Skocz do zawartości

Dym z komina


Zegarmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o tym kopceniu w piecach w centrum Ińska znowu siwo smród palonych plastików nie idzie normalnie czasem przejść koło rynku. Było rzekomo już zgłaszane do Burmistrza. Wkurza mnie to. Czy gdzieś można to jeszcze zgłosić. Już ten temat był poruszany ale jak widać bez efektów. Czy może wie ktoś gdzie to zgłosić poza urzędem Gminy. Bo jak widać sytuację się powtarzają. a mnie to już wkurza bo nawet nie można przewietrzyc mieszkania. Może to jest #tematdlauwagi!!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zegarmistrz napisał:

Witam co sądzicie o tym kopceniu w piecach w centrum Ińska znowu siwo smród palonych plastików nie idzie normalnie czasem przejść koło rynku. Było rzekomo już zgłaszane do Burmistrza. Wkurza mnie to. Czy gdzieś można to jeszcze zgłosić. Już ten temat był poruszany ale jak widać bez efektów. Czy może wie ktoś gdzie to zgłosić poza urzędem Gminy. Bo jak widać sytuację się powtarzają. a mnie to już wkurza bo nawet nie można przewietrzyc mieszkania. Może to jest #tematdlauwagi!!! 

Zgłosiłeś i kontrola była. Nie stwierdzono palenia plastikami. Tak śmierdzi też węgiel i nie udawaj że nie wiesz. Pobrano próbki i nie wykazały palenia śmieciami ani innymi odpadami. Wyprowadź się do miasta jak ci we wsi śmierdzi. To ciekawe że tobie śmierdzi tylko koło ryneczku a mnie śmierdzi od edka deca, o Lewiatanie koło gminy to już nawet nie wspominam. Ten to dopiero truje. Jest zima ludzie palą drzewem, węglem i koksem. Tak było od zawsze jest i będzie. Pokój walizki i wypad.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, wypad napisał:

Zgłosiłeś i kontrola była. Nie stwierdzono palenia plastikami. Tak śmierdzi też węgiel i nie udawaj że nie wiesz. Pobrano próbki i nie wykazały palenia śmieciami ani innymi odpadami. Wyprowadź się do miasta jak ci we wsi śmierdzi. To ciekawe że tobie śmierdzi tylko koło ryneczku a mnie śmierdzi od edka deca, o Lewiatanie koło gminy to już nawet nie wspominam. Ten to dopiero truje. Jest zima ludzie palą drzewem, węglem i koksem. Tak było od zawsze jest i będzie. Pokój walizki i wypad.

No wreszcie ktoś mądrze pisze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wypad napisał:

Zgłosiłeś i kontrola była. Nie stwierdzono palenia plastikami. Tak śmierdzi też węgiel i nie udawaj że nie wiesz. Pobrano próbki i nie wykazały palenia śmieciami ani innymi odpadami. Wyprowadź się do miasta jak ci we wsi śmierdzi. To ciekawe że tobie śmierdzi tylko koło ryneczku a mnie śmierdzi od edka deca, o Lewiatanie koło gminy to już nawet nie wspominam. Ten to dopiero truje. Jest zima ludzie palą drzewem, węglem i koksem. Tak było od zawsze jest i będzie. Pokój walizki i wypad.

Popieram jak mu śmierdzi niech spada do miasta.Tutaj jest miasteczko i nie ma ciepłowni.Ludzie palą ww.paliwami.Chcą luksusu to niech zrobią ciepłownię i ceny muszą być przystępne dla ogółu.Komuchy zrobiły sobie w Ińsku przystań na stare lata,stać ich na luksusy po latach okradania Polaków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adelka napisał:

Jacek niech się weźmie za te dymy bo przejść nie można,gdzie ta ekologia Cóż ta gmina robi

Pustaku to idź pod wypalarnię tam ci nie będzie śmierdziało. Ludzie kupują do palenia to co legalnie jest w składzie opału jeb#nięta Adelko. Won od mojego pieca! Póki nie palę śmieciami tylko dostępnym opałem możesz mi cyknąć łaskę!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, niestety napisał:

Pustaku to idź pod wypalarnię tam ci nie będzie śmierdziało. Ludzie kupują do palenia to co legalnie jest w składzie opału jeb#nięta Adelko. Won od mojego pieca! Póki nie palę śmieciami tylko dostępnym opałem możesz mi cyknąć łaskę!

Na h** się spinasz skąd wiesz że chodzi o twój komin to raczej palisz jakimś głównem baranie jak myślisz że mowa o tobie!!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wypad napisał:

Zgłosiłeś i kontrola była. Nie stwierdzono palenia plastikami. Tak śmierdzi też węgiel i nie udawaj że nie wiesz. Pobrano próbki i nie wykazały palenia śmieciami ani innymi odpadami. Wyprowadź się do miasta jak ci we wsi śmierdzi. To ciekawe że tobie śmierdzi tylko koło ryneczku a mnie śmierdzi od edka deca, o Lewiatanie koło gminy to już nawet nie wspominam. Ten to dopiero truje. Jest zima ludzie palą drzewem, węglem i koksem. Tak było od zawsze jest i będzie. Pokój walizki i wypad.

Już się pakuje i robię wypad bo ty tak powiedz. Napewno się na to nie zdecyduje.  Wszyscy w tym Ińsku stosują się do przepisów itp ale nie do tych co trzeba 😂😂😂 sami idiotki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...