Skocz do zawartości

spalanie śmieci


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest że wszędzie trąbi się o smogu powstałego z palenia byle czym ,tak dzisiaj pali właściciel Rybki tuz przy promenadzie  niby tam jest jakiś komin ale przy takiej pogodzie cały smród rozpościera się wzdłuż  promenady i jeziora  tak dymi nie tyko rybka wieczorem trudno oddychać wstyd ale już należy zakładać maski.  Ludzie -mieszkańcy domów zakładając gaz musieli pobudować jakieś kominy w postaci srebrnych rur które wystają kila centymetrów przy styku muru z  dachem to ma fachową nazwe . Pytam gdzie są jakieś służby do kontroli tychże kominów  i tego co wydobywa się z przewodów kominowych .  nikt niczego nie kontroluje a to staje się coraz bardziej uciążliwe , smierdzace ,i szczypiące ….   oczekuję wyjaśnień 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, mieszkaniec napisał:

Jak to jest że wszędzie trąbi się o smogu powstałego z palenia byle czym ,tak dzisiaj pali właściciel Rybki tuz przy promenadzie  niby tam jest jakiś komin ale przy takiej pogodzie cały smród rozpościera się wzdłuż  promenady i jeziora  tak dymi nie tyko rybka wieczorem trudno oddychać wstyd ale już należy zakładać maski.  Ludzie -mieszkańcy domów zakładając gaz musieli pobudować jakieś kominy w postaci srebrnych rur które wystają kila centymetrów przy styku muru z  dachem to ma fachową nazwe . Pytam gdzie są jakieś służby do kontroli tychże kominów  i tego co wydobywa się z przewodów kominowych .  nikt niczego nie kontroluje a to staje się coraz bardziej uciążliwe , smierdzace ,i szczypiące ….   oczekuję wyjaśnień 

Nie masz na co czekać. Ten "biedny" właściciel nikogo się nie boi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.02.2019 o 13:22, mieszkaniec napisał:

Jak to jest że wszędzie trąbi się o smogu powstałego z palenia byle czym ,tak dzisiaj pali właściciel Rybki tuz przy promenadzie  niby tam jest jakiś komin ale przy takiej pogodzie cały smród rozpościera się wzdłuż  promenady i jeziora  tak dymi nie tyko rybka wieczorem trudno oddychać wstyd ale już należy zakładać maski.  Ludzie -mieszkańcy domów zakładając gaz musieli pobudować jakieś kominy w postaci srebrnych rur które wystają kila centymetrów przy styku muru z  dachem to ma fachową nazwe . Pytam gdzie są jakieś służby do kontroli tychże kominów  i tego co wydobywa się z przewodów kominowych .  nikt niczego nie kontroluje a to staje się coraz bardziej uciążliwe , smierdzace ,i szczypiące ….   oczekuję wyjaśnień 

Idź na policję to będzie reakcja. Burmistrz wielokrotnie pokazał, że on niczego nie może.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc później...
podnieś sobie fiuta
12 minut temu, SMOG napisał:

A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truc ludzi.

Ty świnio nagraj wszystkie kominy bo wszystkie tak w Ińsku wyglądają. W Chociwlu koło biedronki i apteki też tak kopcą i nikomu nie przeszkadza. Na dodatek mają chlewnię i jedzie aż miło. A w Insku skurwy#synów nie brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, SMOG napisał:

Taki sobie "kominek"

Złośliwy kawałek s********* z ciebie.

http://www.szwajcaria-kaszubska.pl/item/1445-kolor-dymu-z-komina-wskaze-co-spalamy-w-piecu

Cytuj

ciemnoszary-dym.jpg


Ciemnoszary dym powstaje w wyniku spalania paliw stałych, takich jak węgiel lub wilgotne drewno gorszej jakości, biomasa.

A teraz grzecznie się przejdź do tych, których nagrałeś i powiedz: "Przepraszam, że szpiclowałem na caffe ale jestem parchem i zostało mi to w krwi po słusznie minionych czasach jak służyłem moim czerwonym panom."

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gość napisał:

Złośliwy kawałek s********* z ciebie.

http://www.szwajcaria-kaszubska.pl/item/1445-kolor-dymu-z-komina-wskaze-co-spalamy-w-piecu

A teraz grzecznie się przejdź do tych, których nagrałeś i powiedz: "Przepraszam, że szpiclowałem na caffe ale jestem parchem i zostało mi to w krwi po słusznie minionych czasach jak służyłem moim czerwonym panom."

Mnie interesuje to co jest w Ińsku,bo tu mam swój dom i moje dzieci też tu mieszkają. Mam prawo i obowiazek dbać o ich zdrowie..Bynajmniej nie jestem szpiclem.Wspomiałem przecież:-A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truć ludzi.Wobec niezbyt miłych reakcji zgłodszę problem do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.Miłego wieczoru.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy smog
Teraz, SMOG napisał:

Mnie interesuje to co jest w Ińsku,bo tu mam swój dom i moje dzieci też tu mieszkają. Mam prawo i obowiazek dbać o ich zdrowie..Bynajmniej nie jestem szpiclem.Wspomiałem przecież:-A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truć ludzi.Wobec niezbyt miłych reakcji zgłodszę problem do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.Miłego wieczoru.

Tam chyba inkognito nie napiszesz jako czujny, uczciwy i prawdomówny obywatel?

53d78194058ca09861c0ea83935d7ac2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SMOG napisał:

Mnie interesuje to co jest w Ińsku,bo tu mam swój dom i moje dzieci też tu mieszkają. Mam prawo i obowiazek dbać o ich zdrowie..Bynajmniej nie jestem szpiclem.Wspomiałem przecież:-A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truć ludzi.Wobec niezbyt miłych reakcji zgłodszę problem do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.Miłego wieczoru.

