Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale świętowanie...1 Maja....będą haratać w gałę i serwować kiełbaski jak za komuny. Na tyle stać gminę pod osłoną PSL i Rzepy. Burmistrz i Przewodniczący pewnie uznają samoczynne atrakcje jak molo i wieża widokowa. Po co inne imprezy karwa co za ciemnota. No chyba że Klimek tylko ba kiełbaski zostawił  hi hi hi

Odnośnik do odpowiedzi
jednak siarka

No to majówka po hu#ju. Liwak Szafran i Kupczynski okularki założyli tylko słońca nie było. Ale najważniejszy szyld był. Rzepa na europosła PE ha ha ha. Co za barany myślą że znów PSL jak gowno wypłynie hahaha.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, jednak siarka napisał:

No to majówka po hu#ju. Liwak Szafran i Kupczynski okularki założyli tylko słońca nie było. Ale najważniejszy szyld był. Rzepa na europosła PE ha ha ha. Co za barany myślą że znów PSL jak gowno wypłynie hahaha.

Już do końca długiego weekendu gmina nie przewidziała żadnych imprez. Zaciągnęli piłkarzy i ciemnych kibiców by pooglądali Rzepę na plakatach i koniec . Rzepa dał tylko na kiełbaski wyborcze 😆

3 minuty temu, gosc napisał:

te Chrobaczki to chyba po tatusiu się tak puszczają i z partnerów robią rogaczy

To puść się z nimi i nie obgaduj....puszczalskich z dobrych domów w Ińsku nie brakuje. Przykład choćby z Lewiatana w centrum. Ale ty zawsze biednemu do  d*** zaglądasz. A przykład Zająców. Wredny jesteś jak h**.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, niestety napisał:

Już do końca długiego weekendu gmina nie przewidziała żadnych imprez. Zaciągnęli piłkarzy i ciemnych kibiców by pooglądali Rzepę na plakatach i koniec . Rzepa dał tylko na kiełbaski wyborcze 😆

To puść się z nimi i nie obgaduj....puszczalskich z dobrych domów w Ińsku nie brakuje. Przykład choćby z Lewiatana w centrum. Ale ty zawsze biednemu do  d*** zaglądasz. A przykład Zająców. Wredny jesteś jak h**.

Czyli Ińsko dalej szambo.

Odnośnik do odpowiedzi
zazdrośnica
26 minut temu, gosc napisał:

Zaglądam tak jak one zaglądają wiecznie i wszystkich obgadują. Chrobaczki to dramat a te ich chłopy niczego nieświadome. Jak by mój mąż się tak zachowywał to bym z domu wygoniła

O jakie ci chrobaczki chodzi i o co kaman do ich mężów. Pewnie zazdrościsz fajnych żon i fajnych mężów.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, gosc napisał:

żon urewek mam zazdrościć? chłopów szkoda bo w porządku są tylko baby ich się puszczają

Co ci do  tego?  Twoje zmartwienie?  A ty taki święty czy może już tylko się możesz ślinić.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za nudy w tym Ińsku. Na wieży nic nie widać tylko drugą wieżę komórkową molo tak kołysze że strach wchodzić. Przyjechałem zobaczyłem szału nie ma. Zero imprez možliwosci posiedzenia przy kawie. Przereklamowana wieś.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, turysta napisał:

Co za nudy w tym Ińsku. Na wieży nic nie widać tylko drugą wieżę komórkową molo tak kołysze że strach wchodzić. Przyjechałem zobaczyłem szału nie ma. Zero imprez možliwosci posiedzenia przy kawie. Przereklamowana wieś.

Wypier... skąd przyjechałeś, marudo !!

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, gość napisał:

Wypier... skąd przyjechałeś, marudo !!

