Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

35 minut temu, gość napisał:

Wymień tą spółkę z imion i nazwisk, bo Liwak już jest wymieniony !!!

A ty co? Wyskoczyłeś sroce spod ogona? Przecież to są ludzie od początku związaniu z PZPR i ZSL-em.Nawet jak nazwą się oko Mamuta....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mike napisał:

A ty co? Wyskoczyłeś sroce spod ogona? Przecież to są ludzie od początku związaniu z PZPR i ZSL-em.Nawet jak nazwą się oko Mamuta....

Wiem tylko tyle,że komunistka ta potwora to cały bałagan jest dzięki niej .Jacek pozwolił jej zrobić biuro w kinie i mieszać tak strasznie, Liwak nie ma pojęcia co to może być.On temu jest winien pozwolił pozwalniac tak wspaniałych ludzi .Jest to nie dopuszczalne.Teraz inni wcale im nie dorównają.Ja mam to w d****,ale to Jacek powinien ponieść konsekwencje tego co tam się dzieje.On niech to dobrze przemyśli .Czy  np piec mógł się tak szybko popsuć,może się popsuł tak jak ci ludzie których pozwolił Jakubowi pozwalniac  .To się zemści.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czytam i czytam i nie mogę zrozumieć takiej rzeczy.Panie Burmistrzu powiec chłopie ,dlaczego ludzie poprzedni zostali zwolnieni.Ja też pracowałam przez parę ładnych lat i pracowałam z ludźmi.Wiem że zwolnić kogoś , trzeba mieć coś na nich.Ludzie zwalniani kiedys to np pili, nie przychodziło do pracy.A Ci to za co byli tak po jaki potraktowani.Niech Burmistrz nam wszystkim wyjaśni.Po co ktoś ma się domyślać , ale ludzie powinni też się dowiedzieć.To im się należy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Matkolka napisał:

Ja tak czytam i czytam i nie mogę zrozumieć takiej rzeczy.Panie Burmistrzu powiec chłopie ,dlaczego ludzie poprzedni zostali zwolnieni.Ja też pracowałam przez parę ładnych lat i pracowałam z ludźmi.Wiem że zwolnić kogoś , trzeba mieć coś na nich.Ludzie zwalniani kiedys to np pili, nie przychodziło do pracy.A Ci to za co byli tak po jaki potraktowani.Niech Burmistrz nam wszystkim wyjaśni.Po co ktoś ma się domyślać , ale ludzie powinni też się dowiedzieć.To im się należy.

Ci wszyscy ludzie pozwalnial ich burmistrz z Jakubem,bo nie na rękę im bylo ,że wiedzieli za dużo, co się działo w kinie,i .co robiła partia komunistyczna.I to był powód .Wstydziłby się burmistrz za takie chwyty.Ludzie mądrzy wyciągną wnioski z takiego  postępowania.Ludzie tam pracujący, nigdy nie zrobili nic takiego by zasłużyć na takie traktowanie .Znam i bardzo cenię ludzi o bardzo wysokiej kulturze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jebaćpis napisał:

Tępaki do szkoły!

To i tak was niczego nie nauczy,gadać to wy głupio tylko możecie.Ludzie ich było zwolnionych cztery osoby ikazdy był w tym dobrze ukierunkowany.Mieli odpowiednie kwalifikacjei super pracę robili.A ten dekiel nie pisze głupoty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, prawda napisał:

Kulturę mieli wyżej niż pracę dla kultury..I tak płynęły błogo lata Kazia i innych.

Pajacu nie przywalaj Kazimierzowi bo takiej roboty i jak każdy widział udokumentował i wszystko pokazał swoją pracę ,to ci wszyscy tam wzięci nigdy mu niedorownaja .A ty przpieprzyles się .To Kazimierz jest ikoną i czy tobie jest to na rękę czy nie to jest to człowiek kultury od lat .A taki Jakub to niewart stanac przy nim. On ma was gdzieś,on swoje już zrobił .A ty bydlaku co i o co ci chodzi.Jakub powininie ponieść konsekwencje za zwolnienie ludzi bez podstaw I tyle w tacie.Burek też powinien za tą beknac .To nie jest burmistrz ,żeby pozwalniac ludzi z wykształceniem,a przyjąć ludzi niewiadomo z kad.To są ludki komuny.Robia wszystkim pozlosci.

1 godzinę temu, Koles napisał:

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Figura napisał:

Pajacu nie przywalaj Kazimierzowi bo takiej roboty i jak każdy widział udokumentował i wszystko pokazał swoją pracę ,to ci wszyscy tam wzięci nigdy mu niedorownaja .A ty przpieprzyles się .To Kazimierz jest ikoną i czy tobie jest to na rękę czy nie to jest to człowiek kultury od lat .A taki Jakub to niewart stanac przy nim. On ma was gdzieś,on swoje już zrobił .A ty bydlaku co i o co ci chodzi.Jakub powininie ponieść konsekwencje za zwolnienie ludzi bez podstaw I tyle w tacie.Burek też powinien za tą beknac .To nie jest burmistrz ,żeby pozwalniac ludzi z wykształceniem,a przyjąć ludzi niewiadomo z kad.To są ludki komuny.Robia wszystkim pozlosci.

