Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://bip.insko.pl/pliki/insko/File/Materiały na III Sesję zwołana na 4 grudnia 2018 roku/druk nr 7.pdf

A nie możecie podać w złotówkach ile znowu z koryta dajecie dla siebie?Naród tutaj zna złotówki a nie procentowe kombinacje.

Szybko ustalacie swoje profity.Szkoda że w tym tempie nie widać waszej aktywności,podobno prospołecznej.Przypomnijcie jak chwaliliście się swoimi wielokadencyjnymi dokonaniami szczególnie w uzyskiwaniu profitów koryta......

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę tylko napisać że Szafran sobie podwyższył dietę do 2 tys.lekko ponad za przewodniczącego popytajcie ile Kościelny i przewodniczący komisji ile Kujawski dostanie no i radni, sołtysi. Gmina od początku panowania pierwsze ci zrobiła to przyznała sobie podwyżki i to zarabiaste nie robiąc nic. To nam Liwak funduje prezenty ba Mikołaja. A nam da żywność z odpadków. Dlatego Kazie Włodzimierze i inne leniny i staliny cicho siedzą bo czym tu się chwalić? Że kasa jest tylko dla nich? Dlaczego w uchwałach nie jest podane kwotowo ile wszyscy dostaną kasy bo ludziom kopary opadną? Tylko patrzeć jak po nowym roku podwyżki będą. Żeby oni mieli muszę zabrać nam. Co za podła  władza. Na drugiej sesji robić sobie bal kosztem mieszkańców i wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, coś tu nie pasi napisał:

Przed wyborami pisałeś, że Szafran ma 3 tysiaki, teraz piszesz, że bedzie miał 2 to chyba sobie obniżył.

Nie pisałem nic to raz! Dwa jeśli o ścisłość chodzi to ma ponad 4 tysiące emerytury i chyba ktoś o emeryturze pisał to by się zgadzało. Ale diety miał 1800 to proszę podać skąd te podwyżki dla radnych i szefów komisji i przewodniczącego. Bo uchwała o podwyżkach jako jedyna nie ma uzasadnienia. A powinna mieć w szczególności na śmieszność wyborcom określenia procentowe. Takie przejrzyste zrozumiałe dla mieszkańca prawo obecnej władzy. PSL i ten ich świetny nepotyzm. Liwak -Dyzma i spółka.

Odnośnik do odpowiedzi

"Radnemu rady gminy przysługują w ciągu miesiąca diety w wysokości do: - 50 proc. maksymalnej wysokości diety, czyli 1324,85 zł, w gminach poniżej 15 tys. mieszkańców."

Żaden radny z Ińska  czy to zwykły, czy przewodniczący nie może mieć diety 1800 zł czyli kłamiesz! 

KOGO TY WREDNY KŁAMCO CHCESZ OKŁAMAĆ?  DZISIAJ KAŻDY MA INTERNET I SOBIE MOZE WSZYSTKO ZNALEŹĆ.  Google twoim przyjacielem! 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kłamiesz napisał:

"Radnemu rady gminy przysługują w ciągu miesiąca diety w wysokości do: - 50 proc. maksymalnej wysokości diety, czyli 1324,85 zł, w gminach poniżej 15 tys. mieszkańców."

Żaden radny z Ińska  czy to zwykły, czy przewodniczący nie może mieć diety 1800 zł czyli kłamiesz! 

KOGO TY WREDNY KŁAMCO CHCESZ OKŁAMAĆ?  DZISIAJ KAŻDY MA INTERNET I SOBIE MOZE WSZYSTKO ZNALEŹĆ.  Google twoim przyjacielem! 

1600 to miał kościelny 1800 szafran a radni po 300 jeśli podwyższyli to do ilu gnido bo i tak wyjdzie na światło dzienne.  Pomijajać że doszła jeszcze jedna komisja.

17 minut temu, gosc napisał:

Radny może mieć diete 1325 zł a teraz ma 250 zł  to o co ta wojna?

Ma 300 i nic nie robi tylko podnosi rękę nie wiedząc o czym mówią i o co kaman

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, niestety napisał:

1600 to miał kościelny 1800 szafran a radni po 300 jeśli podwyższyli to do ilu gnido bo i tak wyjdzie na światło dzienne.  Pomijajać że doszła jeszcze jedna komisja.

Ma 300 i nic nie robi tylko podnosi rękę nie wiedząc o czym mówią i o co kaman

Durna gnido cholernego wsiarza, łżesz z tymi kwotami Szafrana i zastępcy. Nie potrafisz sobie obliczyć z procentu i kwoty bazowej, to chociaż czytaj ze zrozumieniem jak piszą mądrzejsi od ciebie. Żaden radny w naszej Gminie, nawet przewodniczący nie miał i nie może mieć diety wyższej niż kwota 1325 zł ! Rozumiesz pustaku ? To wynika z przepisów prawa i Rada nie może "dać" sobie więcej, jasne ? 

