Skocz do zawartości

Informacja na temat pomostu i wieży widokowej


Zyta

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, jaśka napisał:

Mieć .... to srać ze strachu narobiłeś sam tego kogel mogel ....połykaj te swoje  w wymiociny jeszcze troszkę wszyscy będa zdumieni  że kozy możn a  dymać inaczej czytaj inaczej kulturowo  : wszxystkie kozy dają mleko tym uczulonym na władzię....

? co to jest czy ten Olo to przewodnik reprezentacji gminnej kliki

Odnośnik do odpowiedzi

Dochodzę do wniosku, że treści zawarte na tym forum wspaniale nadają się do tego aby ośmieszyć wszystkich, którzy dadzą się choćby tylko sfotografować na Waszych Dniach Ińska.
Wystarczy tylko zrobić zestawienie: zdjęcie i cytaty z forum autorstwa ludzi, którzy bronią obecnej władzy. Ot takie to proste.

Wy jesteście tak beznadziejni, że jesteście gotowi się prześcigać w popełnianiu głupstw. Już raz ostrzegłem - pajacujcie dalej, a Władze Ińska będą mogły wpaść co najwyżej do kibla Urzędu Wojewody czy Marszałkowskiego bo obaj politycy będą się bali spotkać w obawie o ośmieszenie związane ze spotykaniem się z Wami.
 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, pomocy niemce mnie biją napisał:

Dobra rada czytaj czytaj bo wiedza to potegi klucz jak już wszystkie klucze zdobędziesz to zostaniesz klucznikiem albo klawiszem😊

ale po co pomoc z niemcami sam zadarłeś

Odnośnik do odpowiedzi

Wy jesteście tak beznadziejni, że jesteście gotowi się prześcigać w popełnianiu głupstw. Już raz ostrzegłem - pajacujcie dalej, a Władze Ińska będą mogły wpaść co najwyżej do kibla Urzędu Wojewody czy Marszałkowskiego bo obaj politycy będą się bali spotkać w obawie o ośmieszenie związane ze spotykaniem się z Wami.
 

 

Cytuj WOW  i to mówi gostek gębą olusia 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

Nie denerwuj się pampersie niemiecki....zaskoczony byłem sam że zamknięta ....przez ciebie bo masz ręce w gównie ubabrane.....na jedno się umówmy że to forum jest do dyskusji nie do pier#dolenia o Chopinie.....chociaż mogę polemizować co do Chopina.....lubię te klimaty.....możesz zaprzeczać na moje argumenty i pokazać że się mylę podając inny dokument czy inną wiedzę na dany temat.....ale opier #dol się wreszcie kto ile i dlaczego pisze.....a jak masz nawyki prześladowcze dawnej ESbecji to wypad z tego forum bo złożę skargę do Admina i ku#rwo dostaniesz bana........wtedy też nie płacz że nie mogłeś pisać a ja mogłem.....bo przez takich posrańców pampersów i inne niemieckie świnie nie można prowadzić dyskusji na poziomie.....wyłacz sterownik cwelu cholerny ciapaku......albo zacznij myśleć i bronić konstruktywnie obecnej władzy którą popierasz......napisz po niemiecku  Ja ,ich verstehe....   

Coś takiego .. OLO vel  wszyscy którzy nie biora udziału w maskaradzie ola ... jest ich duzó ...sa jeśli będziesz dalej ćpać jakieś krzaki to znajdę sposób by usadzic twoje dupsko w odpowiednim miejscvu  przeznaczonym dla fanatyk ów władzy  a ty jestes  jednym az nich    trzymaj d*** na baczności ...  swojego cwala pilnuj  ...

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lubisz napisał:

Co lubisz dymać kozy?

Nie olol ...to ty dałeś się cwelu wydymać  wszystko zostało zgłoszone tam gdzie trzeba   i teraz miej swoję dupsko na bacznosci  bo narazie jeden temat jest zgłoszony do analizy  a na resztę popracujesz sam ... ktoś musi cię usadzić bo zazdrść to brzydka cnota  a twoja chora wyobraźnia t o już choroba obsesyjna t y widisz merola i jego super  blaszki u innych widzisz myszkli i to białe ......myslałeś że ścienne leży na marsie...  ależ skąd ta myśl .. pokazałeś berecik z rzutu na łysola ..... jest jednak róznica między rozmówcą inteligentnym a pajacem z forum   gdzie... jest jeden gość dyskutant ... a reszta należy do ciebie ....pajacu dymaj inacze.... j  

