Skocz do zawartości

Zmiana organizacji ruchu przy promenadzie


Informator

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Gość napisał:

Na dwa dni przed dają informację? Normalny ktoś jest w tej gminie?

Co Cię dziwi! Dzisiaj nie będzie cały dzień wody. Lecimy na beczkowozach. To tak apropo wypowiedzi "rajcy" ktory molo będzie robił 3 września żeby turystom nie utrudniać. Panie rajco turyści już tu są! Są w prywatnych kwaterach i będą się myć e jeziorze jak za króla ćwieczka!

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Imprezowicz napisał:

Masz przyjść i się bawić a nie jeździć nie narzekaj 

Może za komuny tak to działało. Teraz mamy wolny kraj i społeczną gospodarkę rynkową. Nie mogli dać informacji tydzień albo dwa tygodnie temu? Przecież takim zachowaniem sami dopuszczają do sytuacji, że kierowcy bezwiednie będą tam jeździli. Nie przybędzie im od tego widowni...

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym aby temat związany z Ińsko CaFFE iŃSKO  BYŁ zamknięty ... dlaczego?... bo wszystkie tematy opanował OLO i  i każdy z was doświadczy tego dziwadła czytając wszystkie rubryczki doczytace OLai jego wulgaryzmy i olbrzymia wiedza na temat działalności całego kolektywu gminnego grenium On Olo działa na nie korzysć gminy... mysle ze kollegium  wie o co chodzi... w zcałym tym paradoksie jest to ze jeszcze troszkę OLo osiągniw=e    apogeum, a reszta wg ola będzie dymać ... kozę  a moje być  no  cóż pójdę do kościoła 

 

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, gość napisał:

Chciałbym aby temat związany z Ińsko CaFFE iŃSKO  BYŁ zamknięty ... dlaczego?... bo wszystkie tematy opanował OLO i  i każdy z was doświadczy tego dziwadła czytając wszystkie rubryczki doczytace OLai jego wulgaryzmy i olbrzymia wiedza na temat działalności całego kolektywu gminnego grenium On Olo działa na nie korzysć gminy... mysle ze kollegium  wie o co chodzi... w zcałym tym paradoksie jest to ze jeszcze troszkę OLo osiągniw=e    apogeum, a reszta wg ola będzie dymać ... kozę  a moje być  no  cóż pójdę do kościoła 

 

popieram .. olo powinien mieć własny blog i tam dawać upust swojej fantazji dotyczaczej jego wyniosłej chęci sprawowania władzi ( błąd zamierzony) ten gościu przybył tu i nagle zasiadl w wysokim grenium tego miasta  i tak nagle robi kipisz swoim współ...  pytam kto przed tym typem zadawał tyle kłamu naszej (ińskiej ) władzy zadawał tyle konkretów na temat działalnosci Rady Gminy twn typek wie wszystko  byłem w gminie chciałem dla dzieci ulgę a ten typ miał dyżur 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gosć napisał:

popieram .. olo powinien mieć własny blog i tam dawać upust swojej fantazji dotyczaczej jego wyniosłej chęci sprawowania władzi ( błąd zamierzony) ten gościu przybył tu i nagle zasiadl w wysokim grenium tego miasta  i tak nagle robi kipisz swoim współ...  pytam kto przed tym typem zadawał tyle kłamu naszej (ińskiej ) władzy zadawał tyle konkretów na temat działalnosci Rady Gminy twn typek wie wszystko  byłem w gminie chciałem dla dzieci ulgę a ten typ miał dyżur 

O kim konkretnie mówisz ? Kto miał dyżur, jaki dyżur ?

Odnośnik do odpowiedzi

Lista wisiał a kedyś gdzie była stara knajpa a teraz tam jest pusto .. podobno gmina nie ma posłańc aby głosił jakąś nowinę  a dyżury radnych byłu tam uwidocznione czy to coś złego  a te prymus tam był a  ja nie wiedziałem że byłem nagrywany  a jutro jak powiesz że mam gadać więcej to zrobię to a terraz czekam na nagrodę obiecałes.... i rybę ci załtwiłem  ale nie mów do mie ięcej ze chcesz być burkirem    i tak jak chchciełeś udostępniłem link z jakiegoś kinz  i widzę efekry

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna impreza wczoraj była na promenadzie. Zespól grał super ! Dziękujemy Panu Burmistrzowi i Zastępcy za zorganizowanie ciekawych Dni Ińska. Będziemy na was głosować bo potraficie coś zrobić dla prostych mieszkańców Gminy !!! Pozdrawiamy serdecznie, Arkadiusz z całą dużą rodziną !!!

