Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

Ińsko to jest tak pojebana Gmina że szkoda gadać, jeden drugiemu nóz by wsadził. Jeśli ktoś jest inteligentny to zrozumie od kiedy zaczęła się jazda na Kubę. Pamiętajcie wy w sylwestra się bawiliście a on musiał być w Pracy, kto prowadził Dni Ińska, I L F, majówke, imprezy dla dzieci, różne turnieje, imprezy dla strażaków. Nie chcę mi sie dalej pisać. Najlepiej niech wszyscy młodzi wyjadą z naszego Ińska

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

30 minut temu, Piotr K napisał:

Ińsko to jest tak pojebana Gmina że szkoda gadać, jeden drugiemu nóz by wsadził. Jeśli ktoś jest inteligentny to zrozumie od kiedy zaczęła się jazda na Kubę. Pamiętajcie wy w sylwestra się bawiliście a on musiał być w Pracy, kto prowadził Dni Ińska, I L F, majówke, imprezy dla dzieci, różne turnieje, imprezy dla strażaków. Nie chcę mi sie dalej pisać. Najlepiej niech wszyscy młodzi wyjadą z naszego Ińska

Brawo!👏👏

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piotr K napisał:

Ińsko to jest tak pojebana Gmina że szkoda gadać, jeden drugiemu nóz by wsadził. Jeśli ktoś jest inteligentny to zrozumie od kiedy zaczęła się jazda na Kubę. Pamiętajcie wy w sylwestra się bawiliście a on musiał być w Pracy, kto prowadził Dni Ińska, I L F, majówke, imprezy dla dzieci, różne turnieje, imprezy dla strażaków. Nie chcę mi sie dalej pisać. Najlepiej niech wszyscy młodzi wyjadą z naszego Ińska

To prawda! Ale Kazek i jego rodzina oraz jego kumpli typu szafran choćby po trupach a do celu. Takie "kulturalne" bydło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piotr K napisał:

Ińsko to jest tak pojebana Gmina że szkoda gadać, jeden drugiemu nóz by wsadził. Jeśli ktoś jest inteligentny to zrozumie od kiedy zaczęła się jazda na Kubę. Pamiętajcie wy w sylwestra się bawiliście a on musiał być w Pracy, kto prowadził Dni Ińska, I L F, majówke, imprezy dla dzieci, różne turnieje, imprezy dla strażaków. Nie chcę mi sie dalej pisać. Najlepiej niech wszyscy młodzi wyjadą z naszego Ińska

Pałeczki to jego praca za którą brał sal i to nie mały.Droga wolna ,jaku mało to sobie zmienia

Gmina za siedzibie na zadku nie płaci .,chyba że Jolci.Mial płacone i tak mało robił ,tylko zapowiadał jak mi wiadomo miał ludzi od czarnej roboty ,on mógł pracować w białych rękawiczkach .Nie narobil się za wiele ,chyba że tym ,że ludzi zwalnianie .To jego najgorsza ,czarna strefa hamstwa .Doi pa pa .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Te wxkotsv napisał:

Pałeczki to jego praca za którą brał sal i to nie mały.Droga wolna ,jaku mało to sobie zmienia

Gmina za siedzibie na zadku nie płaci .,chyba że Jolci.Mial płacone i tak mało robił ,tylko zapowiadał jak mi wiadomo miał ludzi od czarnej roboty ,on mógł pracować w białych rękawiczkach .Nie narobil się za wiele ,chyba że tym ,że ludzi zwalnianie .To jego najgorsza ,czarna strefa hamstwa .Doi pa pa .

Co tak gościa żałujecie nie idzie gdzie chce i pracuje.Ma facet babę idzie do niej i po co ten cyrk.Dajcie ludzie spokój .Ludzie zmieniają pracę ,miejsce zamieszkania.Jego decyzja.Dupe nie musicie Kubie lizać ,bo to oblend baby co wypisujcie.Bedzie inny i też będziecie staje nastawiać .Taka wiocha czy Kaśka nie macie co robić ,zajmijcie się dziećmi i domem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Te wxkotsv napisał:

Pałeczki to jego praca za którą brał sal i to nie mały.Droga wolna ,jaku mało to sobie zmienia

Gmina za siedzibie na zadku nie płaci .,chyba że Jolci.Mial płacone i tak mało robił ,tylko zapowiadał jak mi wiadomo miał ludzi od czarnej roboty ,on mógł pracować w białych rękawiczkach .Nie narobil się za wiele ,chyba że tym ,że ludzi zwalnianie .To jego najgorsza ,czarna strefa hamstwa .Doi pa pa .