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Gość napisał:

No i macie,  takie samo gówno jak ta pieprzona pseudo promenada

http://zpkwz.pl/assets/180515-Isko-pomost-pywajacy.pdf

a komu służy to wykresidło z twojego linku,,,, to ty masz wpływ na to co dzieje się w gminie w ramach projektu  rozbudowy infrastruktury miasta  i tez z mojego mandatu reprezentujesz  interes rozwoju miasta  ,,, to ty dostałes mandat mieszkańców , którzy wybierali kacyków ( bo tak ich nazywasz) do reprezentowania  każdego z nas  i ty masz obowiązek służby ... pokreślam służby dla mieszkańców  , a walka o koryto to już jest kpina i dążnośc potencjalnego pańśtwowca do osiągnięcia dla siebie i swoich kolesi do osiągnięcia srebrnego GLOBU czy t  srebrna spółka kaczyzmu a reszta ....  czekam na twoja filozofię całokształtu  tego o czym piszesz OLO 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Ińszczanin napisał:

a komu służy to wykresidło z twojego linku,,,, to ty masz wpływ na to co dzieje się w gminie w ramach projektu  rozbudowy infrastruktury miasta  i tez z mojego mandatu reprezentujesz  interes rozwoju miasta  ,,, to ty dostałes mandat mieszkańców , którzy wybierali kacyków ( bo tak ich nazywasz) do reprezentowania  każdego z nas  i ty masz obowiązek służby ... pokreślam służby dla mieszkańców  , a walka o koryto to już jest kpina i dążnośc potencjalnego pańśtwowca do osiągnięcia dla siebie i swoich kolesi do osiągnięcia srebrnego GLOBU czy t  srebrna spółka kaczyzmu a reszta ....  czekam na twoja filozofię całokształtu  tego o czym piszesz OLO 

A to już nikt inny nie może tu pisać tylko OLO  ?

Wy wszyscy tu  piszący macie już jakieś obsesje na punkcie tego  OLO

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, Gość napisał:

A to już nikt inny nie może tu pisać tylko OLO  ?

Wy wszyscy tu  piszący macie już jakieś obsesje na punkcie tego  OLO

Obsesja !  olo to przewodniczący rady miasta  kiedy         sam pisal :  szafran na burka .... czytaj  jak zalecił ...od poczatku   a swoja drogą wolę tego niedouczonego zytownika niż wysoką wieżę .... ciocię wieżę    ....a ty gościu zamknij dziub bo śmierdzisz kaczyzmem a do obsesji Olo  to on sam sobie jest zagrożeniem wieść niesie że jest wdrożone jakeś postępowanie  z ramienia jakegoś radnego

Odnośnik do odpowiedzi
Też ińszczanin
3 minuty temu, Ińszczanin napisał:

Obsesja !  olo to przewodniczący rady miasta  kiedy         sam pisal :  szafran na burka .... czytaj  jak zalecił ...od poczatku   a swoja drogą wolę tego niedouczonego zytownika niż wysoką wieżę .... ciocię wieżę    ....a ty gościu zamknij dziub bo śmierdzisz kaczyzmem a do obsesji Olo  to on sam sobie jest zagrożeniem wieść niesie że jest wdrożone jakeś postępowanie  z ramienia jakegoś radnego

A ja wiem że jakiś "Ińszczanin" doniósł na tą władzę do prokuratury. I co ty na to"Ińszczanin" i wcale nie radny. Mam jego imię i nazwisko. Po zażądano pism z gminy. Nasze oko śledcze doniosło kto za tym stoi. Masz skazę "Ińszczanin" i nie oczerniaj Szafrana bo to przy tobie czysta łza.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Tu ińszczanin

nazwijmy sprawę po imieniu , reasumując Olo to Szafran

koniec maskarady , koniec opowiadania bzdur i zakłamania .

To tak jest jak szuja dostanie się do władzy i chce kolesi poprzez maskaradę i podstęp wysiudać

 

Odnośnik do odpowiedzi
Tu ińszczanin
Godzinę temu, Tu ińszczanin napisał:

nazwijmy sprawę po imieniu , reasumując Olo to Szafran

koniec maskarady , koniec opowiadania bzdur i zakłamania .

