e3916127cfe050f98e8ecf07.png

Ale jak to! Przecież w regulaminie wyraźnie pisze że odpady zielone czy inaczej bio mamy obowiązek osobiście zawozić do punktu na zakład ZUBiK nikt z pod domu ich nie zabiera. Dopiero z punktu są odbierane przez Remondis. Burmistrzu coraz bardziej odpowiadasz byle co, byle jak i nie na temat. Pomyśleć że uczyłeś j.polskiego ....jak oceniałeś nasze dzieci pomijam. Teraz wiem że głupota to twoja twarz.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, lol napisał:

Ale jak to! Przecież w regulaminie wyraźnie pisze że odpady zielone czy inaczej bio mamy obowiązek osobiście zawozić do punktu na zakład ZUBiK nikt z pod domu ich nie zabiera. Dopiero z punktu są odbierane przez Remondis. Burmistrzu coraz bardziej odpowiadasz byle co, byle jak i nie na temat. Pomyśleć że uczyłeś j.polskiego ....jak oceniałeś nasze dzieci pomijam. Teraz wiem że głupota to twoja twarz.

Taką prawdę podarował nam PSL i spółka. No kochani głupszego burmistrza, wicka i przewodniczącego którzy nic nie wiedzą tylko bazują na niedouczonym urzędniku to siara. Po prostu siara

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, lol napisał:

Ale jak to! Przecież w regulaminie wyraźnie pisze że odpady zielone czy inaczej bio mamy obowiązek osobiście zawozić do punktu na zakład ZUBiK nikt z pod domu ich nie zabiera. Dopiero z punktu są odbierane przez Remondis. Burmistrzu coraz bardziej odpowiadasz byle co, byle jak i nie na temat. Pomyśleć że uczyłeś j.polskiego ....jak oceniałeś nasze dzieci pomijam. Teraz wiem że głupota to twoja twarz.

Panie burek ja bym chciała żeby moje odpady zielone Remondis zabierał z pod domu. Nie musiałabym targać tego osobiście lub w aucie do punktu zubików.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, siara napisał:

Taką prawdę podarował nam PSL i spółka. No kochani głupszego burmistrza, wicka i przewodniczącego którzy nic nie wiedzą tylko bazują na niedouczonym urzędniku to siara. Po prostu siara

Ja do przewodniczącego nieam nic.To fajny gość.Nie wiele może ,gdyż ci jemu niepozwalają.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Widz napisał:

Ja do przewodniczącego nieam nic.To fajny gość.Nie wiele może ,gdyż ci jemu niepozwalają.

A ja mam...bo swoją osobą sygnuje burka i wicka. Jakby miał jaja to zadawałby konkretne rzeczowe pytania. A tak to nawet jak wie że jest źle to przymyka oko na bezprawie i nepotyzm. A pierwsza sprawa to są dzierżawy na 20 lat. Kto na tyle lat daje dzierżawy skoro sami kiedyś zarzucali wieży że PUWiS oddała na wiele lat. Jak widać oni robią jeszcze  gorsze rzeczy. Tfuuuu słomiaki!

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, wstyd napisał:

A ja mam...bo swoją osobą sygnuje burka i wicka. Jakby miał jaja to zadawałby konkretne rzeczowe pytania. A tak to nawet jak wie że jest źle to przymyka oko na bezprawie i nepotyzm. A pierwsza sprawa to są dzierżawy na 20 lat. Kto na tyle lat daje dzierżawy skoro sami kiedyś zarzucali wieży że PUWiS oddała na wiele lat. Jak widać oni robią jeszcze  gorsze rzeczy. Tfuuuu słomiaki!

A jak pracują ludzie w kinie czy ktoś wie.tam nic się nie dzieje czy to dalej pensje się bierze za nic .W innych ośrodka kultury ludzie pracują choćby zdalnie .A w Ińsku nic a nic się nie dzieje .Czyżby posiedzenie nadal komunistycznej partii nadal się odbywało i kawki się piloJak to jest Burmistrzu i Wicku .To Wy dobraliscie taka swoją załogę i co tak nic a nic nie możecie robić.Opadaja ręce za waszą gorliwość.

 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Obserwator napisał:

A jak pracują ludzie w kinie czy ktoś wie.tam nic się nie dzieje czy to dalej pensje się bierze za nic .W innych ośrodka kultury ludzie pracują choćby zdalnie .A w Ińsku nic a nic się nie dzieje .Czyżby posiedzenie nadal komunistycznej partii nadal się odbywało i kawki się piloJak to jest Burmistrzu i Wicku .To Wy dobraliscie taka swoją załogę i co tak nic a nic nie możecie robić.Opadaja ręce za waszą gorliwość.

 

Tam to powinno to kino zaorać,bo nic się nie robi tylko szmal biorą .Burek powinnie z wickiem wstydzić się za taką kulturę .Padalce nic nie robicie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bolus napisał:

Tam to powinno to kino zaorać,bo nic się nie robi tylko szmal biorą .Burek powinnie z wickiem wstydzić się za taką kulturę .Padalce nic nie robicie.

Tacy śliczni byli pslowscy , słoma i kamasze. Tak wybraliście!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...