Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 minuty temu, jprd napisał:

Takie to pslowskie układy dominują w gminie. Podłość podłość i podłość.

 

Taki pisze Przewodniczący Rady! Żenada...

Tak chciała rzeczpospolita babska.Dyrektor "tysiąclecia" nie ma pomysłu na kolejne tysiąclecie,więc odchodzi.Jak mi smutno.Uchleję się jak nic.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka żałoba ,bo Kuba odchodzi .Dziwaki komunistyczne są pogrążone w rozpaczy,czy to jakiś cyrk .Burek niech się nimi zajmie ,żeby nie było samobójstw z rozpaczy.Jolka wes się w garść i nie szlochaj bo schudniesz za dużo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ble ble ble napisał:

Wielka żałoba ,bo Kuba odchodzi .Dziwaki komunistyczne są pogrążone w rozpaczy,czy to jakiś cyrk .Burek niech się nimi zajmie ,żeby nie było samobójstw z rozpaczy.Jolka wes się w garść i nie szlochaj bo schudniesz za dużo.

Jolka nie rozpaczaj dawaj zdjęcia z festiwalu.Koniec żałoby do roboty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu nie pasi

Pan Dyrektor w swoim pożegnaniu  na fejsie pisze tak:  

"Uważam, że zrobiliśmy naprawdę dużo. Poprawa infrastruktury, ponad 400 działań w pierwszym roku działalności, około 600 w drugim roku. Całkiem nieźle to wygląda". 

Mój kalkulator mi mówi, że 400 działań na 360 dni w roku to wychodzi 1,1 działanie na dzień, a w drugim roku 600 działań to jest 1,6 działania na dzień. Teraz zgłupiałem do reszty, albo mój kalkulator sie zepsuł albo, albo...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Coś mi tu nie pasi napisał:

Pan Dyrektor w swoim pożegnaniu  na fejsie pisze tak:  

"Uważam, że zrobiliśmy naprawdę dużo. Poprawa infrastruktury, ponad 400 działań w pierwszym roku działalności, około 600 w drugim roku. Całkiem nieźle to wygląda". 

Mój kalkulator mi mówi, że 400 działań na 360 dni w roku to wychodzi 1,1 działanie na dzień, a w drugim roku 600 działań to jest 1,6 działania na dzień. Teraz zgłupiałem do reszty, albo mój kalkulator sie zepsuł albo, albo...

Pisać to on może,i pieprzy banialuki ,myśli że ludzie są nie kumaci.To dobry lejwoda.To chwalipięta,jakich mało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dhjdj napisał:

Pisać to on może,i pieprzy banialuki ,myśli że ludzie są nie kumaci.To dobry lejwoda.To chwalipięta,jakich mało.

Pewnie że jesteście nie kumaci. Przyjdzie taki dyrektor do roboty, wypije kawe i już jedno "działanie" ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Coś mi tu nie pasi napisał:

Pan Dyrektor w swoim pożegnaniu  na fejsie pisze tak:  

"Uważam, że zrobiliśmy naprawdę dużo. Poprawa infrastruktury, ponad 400 działań w pierwszym roku działalności, około 600 w drugim roku. Całkiem nieźle to wygląda". 

Mój kalkulator mi mówi, że 400 działań na 360 dni w roku to wychodzi 1,1 działanie na dzień, a w drugim roku 600 działań to jest 1,6 działania na dzień. Teraz zgłupiałem do reszty, albo mój kalkulator sie zepsuł albo, albo...

Dlatego zawsze będziesz tempakiem, poczytaj co to są działania 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kgszcny napisał:

W końcu tempa pała odchodzi i pokój z nim.A te wiedźmy w kinie niech się łzami zalewają ,albo nie idą z nim.Jak czytam wpisy tych ludzi co mu d*** liza ,tosmiac mi się chce,za co to tak chwalić .Nie mam pojęcia. ludzie w Ińsku tu na Fejsie chwała ,a na ulicy d*** obrabiają .Taka Paterkowa śpiewać to nie potrafi ,tylko po d**** klepanie robi ,baba straszna ,nie mogę na nią patrzeć,lizu d*** .wielka działaczka ciotki wieży.Naucz się śpiewać ,bo najgorzej piejesz,ryja drzesz.Gwiazdo nocna.

Wiedźmy idźcie z tym Kuba ,bo się stać chce .Zawsze możecie iść,bo Wieśka czy Kaśka pracy nie macie bo tempe jesteście to niech Kuba was weźmie ze sobą .PaPa.glupolki co śpiewać nie umia 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kgszcny napisał:

W końcu tempa pała odchodzi i pokój z nim.A te wiedźmy w kinie niech się łzami zalewają ,albo nie idą z nim.Jak czytam wpisy tych ludzi co mu d*** liza ,tosmiac mi się chce,za co to tak chwalić .Nie mam pojęcia. ludzie w Ińsku tu na Fejsie chwała ,a na ulicy d*** obrabiają .Taka Paterkowa śpiewać to nie potrafi ,tylko po d**** klepanie robi ,baba straszna ,nie mogę na nią patrzeć,lizu d*** .wielka działaczka ciotki wieży.Naucz się śpiewać ,bo najgorzej piejesz,ryja drzesz.Gwiazdo nocna.