To tak jest jak szuja dostanie się do władzy i chce kolesi poprzez maskaradę i podstęp wysiudać

 

Reasumując "Ińszczanin" to Maciej Bałwan ......koniec maskarady,koniec opowiadania bzdur i zakłamania.

To tak jest jak szuja chce dostać się do władzy i chce pogrążyć innych poprzez maskaradęi podstęp wysiudać......

Odnośnik do odpowiedzi
O 12.7.2018 o 22:13, Ińszczanin napisał:

Obsesja !  olo to przewodniczący rady miasta  kiedy         sam pisal :  szafran na burka .... czytaj  jak zalecił ...od poczatku   a swoja drogą wolę tego niedouczonego zytownika niż wysoką wieżę .... ciocię wieżę    ....a ty gościu zamknij dziub bo śmierdzisz kaczyzmem a do obsesji Olo  to on sam sobie jest zagrożeniem wieść niesie że jest wdrożone jakeś postępowanie  z ramienia jakegoś radnego

szafran ty brniesz dalej w tym bagnie które sam zrobiłeś , ale teraz jest dla nas wszystko jasne , mam tylko małe pytanie ; jak możesz patrzeć kolegom w oczy zdrajco który dostał obłędu ?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

szafran ty brniesz dalej w tym bagnie które sam zrobiłeś , ale teraz jest dla nas wszystko jasne , mam tylko małe pytanie ; jak możesz patrzeć kolegom w oczy zdrajco który dostał obłędu ?

A jak ty się czujesz szykanując i obrażając . Masz syndrom małego kutasa. Tyle o tobie brudny pampersie.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, riposta napisał:

A jak ty się czujesz szykanując i obrażając . Masz syndrom małego kutasa. Tyle o tobie brudny pampersie.

 

1 godzinę temu, Gość napisał:

szafran ty brniesz dalej w tym bagnie które sam zrobiłeś , ale teraz jest dla nas wszystko jasne , mam tylko małe pytanie ; jak możesz patrzeć kolegom w oczy zdrajco który dostał obłędu ?

Mam prośbę, spierdalajcie stąd ze swoją infantylną i debilną wojenką na spam. Chcecie to spotkajcie się na przystanku ale dajcie innym normalnie dyskutować bo te wasze ujadanie w****** zarówno mnie jak i wszystkich innych.

A jak nie do będę was regularnie podpierdalał do administracji tak jak to od niedawna zacząłem robić. Skutek: brak waszych debilnych wpisów.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, mieszkaniec napisał:

 

Mam prośbę, spierdalajcie stąd ze swoją infantylną i debilną wojenką na spam. Chcecie to spotkajcie się na przystanku ale dajcie innym normalnie dyskutować bo te wasze ujadanie w****** zarówno mnie jak i wszystkich innych.

A jak nie do będę was regularnie podpierdalał do administracji tak jak to od niedawna zacząłem robić. Skutek: brak waszych debilnych wpisów.

Nie tak prędko !... najpierw sam okaż trochę szacunku do siebie i szanuj innych a palec włóż między drzwi 

Odnośnik do odpowiedzi
42 minut temu, gość napisał:

Nie tak prędko !... najpierw sam okaż trochę szacunku do siebie i szanuj innych a palec włóż między drzwi 

A ty zacznij dyskutować a nie pluć n innych. Popieram "mieszkaniec". Pisz co ci się w gminie podoba a co nie. Chwal krytykuj ale dyskutuj a nie pier.....dolisz jak mały Kaziu. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gość napisał:

Nie tak prędko !... najpierw sam okaż trochę szacunku do siebie i szanuj innych a palec włóż między drzwi 

Szacunku do dwóch czubów, którzy na każdym wątku sobie urządzają spam??? Ile razy takie prośby padały i nic z tego nie wyszło. Wiem jedno, zgłaszałem te wpisy wielokrotnie do administracji i zaczęło się robić znacznie lepiej. Chcesz mieć pretensje do innych to zacznij od siebie. Ja tutaj nie urządzam sobie prywatnej wojenki tylko piszę albo czytam o tym co się w Ińsku dzieje. Politykę mam w daleko w tyle. Mnie interesuje jedynie co się rzeczywiście dzieje bo portal już nie działa, a na stronie ińskiej wstawiają jedynie informacje w reakcji na to co jest na cafe.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...