Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę tutaj poruszyć bardzo ważny problem odnośnie świetlicy w Ściennem. Syf, brud, brak porządnego zaplecza kuchennego, brak porządnego ogrzewania. Działające TPD w takim miejscu to szok i niedowierzanie. Eternit na dachu, grzyb na ścianie a w środku dzieci!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tu zamiaru wymieniać kto powinien się tym zająć. Chodzi o to, że problem jest i nikt go nie rozwiązuje. Dużo się pisze tu o Ińsku. A wioski? Ścienne naprawdę wygląda strasznie. Droga i syf dookoła. Nie może być tak że dzieci przebywają w pomieszczeniach gdzie jest wilgoć i nie ma porządnego ogrzewania. Tyle się mówi o ekologii itp. a na świetlicowym dachu w dalszym ciągu jest eternit. Przez tyle lat tylko łatanie, prowizorka żeby było. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest jedna
3 godziny temu, Mieszkaniec napisał:

Chcę tutaj poruszyć bardzo ważny problem odnośnie świetlicy w Ściennem. Syf, brud, brak porządnego zaplecza kuchennego, brak porządnego ogrzewania. Działające TPD w takim miejscu to szok i niedowierzanie. Eternit na dachu, grzyb na ścianie a w środku dzieci!!!

no odpowiedzialny jest Szafran , naobiecywał i został wybrany przez naiwnych wyborców . Tylko dalej tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...