Skocz do zawartości

Apel o współpracę.


gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pomost na plaży i wieża wzbogaciły ofertę Ińska. Szkoda że jak się w Ińsku zrobi dwa kroki do przodu, to jeden do tyłu też być musi. Wiem, że to nie jest "problem Burmistrza", ale tylko pozornie. Chodzi o pomost "przy rybakach". Wcale się nie dziwię, że zapał do utrzymywania tego obiektu przygasł, bo pamiętamy jak władza "pomagała" w kwestii dzierżawy, ale we wspólnym, dobrze pojętym interesie chyba warto zakopać topór wojenny, wesprzeć prywatnego przedsiębiorcę i np. pomóc w pozyskaniu środków pomagając w pisaniu wniosku o dotację.
Wstyd będzie, gdy siądziemy do filmu w "Ińskie lato filmowe" przy rozpadającym się pomoście.
Panie Burmistrzu - to też będzie świadczyło i o Panu. Być może pierwszy krok powinien uczynić właśnie Pan. Korona panu z głowy nie spadnie, a wręcz przeciwnie.
Dobry Burmistrz potrafi rozmawiać z każdym i każdego wesprze w dobrej sprawie.

pomost_maly.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Kogoś tu nieźle pogięło. Wspierać Czerepaniaka a on kasuje mnie za ryby jak za zboże. No to wspieraj kto Ci broni. Tego właśnie spodziewam się z molem na plaży i wieżą. Bo przyjdzie czas konserwacji a kasa w gminie pusta. Ale obiekty z wielką pompą się przejęło. Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Witam
Pomost na plaży i wieża wzbogaciły ofertę Ińska. Szkoda że jak się w Ińsku zrobi dwa kroki do przodu, to jeden do tyłu też być musi. Wiem, że to nie jest "problem Burmistrza", ale tylko pozornie. Chodzi o pomost "przy rybakach". Wcale się nie dziwię, że zapał do utrzymywania tego obiektu przygasł, bo pamiętamy jak władza "pomagała" w kwestii dzierżawy, ale we wspólnym, dobrze pojętym interesie chyba warto zakopać topór wojenny, wesprzeć prywatnego przedsiębiorcę i np. pomóc w pozyskaniu środków pomagając w pisaniu wniosku o dotację.
Wstyd będzie, gdy siądziemy do filmu w "Ińskie lato filmowe" przy rozpadającym się pomoście.
Panie Burmistrzu - to też będzie świadczyło i o Panu. Być może pierwszy krok powinien uczynić właśnie Pan. Korona panu z głowy nie spadnie, a wręcz przeciwnie.
Dobry Burmistrz potrafi rozmawiać z każdym i każdego wesprze w dobrej sprawie.

pomost_maly.jpg

Z całym szacunkiem, chociaż idea jest mi bliska to jak mam wybierać między tym mostem, a placem zabaw w Ściennem to wybór jest oczywisty.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Gość napisał:

Bardzo się cieszę, że prace trwają.

Malkontentom zaś poradzę, aby czytali uważniej. Sugerowałem nie wydawanie kasy Gminy, a pomic w uzyskaniu środków z zewnątrz np. z Sieji i nie chodzi mi o ryby, a stowarzyszenie 😉

Wychodzi na jedno i to samo. Plac zabaw ma u mnie większy priorytet niż most pod kogoś. Tym bardziej, że mamy nowe piękne molo. Zatem malkontentom, którzy chcieliby się na czyjejś dobroci dorobić mówię nie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, 123 napisał:

Wychodzi na jedno i to samo. Plac zabaw ma u mnie większy priorytet niż most pod kogoś. Tym bardziej, że mamy nowe piękne molo. Zatem malkontentom, którzy chcieliby się na czyjejś dobroci dorobić mówię nie.

 

A pies drapał twój plac zabaw ! Pilnuj swoich i sąsiada bachorów żeby go nie dewastowały, a będzie służył długo i jeszcze dłużej ! Co roku ten sam temat: place zabaw do naprawy, place zabaw do naprawy ! Burmistrz powinien nająć spychacz i wsio zepchnąć !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...