 

22 minut temu, Gdhjus napisał:

Co tak gościa żałujecie nie idzie gdzie chce i pracuje.Ma facet babę idzie do niej i po co ten cyrk.Dajcie ludzie spokój .Ludzie zmieniają pracę ,miejsce zamieszkania.Jego decyzja.Dupe nie musicie Kubie lizać ,bo to oblend baby co wypisujcie.Bedzie inny i też będziecie staje nastawiać .Taka wiocha czy Kaśka nie macie co robić ,zajmijcie się dziećmi i domem.

Włącz hamulce po zwieracze puszczą śląska gnido.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy k**** pojeby zapomnielisicie jak kino się prowadzało za Agnieszki i kazia ha żal  Teraz to już wogole będziecie chodzić do kina chyba do d***.teraz to już całkowicie nic się dziać nie bedzien Każdy p******* i obczernia wyzywa i hejtuje a sam Nic nie daje i nie dawał od siebie. Tyle k**** debilek inteligentnych w naszym mieście mądrych w gebach a zadno się nie interesowało żeby iść i uczestniczyć pomoc wspomóc ick bez interesównie. Ińsko dno emeryci i hejtrzy zajebiani!!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rudery i dziury

Ińsko to POst komuszek bagno.Tutaj zawsze rządzi ciemnota i lokalne grupy interesów rodzinno-koteryjnych.Wjeżdżasz i już widzisz kominy i zbiorniki.Do tego wszechobecne żwirownie i brud.Szkoda gadać,trzeci świat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.01.2020 o 11:47, Kichał napisał:

Zajmij się swoimi sprawami, nie zaglądaj do cudzej kieszeni bo to nieladnie

Skoro Kazik tak dobrze uczył śpiewac to powiedzcie mi ile jest osób które wyniosły coś z jego śpiewania są to może 2 osoby ludzie bezmozgi jak by Kazik wiedział jak się poprawnie śpiewa to już on powinien być gwiazda a w szczególności jak jest dobrym nauczycielem jak go wychwalacie nie powinien mieć problemu z znalezieniem pracy i być trenerem do grania mu na flecie 😂😂😂😂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, adre napisał:

Skoro Kazik tak dobrze uczył śpiewac to powiedzcie mi ile jest osób które wyniosły coś z jego śpiewania są to może 2 osoby ludzie bezmozgi jak by Kazik wiedział jak się poprawnie śpiewa to już on powinien być gwiazda a w szczególności jak jest dobrym nauczycielem jak go wychwalacie nie powinien mieć problemu z znalezieniem pracy i być trenerem do grania mu na flecie 😂😂😂😂

A ty dalej walkujesz temat Kazika. Daj temu człowiekowi już spokój. Jest na emeryturze i na pewno nie wróci do pracy.  Jeszcze Wam się to nie znudziło. Ludzie on od czerwca nie pracuje. Ile to jeszcze będzie trwało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ińsko do d*** psy d***** szczekaja i wieje h**** od kad tu zamieszkałem czas s*********. Ludzie to już wogole przegięcie co drugi to imbecyl na ulicy wszyscy udają szczęśliwych a są k**** biedni jak nie jeden bezdomny ale co trzeba się pokazac trzeba  skrytykowac. No bo jakby inaczej.  Ludzie zachowują się tak w tym insku jakby spier$olili, z wiadra podczas skrobanki. Barany i tumany 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość napisał:

A ty dalej walkujesz temat Kazika. Daj temu człowiekowi już spokój. Jest na emeryturze i na pewno nie wróci do pracy.  Jeszcze Wam się to nie znudziło. Ludzie on od czerwca nie pracuje. Ile to jeszcze będzie trwało.

Wali mnie to! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japie$dole wszyscy w Ińsku czepiaja się Gminy ICK szkoły Sklepikarzy itp.  Ludzie przecież to jest dla was. Wszyscy kometujacy źle na nich przecież oni są dla was wszyscy siedzicie w insku i żyjecie z 500+ i z opieki nic więcej. Jakbym wam brakowało w Ińsku tych wszystkich rzeczy to byście stekali że nic nie ma. Był cpn stekaliscie nie ma cpn stekacie ktos proboje coś w miasteczku zrobić stekacie nie robią stekacie. Może to z wami jest problem. Przedsiębiorcy i wszystko upada bo wszyscy uciekają z wiochy dzięki wam przywalonym mieszkaciem. Brak Clubu - urzadzalisci sobie bujki. Brak kawiarni - za drogo o restauracji nie wspomnę ale po co przecież można wyjść i pogadać na ulicy że nic w tym insku nie ma. No nie ma bo nic nie robicie tylko biadolicie.  A to my mieszkańcy tworzymy ińsko więc zamiast zajmować się pierdolami wpadajcie na super pomysły i zjednoccie to ińsko bo narazie to nikomu nic nie wychodzi. Same stare wyzeraczki tu zostaną. Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Piotr K napisał:

