Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Plus napisał:

Ja myślałem że to na weselu a to dziadostwo + przyjechało.  No i wszystko wiadomo.

To się poprostu nazywa brak szacunku dla innych. Tylko ja wieśniak co mam domek i śmieci do rowu wyrzucam. Takie tu paniska mieszkają. Nowobogaccy karwa😣

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, sprawdziłem napisał:

Właściciele działek 498/6 i 498/2 to nimi powinna zająć się policja. Mijającej nocy nie dało się spać bo pewnie Ci z pierwszej działki to pijackie 500+ a ci drudzy emerytura +. Zniosłem te krzyki dzieci do 23 i tą muzykę kocią buchającą z głośników. Ale już o 1 w nocy miałem dość. Wstałem zrobiłem obchód i pomyślałem namierzę tych popaprańców. Ostrzegam że jeśli dzisiaj będzie podobnie dzwonię na policję. A gmina tež powinna zwracać uwagę mości państwu że 22 to cisza nocna. Jak tak kochacie zachód to tam po 22 zaraz stałaby policja i mandat wcale nie mały. Tak myślę że w tym pierwszym to pijaństwo i małe dzieci bo było słychać pijanych dorosłych i krzyczące dzieci a w tym drugim gościu chyba nadpobudliwy psychoza jakaś zapalał lampki i gasił. Latał zgłaśniać muzykę i zciszał. Przyjeżdżam tu bo las jezioro cisza i czyste powietrze. Tylko dlaczego zawsze jakaś gnida czy psychiczna wesz psuje nastrój  i urok tego miejsca. Ostrzegam dzisiaj zadzwonię na policje i podam te działki bo nie po to grzebałem na stronie gminnej żeby w planie to miejsce znaleźć. Całą noc szukałem i się opłaciło. Pozdrawiam 500+ i emerytura+Screenshot_20190825-111747.thumb.png.b745147b77da87afd611f94e358a7b39.png

Czas tyka psycholu. Czekam dokładnie do 22 i dzwonię.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się. Ktoś jest chyba chory. Żeby tak non stop na kolumnach dawać i nie liczyć się z innymi właścicielami to szok. Chyba też dzisiaj zadzwonię na policję bo moja głowa źle to znosi. Co to za psychopata. Pies pod łóżko wchodzi. Wystarczy jeden debil i wszystkich terroryzuje. Też czekam do 22 dzwonię na policję niech się na coś przyda.Bo gminne kacyki mają porządek w poważaniu. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, uszy bolą napisał:

Zgadzam się. Ktoś jest chyba chory. Żeby tak non stop na kolumnach dawać i nie liczyć się z innymi właścicielami to szok. Chyba też dzisiaj zadzwonię na policję bo moja głowa źle to znosi. Co to za psychopata. Pies pod łóżko wchodzi. Wystarczy jeden debil i wszystkich terroryzuje. Też czekam do 22 dzwonię na policję niech się na coś przyda.Bo gminne kacyki mają porządek w poważaniu. 

Brak kultury, buractwo i wieśniactwo.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, uszy bolą napisał:

Zgadzam się. Ktoś jest chyba chory. Żeby tak non stop na kolumnach dawać i nie liczyć się z innymi właścicielami to szok. Chyba też dzisiaj zadzwonię na policję bo moja głowa źle to znosi. Co to za psychopata. Pies pod łóżko wchodzi. Wystarczy jeden debil i wszystkich terroryzuje. Też czekam do 22 dzwonię na policję niech się na coś przyda.Bo gminne kacyki mają porządek w poważaniu. 

Rozkminiam jak gostka z imienia i nazwiska pokazać. Skoro nr działki jest to i właściciela znajdziemy. Wiemy że to ul. Wichrowe Wzgórze. To już ważne!

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, nic nowego napisał:

Rozkminiam jak gostka z imienia i nazwiska pokazać. Skoro nr działki jest to i właściciela znajdziemy. Wiemy że to ul. Wichrowe Wzgórze. To już ważne!

Zaraz zaraz a to nie tam gdzie ten plan zmienili dla jakiś cwaniaków ze szkodą dla gminy? To teraz wiecie dlaczego taka rozpusta. Bo władza z ręki je. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, czy to nie ci napisał:

Zaraz zaraz a to nie tam gdzie ten plan zmienili dla jakiś cwaniaków ze szkodą dla gminy? To teraz wiecie dlaczego taka rozpusta. Bo władza z ręki je. 