Krzyż na drogę szpiclu. Bynajmniej wiemy kim jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, SMOG napisał:

Mnie interesuje to co jest w Ińsku,bo tu mam swój dom i moje dzieci też tu mieszkają. Mam prawo i obowiazek dbać o ich zdrowie..Bynajmniej nie jestem szpiclem.Wspomiałem przecież:-A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truć ludzi.Wobec niezbyt miłych reakcji zgłodszę problem do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.Miłego wieczoru.

Janek, kawał mendy z ciebie. Ledwo zszedłeś z trapu statku, już jeździsz i szpiclujesz. Czy ty się nie boisz, że kiedyś komuś puszczą nerwy ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SMOG napisał:

Mnie interesuje to co jest w Ińsku,bo tu mam swój dom i moje dzieci też tu mieszkają. Mam prawo i obowiazek dbać o ich zdrowie..Bynajmniej nie jestem szpiclem.Wspomiałem przecież:-A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truć ludzi.Wobec niezbyt miłych reakcji zgłodszę problem do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.Miłego wieczoru.

...

Podwyższać komin bo komuś śmierdzi... Ja p*******... Czasami jak się idzie przez Ińsko zimą to smród jest taki że przyprawia o mdłości, tylko wtedy już nie przeszkadza bo samemu się kaloszami opala mieszkanie, nie? Jak dla mnie to jesteś takim cepem z blokersowym, który sam kupuje ruski, capiący wongiel ale innym wygarnie.

Jebać konfidentów!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gość napisał:

...

Podwyższać komin bo komuś śmierdzi... Ja p*******... Czasami jak się idzie przez Ińsko zimą to smród jest taki że przyprawia o mdłości, tylko wtedy już nie przeszkadza bo samemu się kaloszami opala mieszkanie, nie? Jak dla mnie to jesteś takim cepem z blokersowym, który sam kupuje ruski, capiący wongiel ale innym wygarnie.

Jebać konfidentów!!!

Popieram! Jebać konfidentów!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, SMOG napisał:

Mnie interesuje to co jest w Ińsku,bo tu mam swój dom i moje dzieci też tu mieszkają. Mam prawo i obowiazek dbać o ich zdrowie..Bynajmniej nie jestem szpiclem.Wspomiałem przecież:-A można najzwyczajniej podnieść komin o 2 m. i nie truć ludzi.Wobec niezbyt miłych reakcji zgłodszę problem do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.Miłego wieczoru.

Jesteś szpiclem. Bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy że ktoś w bialy dzień pali syfem. A co do komina i jego wysokości nie decydujesz ty tylko prawo budowlane.  Gdyby komin był za nisko bądź za wysoko nie byłoby odbioru budynku. Kiedy buraku to zrozumiesz? Poza tym ty nie masz dzieci....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ania napisał:

A ja widziałam gościa który nagrywał. Powiem tylko że nie ińszczanin. I nie był sam☝

Pani Aniu,ponieważ rozgorzała nagonka na moją osobę,proszę nie podawać n-ru rejestracyjnego mojego auta.Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SMOG napisał:

Pani Aniu,ponieważ rozgorzała nagonka na moją osobę,proszę nie podawać n-ru rejestracyjnego mojego auta.Pozdrawiam.

comment_Jl5cprU3JzL8iNo2ZVsOmiQnf87L7x0X

Nic z tego, NKWD już po ciebie jedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, SMOG napisał:

Pani Aniu,ponieważ rozgorzała nagonka na moją osobę,proszę nie podawać n-ru rejestracyjnego mojego auta.Pozdrawiam.

Pani Aniu podać numer auta skoro ku#rwa SMOG pokazał prywatny dom, nagrał przypadkowych przychodniów i podał publicznie. Pokazać hu#ja.

41 minut temu, gość napisał:

comment_Jl5cprU3JzL8iNo2ZVsOmiQnf87L7x0X

Nic z tego, NKWD już po ciebie jedzie.

No i dobrze .....niech jedzie i łachudrę zawinie za rozpowrzechnianie kłamstw. A tak na marginesie panie burmistrzu, przewodniczący i kazek który jest nadwornym fotografem nagrajcie posterunek policji z którego dymi jak z kopciucha. Donieście także że ja nie mogę oddychać jak władza pali chyba dobrym opałem mam nadzieję ale jednakowoż dymi i śmierdzi jak na filmiku SMOGA.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, do SMOG napisał:

Pani Aniu podać numer auta skoro ku#rwa SMOG pokazał prywatny dom, nagrał przypadkowych przychodniów i podał publicznie. Pokazać hu#ja.

No i dobrze .....niech jedzie i łachudrę zawinie za rozpowrzechnianie kłamstw. A tak na marginesie panie burmistrzu, przewodniczący i kazek który jest nadwornym fotografem nagrajcie posterunek policji z którego dymi jak z kopciucha. Donieście także że ja nie mogę oddychać jak władza pali chyba dobrym opałem mam nadzieję ale jednakowoż dymi i śmierdzi jak na filmiku SMOGA.

Nie zapomnijmy o studzience, o której mówili że została już zgłoszona do naprawy, a której nadal nikt nie naprawił...  Może zadzwonicie po kogoś PSL żeby pomógł  czy kontakty się już skończyły bo 5 lat zaklepane?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA ROBOTA TEGO GOSCIA  ,BYŁAM NA RYNECZKU Z TERGO KOMINA IECIAŁ  TAK SMRÓD ŻE SIE W PALE NIE MIESCI. BYŁO WIELE LUDZI  ,A WSPÓŁCZUJE TYM LUDZIOM KTÓRZY TAM PRACUJA CAŁY DZIEŃ.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...