 

Ikony do boju bo was szkalują pajace.Szlag z taką kulturą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Figura napisał:

Pajacu nie przywalaj Kazimierzowi bo takiej roboty i jak każdy widział udokumentował i wszystko pokazał swoją pracę ,to ci wszyscy tam wzięci nigdy mu niedorownaja .A ty przpieprzyles się .To Kazimierz jest ikoną i czy tobie jest to na rękę czy nie to jest to człowiek kultury od lat .A taki Jakub to niewart stanac przy nim. On ma was gdzieś,on swoje już zrobił .A ty bydlaku co i o co ci chodzi.Jakub powininie ponieść konsekwencje za zwolnienie ludzi bez podstaw I tyle w tacie.Burek też powinien za tą beknac .To nie jest burmistrz ,żeby pozwalniac ludzi z wykształceniem,a przyjąć ludzi niewiadomo z kad.To są ludki komuny.Robia wszystkim pozlosci.

 

Weź się naucz pisać tępaku, albo na korepetycje z Polskiego 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Figura napisał:

Pajacu nie przywalaj Kazimierzowi bo takiej roboty i jak każdy widział udokumentował i wszystko pokazał swoją pracę ,to ci wszyscy tam wzięci nigdy mu niedorownaja .A ty przpieprzyles się .To Kazimierz jest ikoną i czy tobie jest to na rękę czy nie to jest to człowiek kultury od lat .A taki Jakub to niewart stanac przy nim. On ma was gdzieś,on swoje już zrobił .A ty bydlaku co i o co ci chodzi.Jakub powininie ponieść konsekwencje za zwolnienie ludzi bez podstaw I tyle w tacie.Burek też powinien za tą beknac .To nie jest burmistrz ,żeby pozwalniac ludzi z wykształceniem,a przyjąć ludzi niewiadomo z kad.To są ludki komuny.Robia wszystkim pozlosci.

 

czy to napisał ten który chce wskoczyć przy zamieszaniu na fotelik burka ? ten co go uwielbia 99% mieszkańców ?? " ludki komuny " śląska odzywka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jojo napisał:

Tak Jakub ma wielką ochotę wskoczyć na buraka miejsce ,tylko czeka jak coś wyjdzie,to on wam pokarze.A ten pic już zrobiony co go popsuli,czy to specjalnie się rozpiernoczyl że starości .

piec jest nowy latem montowany, pewnie kubek wsadził tam swoje paluszki i go popsuł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nowy napisał:

piec jest nowy latem montowany, pewnie kubek wsadził tam swoje paluszki i go popsuł.

Pewnie miał chałturę w innym lepiej płatnym miejscu, nędzny kierowniczyna. Piec jaki by nie był, po 6-cio miesięcznej eksploatacji, jest jeszcze na gwarancji ! Serwis gwarancyjny, bez łaski przyjeżdża na sygnał użytkownika i nie ma takiej usterki, której nie naprawi na miejscu ! Czy to palnik, czy świeca zapłonowa a nawet cały moduł grzewczy, to wszystko naprawia serwis na miejscu. Problemem jest jak razem z piecem w powietrze wyleci kotłownia, ale takiego przypadku jaśnie, tfu pan dyrektor, na fejsie nie ogłosił ?! Jest to zorganizowane działanie na szkodę mieszkańców Gminy a szczególnie jego włodarzy, czyli Burmistrza i kierownictwa Urzędu !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gamoń napisał:

Pewnie miał chałturę w innym lepiej płatnym miejscu, nędzny kierowniczyna. Piec jaki by nie był, po 6-cio miesięcznej eksploatacji, jest jeszcze na gwarancji ! Serwis gwarancyjny, bez łaski przyjeżdża na sygnał użytkownika i nie ma takiej usterki, której nie naprawi na miejscu ! Czy to palnik, czy świeca zapłonowa a nawet cały moduł grzewczy, to wszystko naprawia serwis na miejscu. Problemem jest jak razem z piecem w powietrze wyleci kotłownia, ale takiego przypadku jaśnie, tfu pan dyrektor, na fejsie nie ogłosił ?! Jest to zorganizowane działanie na szkodę mieszkańców Gminy a szczególnie jego włodarzy, czyli Burmistrza i kierownictwa Urzędu !

Masz rację ,jemu nie na rączke w tym czasie pracować .Wszyscy o tym wiedzą.On teraz robi co chce ,ma przyzwolenie Michała iJacka.Oni to jedna ekipa .WSTYD.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...