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, arek napisał:

Piękna impreza wczoraj była na promenadzie. Zespól grał super ! Dziękujemy Panu Burmistrzowi i Zastępcy za zorganizowanie ciekawych Dni Ińska. Będziemy na was głosować bo potraficie coś zrobić dla prostych mieszkańców Gminy !!! Pozdrawiamy serdecznie, Arkadiusz z całą dużą rodziną !!!

Arek byliśmy na dwóch różnych imprezach.....Jakby tak na podstawie imprez oddawano głosy na buraków to gminy pasożytowałyby tylko na sponsorach......Bo znów sami do imprezy nie dołożyli centa.....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,współorganizator organizator KADAM zadbał o sponsoring i chwała im za to,że znaleźli hojne osoby.Z pewnością dzięki sponsorom jakość zespołów jest lepsza,a to ma wpływ na jakość naszego ińskiego święta.Gratuluje organizatorom i oby przez wiele lat były osoby chcące coś zrobić na rzecz naszej społeczności.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Obserwator napisał:

Olo,współorganizator organizator KADAM zadbał o sponsoring i chwała im za to,że znaleźli hojne osoby.Z pewnością dzięki sponsorom jakość zespołów jest lepsza,a to ma wpływ na jakość naszego ińskiego święta.Gratuluje organizatorom i oby przez wiele lat były osoby chcące coś zrobić na rzecz naszej społeczności.

Na szczęście nie ty już będziesz o tym decydował:bye:

Odnośnik do odpowiedzi

mam nadzieję że nie pijesz w samotności :

Olo,współorganizator organizator KADAM zadbał o sponsoring i chwała im za to,że znaleźli hojne osoby.Z pewnością dzięki sponsorom jakość zespołów jest lepsza,a to ma wpływ na jakość naszego ińskiego święta.Gratuluje organizatorom i oby przez wiele lat były osoby chcące coś zrobić na rzecz naszej społeczności.

 

Cytuj

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Olo napisał:

Arek byliśmy na dwóch różnych imprezach.....Jakby tak na podstawie imprez oddawano głosy na buraków to gminy pasożytowałyby tylko na sponsorach......Bo znów sami do imprezy nie dołożyli centa.....

Wrr

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, nic nie ma napisał:

Dni Ińska sobota piękna pogoda i ludzi ni ma! A to znaczy że nic jako gmina nie oferujemy tylko walenie w bębny. Załamać się idzie.

 Mówisz i masz : nic i oferujemy jako gmina ... kimże dupku jesteś ?  dzisiaj byłeś tylko na rynku i jako rolnik bez dochodów  zapomniałęś drogi do domu i masz czelność określać  imprezy z dnia IŃSKA ?  oceń swoje obchody swojej chlewni ... ato że nic nie ma to twoja gospodarność

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Ińszczanin napisał:

 Mówisz i masz : nic i oferujemy jako gmina ... kimże dupku jesteś ?  dzisiaj byłeś tylko na rynku i jako rolnik bez dochodów  zapomniałęś drogi do domu i masz czelność określać  imprezy z dnia IŃSKA ?  oceń swoje obchody swojej chlewni ... ato że nic nie ma to twoja gospodarność

Moim reprezentantem jest wybrana władza. Jeśli nie umie nic zorganizować to znaczy że nie spełnia moich oczekiwań. Siara i tyle. Sklepiki tylko zarobiły bo nic innego nie było. Skubanie biednych wyborców trwa. Nie byłeś nie widziałeś nie wypowiadaj się 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, arek napisał:

Piękna impreza wczoraj była na promenadzie. Zespól grał super ! Dziękujemy Panu Burmistrzowi i Zastępcy za zorganizowanie ciekawych Dni Ińska. Będziemy na was głosować bo potraficie coś zrobić dla prostych mieszkańców Gminy !!! Pozdrawiamy serdecznie, Arkadiusz z całą dużą rodziną !!!

Arek co się nawąchałeś że tak słodzisz burakom.Nawąchanemu wszystko jedno co się dzieje świat widzi kolorowo .Sama chała nic ciekawego a te dziewczyny co się gięły na scenie to czysta masakra.Kto to organizował jak by nic w Polsce lepszego nie było.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Gość napisał:

Brawo KADAM znowu podolaliscie, było świetnie. Nie słuchajcie idiotów róbcie swoje. 

Co wy wiecie o imprezach.....byłem na Dni Łobza...to dopiero impreza.....to jest organizacja......uczcie się gamonie od lepszych....jakie zespoły ach po prostu zabawa aż miło....atrakcji ile a turystów ilu nie to co Ińsko i to z takim jeziorem..... nic nie wykorzystane. PO RA ŻKA w porównaniu do Dni Łobza......

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...