Odnośnik do odpowiedzi
pisz nie matacz
Godzinę temu, gamoń napisał:

Durna gnido cholernego wsiarza, łżesz z tymi kwotami Szafrana i zastępcy. Nie potrafisz sobie obliczyć z procentu i kwoty bazowej, to chociaż czytaj ze zrozumieniem jak piszą mądrzejsi od ciebie. Żaden radny w naszej Gminie, nawet przewodniczący nie miał i nie może mieć diety wyższej niż kwota 1325 zł ! Rozumiesz pustaku ? To wynika z przepisów prawa i Rada nie może "dać" sobie więcej, jasne ? 

No to napisz w złotówkach ile dostaną radni nowej rady i przewodniczący z vickami i komisji. Skoro wciąż powtarzasz że nie przekracza. Ja też wiem że przewodniczący ma prawie 2 patole a radny 290 to pisz ile teraz będzie miał każdy i o ile więcej. Nie pisanie konkretów daje jeszcze wieksze podejrzenie o kolesiostwo twoje i liwaczka. Pokaż wyborcom że nie obdzierasz ich ze skóry a uwierzą. Pisz tylko prawdę bo 3 i tak pójdzie wieść w świat wideo! 

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, pisz nie matacz napisał:

No to napisz w złotówkach ile dostaną radni nowej rady i przewodniczący z vickami i komisji. Skoro wciąż powtarzasz że nie przekracza. Ja też wiem że przewodniczący ma prawie 2 patole a radny 290 to pisz ile teraz będzie miał każdy i o ile więcej. Nie pisanie konkretów daje jeszcze wieksze podejrzenie o kolesiostwo twoje i liwaczka. Pokaż wyborcom że nie obdzierasz ich ze skóry a uwierzą. Pisz tylko prawdę bo 3 i tak pójdzie wieść w świat wideo! 

Nie wiem tumanie ile mają dostać bo nie pracuję w urzędzie.Ale wiem ile nie mogą dostać "patoli" o których bezmyślnie bazgrzesz. W naszej Gminie górna granica dla radnego w tym także dla przewodniczącego Rady, wynosi 1325 zł.

Odnośnik do odpowiedzi
perdolisz gamoń
Godzinę temu, gamoń napisał:

Nie wiem tumanie ile mają dostać bo nie pracuję w urzędzie.Ale wiem ile nie mogą dostać "patoli" o których bezmyślnie bazgrzesz. W naszej Gminie górna granica dla radnego w tym także dla przewodniczącego Rady, wynosi 1325 zł.

Kłamiesz jak świnia. Napisz że nie wiesz ale nie kłam . Radny dostawał 290 zł  co miesiąc a przewodniczący 1800 to ile dostaną teraz? Proste pytanie prosta odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gamoń napisał:

Nie wiem tumanie ile mają dostać bo nie pracuję w urzędzie.Ale wiem ile nie mogą dostać "patoli" o których bezmyślnie bazgrzesz. W naszej Gminie górna granica dla radnego w tym także dla przewodniczącego Rady, wynosi 1325 zł.

A to ci problem ! Nie dość że gamoń to jeszcze tuman. Nie pracuje w gminie i chce się wypowiadać. Nie zabieraj głosu gamoń-tuman skoro nie jesteś w temacie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje poltorakrotnosc to jest 2000 a z czego ustala się na poziomie 50% to już jest 1000 zwykły radny 40% od tego i inni zobacz sobie więc jak to wyjdzie cymbale. To nie są zarobki tylko rekompensata za utratę zarobków w pracy a mamy też radnych pracujących więc co się kurde sądzisz!!! 

Odnośnik do odpowiedzi
do wioskowego głupka

Inteligentny człowiek potrafi sobie wyguglać jak to jest z dietami ale ty wioskowy głupek po swojemu koncypujesz i robisz afere z niczego, jak zwykle zresztą. Mnie nie trzeba nic tłumaczyć, Kaczorek ustalił diety po kaczemu i dlatego nie potrafisz nic zrozumieć.  Według kaczora dieta radnego to 1300 zlociszy, na bipie widzę, że nasi radni sobie to obniżają bo pusto w kasie i tyle afery. 

Odnośnik do odpowiedzi
Nowe prawo w samorządzie
32 minut temu, do wioskowego głupka napisał:

Inteligentny człowiek potrafi sobie wyguglać jak to jest z dietami ale ty wioskowy głupek po swojemu koncypujesz i robisz afere z niczego, jak zwykle zresztą. Mnie nie trzeba nic tłumaczyć, Kaczorek ustalił diety po kaczemu i dlatego nie potrafisz nic zrozumieć.  Według kaczora dieta radnego to 1300 zlociszy, na bipie widzę, że nasi radni sobie to obniżają bo pusto w kasie i tyle afery. 

To prawda. PiS zmienił ustawę samorządową, teraz kadencja wynosi 5 lat, burmistrz może być tylko przez dwie kadencje. Burmistrz po wyborach jest na nowo zatrudniany i rada uchwala mu zarobki, to samo z radnymi, na początku kadencji ustalają sobie i sołtysom diety. PiS ustalił diety w procentach i radni tymi procentami muszą sie posługiwać w uchwale, tylko biegły księgowy może się w tym połapać. PiS ustalił maxymalne procenty, ale radni sobie to obniżają bo ludzie by ich zjedli. 