Ińsko to jest tak pojebana Gmina że szkoda gadać, jeden drugiemu nóz by wsadził. Jeśli ktoś jest inteligentny to zrozumie od kiedy zaczęła się jazda na Kubę. Pamiętajcie wy w sylwestra się bawiliście a on musiał być w Pracy, kto prowadził Dni Ińska, I L F, majówke, imprezy dla dzieci, różne turnieje, imprezy dla strażaków. Nie chcę mi sie dalej pisać. Najlepiej niech wszyscy młodzi wyjadą z naszego Ińska

Tylko że on pobierał za to uposażenie, brał kasę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sruio napisał:

Wszystkie panie co tak lizaza dupe Kubie ,to panie podcierajace d*** niemcom.,bo w polsce nic a nic nie potrafią.Niemiecke d*** lizać i wara od Ińska.

Ty zato potrafisz chyba stać pod siebie 

42 minut temu, Gosc napisał:

Tylko że on pobierał za to uposażenie, brał kasę. 

Tak owszem a ile myślisz że taki dyrektor zarabia, sprawdź w oświadczeniu to się zdziwisz, tyle co kasjerka w Biedronce. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tadeusz napisał:

Ty zato potrafisz chyba stać pod siebie 

Tak owszem a ile myślisz że taki dyrektor zarabia, sprawdź w oświadczeniu to się zdziwisz, tyle co kasjerka w Biedronce. 

Nikt go nie zmuszał, żeby być dyrektorem, sam aplikowałi wiedział na co się pisze. Przypomina sam złożył rezygnacje, a go zwolniono. Widocznie dostał lepsza ofertę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gosc napisał:

Nikt go nie zmuszał, żeby być dyrektorem, sam aplikowałi wiedział na co się pisze. Przypomina sam złożył rezygnacje, a go zwolniono. Widocznie dostał lepsza ofertę. 

Albo ty jesteś taki głupi albo tępy pisząc takie bzdury

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Poiyfrart napisał:

My Inszczanin bardzo się cieszymy, że Jakub idzie precz,i niech zamenty robi tam na nowo.Moze tam go ludzie nauczą rozumu.NicInsko nie straci.

Ciebie Cieniasie nic nie nauczy rozumu, chyba ty się cieszysz zgredzie stary

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Janusz napisał:

Ciebie Cieniasie nic nie nauczy rozumu, chyba ty się cieszysz zgredzie stary

A właśnie jestem osobą młodą, pracującą, wykształconą,która wie jak się zachować w pracy.Pracuje parę lat i nigdy nie miałam kłopotów w mojej pracy.Wiem i nauczono mnie, że ludzi trzeba szanować.I nikt mi nie powie że Pan Jakub szanował ludzi .Dlatego ludzie mają do niego żal .Zasłużył na taką opinię .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Poiyfrart napisał:

My Inszczanin bardzo się cieszymy, że Jakub idzie precz,i niech zamenty robi tam na nowo.Moze tam go ludzie nauczą rozumu.NicInsko nie straci.

Chyba baranie nie wiesz co piszesz.Piszesz chyba sam za siebie .Jestem mieszkanką Ińska i nie życzę sobie pisania My.Dla mnie Ińsko dużo traci że nie będzie takiej osoby jak Pan Jakub w ICK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ICK pod postem o rezygnacji, radny P.Woźniak, przeprasza dyrektora tysiąclecia. Tylko nie pisze za co ? Może ktoś wie co takiego złego uczynił pan radny, że publicznie przeprasza naszego "gminnego kryształa" ? Ktoś, coś ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, ania napisał:

Na stronie ICK pod postem o rezygnacji, radny P.Woźniak, przeprasza dyrektora tysiąclecia. Tylko nie pisze za co ? Może ktoś wie co takiego złego uczynił pan radny, że publicznie przeprasza naszego "gminnego kryształa" ? Ktoś, coś ?

Jak diabełek zawinił to niech błaga o litosc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...