Każdemu kto wspomni że chce was odwiedzić skutecznie zniechęcaę pokazując ten wpis. Przy tej okazji chcę zwrócić uwagę na coś jeszcze. Takie weekendowe Święto Narodowe a tu nawet flagi nie wywieszone. Co tu za władza rządzi co tu za ludzie mieszkają. Nigdy więcej to takich prostaków którzy mają w nosie patriotyzm. Mówię o władzy bo na prywatnych domach flagi gdzieniegdzie były. I jeszcze taki tekst powitalny ohyda. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, turysta napisał:

Każdemu kto wspomni że chce was odwiedzić skutecznie zniechęcaę pokazując ten wpis. Przy tej okazji chcę zwrócić uwagę na coś jeszcze. Takie weekendowe Święto Narodowe a tu nawet flagi nie wywieszone. Co tu za władza rządzi co tu za ludzie mieszkają. Nigdy więcej to takich prostaków którzy mają w nosie patriotyzm. Mówię o władzy bo na prywatnych domach flagi gdzieniegdzie były. I jeszcze taki tekst powitalny ohyda. 

Przepraszam za władzę😔przykro mi że takie prostactwo wyszło z PSL bo ta opcja rządzi u nas. Plakaty z marszałkiem nominowanym Rzepą rosną jak grzyby po deszczu. Każdego dnia więcej i więcej Rzepy w Ińsku. Rozrasta się jak barszcz Sosnowskiego w Miałce😞

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, zaczynam napisał:

Przepraszam za władzę😔przykro mi że takie prostactwo wyszło z PSL bo ta opcja rządzi u nas. Plakaty z marszałkiem nominowanym Rzepą rosną jak grzyby po deszczu. Każdego dnia więcej i więcej Rzepy w Ińsku. Rozrasta się jak barszcz Sosnowskiego w Miałce😞

Przeprosiny przyjęte. Pozdrawiam mieszkańców. Ale w następnych wyborach rozważcie zmianę władzy. Na marginesie jeśli opcja PSL to chyba wiadomo że liczą się własne korzyści i swojacy. Pozwalają obrażać kościół ,wierzących ludzi. To najgorsza partia bo najbardziej zakłamana. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

 

14 godzin temu, zaczynam napisał:

Przepraszam za władzę😔przykro mi że takie prostactwo wyszło z PSL bo ta opcja rządzi u nas. Plakaty z marszałkiem nominowanym Rzepą rosną jak grzyby po deszczu. Każdego dnia więcej i więcej Rzepy w Ińsku. Rozrasta się jak barszcz Sosnowskiego w Miałce😞

A skąd ty wiesz, że wpis za który przepraszasz, napisał ktoś z tzw. władzy ? Nie przepraszaj za kogoś, bo robisz ludziom wodę z mózgów, że ich władza jest wulgarna i zła ! Tobie tylko chodzi aby dokopać PSL-owi a nie o dobre maniery urzędników. Wiadomo z kim trzymasz !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

 

A skąd ty wiesz, że wpis za który przepraszasz, napisał ktoś z tzw. władzy ? Nie przepraszaj za kogoś, bo robisz ludziom wodę z mózgów, że ich władza jest wulgarna i zła ! Tobie tylko chodzi aby dokopać PSL-owi a nie o dobre maniery urzędników. Wiadomo z kim trzymasz !!!

Chodzi o pokazanie jak obecna władza traktuje mieszkańców, wiarę i patriotyzm oraz gości. Kto rządzi w Ińsku wiadomo PSL. A rolnik który nie widzi ile złego PSL zrobiło złego rolnikom musi być ślepy. Przy okazji powiem że Rzepa nawet nie wszedł do sejmiku a tym bardziej nie zostanie europosłem. To chyba oczywiste. Jak widać gołym okiem od Liwaka po Szafrana i Kuczyńskiego głupie kartki w dłoni i banery na każdej ulicy jest żenujące. 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Do durnia napisał:

Sam jestes duren i myslisz ze wszyscy dumnie.  Tobie chodzi o wybory i najezdzasz na wladze .

A tobie tak dobrze że nie widzisz nic! Że spraw w sądzie, prokuraturze i innych kontrolnych urzędach. Te urzędy bez przerwy nakładają kary na nasz urząd. Sądy orzekają wyroki na niekorzyść gminy. A wy siedzicie więcej  na "spowiedzi" niż w pracy na rzecz mieszkańców. Powiedz że to nie prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...