Przecież wiadomo że to Anna i Zbigniew K. Reszta potem blisko coraz bliżej.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, wiśsmutnawieśspokojna napisał:

Cicho to na cmentarzu powinno być.Lipiec i sierpień to muza ,jazda na maxa i rozrywka do białego świtu.Ramole spać:-)

Taaaaak? No to pokażę ci tą wieś! Wieś jest spokojna tylko dziadostwo miastowe nie zna umiaru. Ale w Ińsku jest super fajna pani policjant! Babka rzec można z jajami. Nie będzie litości. Przyjeżdżam na weekend i tylko ten psychol będzie słuchał głośno dzwonię do pani policjant. Już wiedzą gdzie wiedzą do kogo. Zresztą ci ludzie są już znani policji nie wiem co przeskrobali. Ale policja małżeństwo zna. Tak że przestroga nie dla wsi a dla miastowej patologii.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, sprawdziłem napisał:

Taaaaak? No to pokażę ci tą wieś! Wieś jest spokojna tylko dziadostwo miastowe nie zna umiaru. Ale w Ińsku jest super fajna pani policjant! Babka rzec można z jajami. Nie będzie litości. Przyjeżdżam na weekend i tylko ten psychol będzie słuchał głośno dzwonię do pani policjant. Już wiedzą gdzie wiedzą do kogo. Zresztą ci ludzie są już znani policji nie wiem co przeskrobali. Ale policja małżeństwo zna. Tak że przestroga nie dla wsi a dla miastowej patologii.

Takich co nie umieją się cieszyć ciszą tylko przyjeżdżają słuchać muzy z wieży to wypad do miasta. Po co dureń tu przyjeżdża jak wszystkim puszcza to techno. Bum bubum bum bum wyj uju i posłuchaj jak to daje a nie każesz wszystkim słuchać. To miastowi zwyrole bo inaczej nie nazwę takich. 

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, sprawdziłem napisał:

Taaaaak? No to pokażę ci tą wieś! Wieś jest spokojna tylko dziadostwo miastowe nie zna umiaru. Ale w Ińsku jest super fajna pani policjant! Babka rzec można z jajami. Nie będzie litości. Przyjeżdżam na weekend i tylko ten psychol będzie słuchał głośno dzwonię do pani policjant. Już wiedzą gdzie wiedzą do kogo. Zresztą ci ludzie są już znani policji nie wiem co przeskrobali. Ale policja małżeństwo zna. Tak że przestroga nie dla wsi a dla miastowej patologii.

Tę wieś..........nie "tą wieś". Za nazwanie Go psycholem Ty też możesz mieć problemik.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
O 28.08.2019 o 10:46, sprawdziłem napisał:

Taaaaak? No to pokażę ci tą wieś! Wieś jest spokojna tylko dziadostwo miastowe nie zna umiaru. Ale w Ińsku jest super fajna pani policjant! Babka rzec można z jajami. Nie będzie litości. Przyjeżdżam na weekend i tylko ten psychol będzie słuchał głośno dzwonię do pani policjant. Już wiedzą gdzie wiedzą do kogo. Zresztą ci ludzie są już znani policji nie wiem co przeskrobali. Ale policja małżeństwo zna. Tak że przestroga nie dla wsi a dla miastowej patologii.

Z tego wpisu niemoto....

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, w końcu napisał:

Z tego wpisu niemoto....

To jest ich znajomą trociniaku?Czyli pisowcy.To co im zrobicie robaczki?Polubić techno mordy w kubeł i sperpolicjantki i  jej znajomych trufle słuchać:-) ale wieś......:-)umc umcumcumcumcu umc

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Hwdp napisał:

To jest ich znajomą trociniaku?Czyli pisowcy.To co im zrobicie robaczki?Polubić techno mordy w kubeł i sperpolicjantki i  jej znajomych trufle słuchać:-) ale wieś......:-)umc umcumcumcumcu umc

Płentując tylko kretyn przyjeżdża na łono natury słuchać umcuumcu. Świry i idioci. Siedź dziadu w mieście i idź na dyskotekę patalachu.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, niestety napisał:

Puenta jest taka że Ciebie bardziej interesuje pisownia niż problem hałasu i sens wypowiedzi. Taki ptasi móżdżek.

Mnie bardziej interesuje,że "tylko kretyn do Ińska przyjeżdża":-)))

Szkoła jest?

Nie lekceważ inteligencji ptaków.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...