Zawierucha była już przy wyborach, zamiast dwóch komisji wyborczych były cztery.

Ale są też pozytywy PiSowskich zmian. Każda sesja jest nagrywana z urzędu i transmitowana w internecie. Każde głosowanie jest imienne i publikowane w internecie. Teraz każdy mieszkaniec może sobie zobaczyć jak wyglądają obrady i jak każdy radny głosował.

Podsumowanie. Nie ma afery, wszystko to wynika z przepisów narzuconych z Warszawy. Radni muszą się do nich dostosować bo inaczej wojewoda się wnerwi i narzuci komisarza. Amen!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Nowe prawo w samorządzie napisał:

To prawda. PiS zmienił ustawę samorządową, teraz kadencja wynosi 5 lat, burmistrz może być tylko przez dwie kadencje. Burmistrz po wyborach jest na nowo zatrudniany i rada uchwala mu zarobki, to samo z radnymi, na początku kadencji ustalają sobie i sołtysom diety. PiS ustalił diety w procentach i radni tymi procentami muszą sie posługiwać w uchwale, tylko biegły księgowy może się w tym połapać. PiS ustalił maxymalne procenty, ale radni sobie to obniżają bo ludzie by ich zjedli. 

Zawierucha była już przy wyborach, zamiast dwóch komisji wyborczych były cztery.

Ale są też pozytywy PiSowskich zmian. Każda sesja jest nagrywana z urzędu i transmitowana w internecie. Każde głosowanie jest imienne i publikowane w internecie. Teraz każdy mieszkaniec może sobie zobaczyć jak wyglądają obrady i jak każdy radny głosował.

Podsumowanie. Nie ma afery, wszystko to wynika z przepisów narzuconych z Warszawy. Radni muszą się do nich dostosować bo inaczej wojewoda się wnerwi i narzuci komisarza. Amen!

Jasne PiS was nagrodził za opierdalanie się i dłubanie w nosie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, do wioskowego głupka napisał:

Inteligentny człowiek potrafi sobie wyguglać jak to jest z dietami ale ty wioskowy głupek po swojemu koncypujesz i robisz afere z niczego, jak zwykle zresztą. Mnie nie trzeba nic tłumaczyć, Kaczorek ustalił diety po kaczemu i dlatego nie potrafisz nic zrozumieć.  Według kaczora dieta radnego to 1300 zlociszy, na bipie widzę, że nasi radni sobie to obniżają bo pusto w kasie i tyle afery. 

Ty inteligent za co bierzecie te pieniądze ? Za tępe pały i brak jakiejkolwiek inicjatywy poza podnoszeniem sobie diet.Radni obniżają ale swoją aktywność a nie diety.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, google napisał:

Ty inteligent za co bierzecie te pieniądze ? Za tępe pały i brak jakiejkolwiek inicjatywy poza podnoszeniem sobie diet.Radni obniżają ale swoją aktywność a nie diety.

Oj Olo jakiś ty durny, było startować, podniósłbyś odrobinę poziom inteligencji całej rady.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Z ukosa napisał:

Oj Olo jakiś ty durny, było startować, podniósłbyś odrobinę poziom inteligencji całej rady.

Nie jestem olo gminny cymbale i nie mam zamiaru was pouczać.Natomiast mam zamiar wytykać wszystkie wasze układy i pruderię bijącą z zakłamania niby  dokonań.Tak czy inaczej pasożytujecie na budżecie gminy,który tworzymy my,mieszkańcy.Jesteście jak Lenin , żywi po wszech czasy.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, hahaha napisał:

Ale go brakuje! Nie masz biedaku kogo opluć.

 

33 minut temu, gość napisał:

Nie jestem olo gminny cymbale i nie mam zamiaru was pouczać.Natomiast mam zamiar wytykać wszystkie wasze układy i pruderię bijącą z zakłamania niby  dokonań.Tak czy inaczej pasożytujecie na budżecie gminy,który tworzymy my,mieszkańcy.Jesteście jak Lenin , żywi po wszech czasy.

 

29 minut temu, gość napisał:

W Białymstoku rządzi PO i oto pierwsza decyzja. Swój swojemu podniósł pensję!

W Ińsku rządzi PSL-owska sitwa i też w pierwszej decyzji podnieśli swoje dochody.To norma w starych,emeryckich sitwach.

jesteś Olo, jesteś, a raczej Ola bo jesteś baba i po babsku piep+szysz trzy po trzy. Co chwilę opisujesz takie afery że połowa mieszkańców już jest pozamykana za kratami.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Olo to baba napisał:

 

 

jesteś Olo, jesteś, a raczej Ola bo jesteś baba i po babsku piep+szysz trzy po trzy. Co chwilę opisujesz takie afery że połowa mieszkańców już jest pozamykana za kratami.

Jednym twoje  męskie piep+przenie trzy po trzy uchodzi ale jak nieodkryta osoba pisze przeżyć nie możesz. Szowinista! Olo był było źle Ola nie ma też źle. Jak widzisz sama władza i kasa szczęścia nie dają. Jeszcze potrzeba miłości.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...