Nikt go nie wypędził,ani nie zwolnił,a ta "artystka"wzywa ludzi do działań,by dyr. "tysiąclecia" pozostał.Zróbcie jeszcze zrzutkę,by dołożyć mu miesięcznie ok.4 tys. zł. to pozostanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cha,cha napisał:

Nikt go nie wypędził,ani nie zwolnił,a ta "artystka"wzywa ludzi do działań,by dyr. "tysiąclecia" pozostał.Zróbcie jeszcze zrzutkę,by dołożyć mu miesięcznie ok.4 tys. zł. to pozostanie.

A niech idzie w pizdu i niech weźmie tych wszystkich nawiedzonych .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jzdui napisał:

A niech idzie w pizdu i niech weźmie tych wszystkich nawiedzonych .

Ludzie idźcie z tym Kuba, bo zawału dostaniecie .Co wam palma odbiła.Ludzie pracują i zwalniają się. Nie ma co rozpaczać komucha musi uważać na serce ,żeby jej nie wysiadło . Porąbani są ludzie,wy idźcie się leczyć .Głupota się objawiła ,co niektórzy stają z rozpaczy .stare emerytki mogą nie wytrzymać napięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kgszcny napisał:

W końcu tempa pała odchodzi i pokój z nim.A te wiedźmy w kinie niech się łzami zalewają ,albo nie idą z nim.Jak czytam wpisy tych ludzi co mu d*** liza ,tosmiac mi się chce,za co to tak chwalić .Nie mam pojęcia. ludzie w Ińsku tu na Fejsie chwała ,a na ulicy d*** obrabiają .Taka Paterkowa śpiewać to nie potrafi ,tylko po d**** klepanie robi ,baba straszna ,nie mogę na nią patrzeć,lizu d*** .wielka działaczka ciotki wieży.Naucz się śpiewać ,bo najgorzej piejesz,ryja drzesz.Gwiazdo nocna.

Ty mądrala widzę, że Facebooka dobrze obserwujesz, dlaczego nie napiszesz tego wszystkiego pod postem Jakuba? Boisz się że ludzie cię zlinczują???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Ty mądrala widzę, że Facebooka dobrze obserwujesz, dlaczego nie napiszesz tego wszystkiego pod postem Jakuba? Boisz się że ludzie cię zlinczują???

Nawiedzonych ci u nas dostatek,ale to nie znaczy mądrych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Ty mądrala widzę, że Facebooka dobrze obserwujesz, dlaczego nie napiszesz tego wszystkiego pod postem Jakuba? Boisz się że ludzie cię zlinczują???

Sram na was przygłupy,chory naród Ińska .Idź z tym swoim paniczem do cholery.Capy i stare  baby modlić się powinniście na mszę dać .Idioci Ińska.chory naród .Olać waszego Kubusia.Guru.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Asullyex napisał:

Sram na was przygłupy,chory naród Ińska .Idź z tym swoim paniczem do cholery.Capy i stare  baby modlić się powinniście na mszę dać .Idioci Ińska.chory naród .Olać waszego Kubusia.Guru.

Dokładnie to samo robię na Ciebie.

Całe to forum służy tylko wam hejterom!!

Karma wraca! O ile wiesz o co chodzi 😂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gość napisał:

Najgorzej będzie jak znowu Dec wróci. Wtedy to już będzie wiadomo, że te wszystkie wpisy o Kubie to jego sprawka.

Nie strasz,nie strasz,bo się zes..asz.  O ile pamiętam nikogo nie skrzywdził i nie ma zamiaru prowadzić studium wokalnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, wiem napisał:

Nie strasz,nie strasz,bo się zes..asz.  O ile pamiętam nikogo nie skrzywdził i nie ma zamiaru prowadzić studium wokalnego.

Deca pocałujcie w gwizdak.I tak nikt jemu nie do równa w nauce śpiewania.A szkoda tylko dzieci. On ma was w ....

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cha,cha napisał:

Nikt go nie wypędził,ani nie zwolnił,a ta "artystka"wzywa ludzi do działań,by dyr. "tysiąclecia" pozostał.Zróbcie jeszcze zrzutkę,by dołożyć mu miesięcznie ok.4 tys. zł. to pozostanie.

Dla niego warto pało, nie tak jak ty tylko do opieki po kasę 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...