Skocz do zawartości

Marnowanie kasy


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend się nie udało, ale dziś byłem w Ińsku choć tylko przejazdem. Nie wiem czy wszyscy wiecie, ale "unijny deptak" postanowiono zwinąć? Kupa szmalu idzie w pi..u, bo ktoś tak postanowił.
Podobno komuś się ubzdurało, że teraz będzie ścieżka rowerowa. W takim razie zapytam: a chodnik gdzie będzie? Na księżycu? Zniszczono molo, dziś niszczy się kolejną unijną inwestycję. Czy ktoś u Was ma zmysł gospodarski? Tym powinien zająć się prokurator, bo takiego marnowania środków dawno nie widziałem. Chcieliście dodać ścieżkę? To trzeba było położyć obok chodnika dywanik, albo ciut poszerzyć chodniki zamiast go niszczyć. Ktoś miał pomysł jak "zwinąć" kostkę na swoją posesję, bo nie kumam, gdzie tu logika.
Jak tylko będę mógł Ińsku podstawić nogę w projektach to uczynię to, bo Wam nie warto pomagać. Wy wszystko co dostaniecie zamienicie w g...o.
Skandal!

20180611_125318.jpeg

 

Edytowane przez Neko
Usunięto podwójne zdjęcie
Odnośnik do odpowiedzi

Brawo nareszcie ktoś  odważnie ocenia rzeczywistość tej popieprzonej gminy.I  o to chodzi aby ludzie mieli odwagę wyrażać swoje zdanie a nie tylko oddawać bezmyślnie głosy przy urnach na kolejnych gminnych debili.Tyle lat trzeba była aby ktoś zawył z wściekłości.

Odnośnik do odpowiedzi

Zawył..........? Czy ktoś przy zdrowych zmysłach wyje ? Kilku idiotów tu się wysila,  udając całą społeczność Gminy ! Nie martw się jeden z drugim o trafne wybory naszych mieszkańców. Oni wybiorą jak należy bez waszej bezmyślnej i co najważniejsze, bezsilnej pomocy. A co do zdjęć nawiedzonego stonki-turysty, co kogo trapi, że rozbiera się jedno a buduje drugie. Mało takich fikołków robi się w naszym pięknym kraju ? Zobacz jeden z drugim baranie (nie obrażając oczywiście tych pożytecznych zwierząt), co robione jest w Stargardzie ? Wasza kasa, wasza robocizna ? Co was jeden z drugim boli ? Zgłosić do prokuratury, że marnotrawione są społeczne środki i cześć pieśni a nie tutaj wylewać kubły pomyj na miejscowe władze, jak by to one miały w sprawie tych inwestycji, coś do gadania.

Odnośnik do odpowiedzi

"Idioci", "Stonka-turysta", "barany" - sporo tego w jednej wypowiedzi. Czy w ten sposób wartość Twego wpisu jakoś wzrosła? Masz malutkiego, czy żona nie dała i musisz się biedaku podbudować skacząc do oczu innym? 
Forum ma charakter otwarty. Prokurator może przeczytać i wszcząć postępowanie. Prawo pozwala na podejmowanie czynności sprawdzających nawet na podstawie artykułu z gazety. Podobnie może to uczynić każdy kandydat na np. radnego czy burmistrza, któremu autentycznie przeszkadza niszczenie całkiem dobrego chodnika (kiedy on powstał3-4 lata temu?) pod pretekstem robienia czegoś nowego. No i może każdy mieszkaniec czy obecny członek rady lub pracownik UG też zareagować.
Ja swój obowiązek poniekąd spełniłem. Pokazałem Wam co się dzieje. Nie będę Wam zgłaszał do prokuratury burmistrzów, których sobie wybieracie, czas abyście wybrali wreszcie kogoś z głowa i jajami, kto potrafi zadbać o Ińsko, a nie demolować dojście do plaży na początku sezonu. Ponowię pytanie: czy ludzie z okolic plaży mają jakieś lewe interesy, a Ińsko traktują jak pralnię, że milczą gdy burmistrz działa na szkodę ich biznesów? No bo przecież rozpiździaj jaki powstał Wam nie służy!

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Gostek napisał:

"Idioci", "Stonka-turysta", "barany" - sporo tego w jednej wypowiedzi. Czy w ten sposób wartość Twego wpisu jakoś wzrosła? Masz malutkiego, czy żona nie dała i musisz się biedaku podbudować skacząc do oczu innym? 
Forum ma charakter otwarty. Prokurator może przeczytać i wszcząć postępowanie. Prawo pozwala na podejmowanie czynności sprawdzających nawet na podstawie artykułu z gazety. Podobnie może to uczynić każdy kandydat na np. radnego czy burmistrza, któremu autentycznie przeszkadza niszczenie całkiem dobrego chodnika (kiedy on powstał3-4 lata temu?) pod pretekstem robienia czegoś nowego. No i może każdy mieszkaniec czy obecny członek rady lub pracownik UG też zareagować.
Ja swój obowiązek poniekąd spełniłem. Pokazałem Wam co się dzieje. Nie będę Wam zgłaszał do prokuratury burmistrzów, których sobie wybieracie, czas abyście wybrali wreszcie kogoś z głowa i jajami, kto potrafi zadbać o Ińsko, a nie demolować dojście do plaży na początku sezonu. Ponowię pytanie: czy ludzie z okolic plaży mają jakieś lewe interesy, a Ińsko traktują jak pralnię, że milczą gdy burmistrz działa na szkodę ich biznesów? No bo przecież rozpiździaj jaki powstał Wam nie służy!

Słuchaj durniu, mnie "mieszkańcowi z okolic plaży", już mierżą twoje wypociny a co gorsze, posądzenia i insynuacje. Zajmij się swoim miejscem zamieszkania bo pewnikiem nie wszystko tam "gra".Nie ma nic gorszego niż nawiedzony "naprawiacz" świata, ale tylko tego jak najdalej oddalonego od własnego grajdołka. Mówię ci, ty z wielkim przyrodzeniem i bardzo chętną partnerką, że dajemy i damy sobie tu i teraz radę. Twoje "podpowiedzi" są akurat przeciw skuteczne ! Ty nie spełniasz żadnego obowiązku biedaczyno, tylko najzwyczajniej w świecie, próbujesz zaistnieć w naszej społeczności. A co do chodnika, którego ta się uczepiłeś, to wszyscy w okolicy naszej rozumieją, że wraz z przebudową drogi i budową ścieżki rowerowej, musiała być rozebrana.

   

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, gamoń napisał:

Słuchaj durniu, mnie "mieszkańcowi z okolic plaży" /…/ A co do chodnika, którego ta się uczepiłeś, to wszyscy w okolicy naszej rozumieją, że wraz z przebudową drogi i budową ścieżki rowerowej, musiała być rozebrana.   

Oooo Mądrala się znalazł. Wszyscy durnie, On najmądrzejszy :-D
Tłumaczenie jak z molo.
Znów zrobiliście ekspertyzę za "5 złotych" jak w przypadku molo, z której wynikało, że nie ma sensu remontować i najlepiej rozwalić?
Doskonale pamiętam jaki był kłopot z wyrywaniem tych niby zgniłych pali wbitych podobno zbyt płytko w dno.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gamoń napisał:

Słuchaj durniu, mnie "mieszkańcowi z okolic plaży", już mierżą twoje wypociny a co gorsze, posądzenia i insynuacje. Zajmij się swoim miejscem zamieszkania bo pewnikiem nie wszystko tam "gra".Nie ma nic gorszego niż nawiedzony "naprawiacz" świata, ale tylko tego jak najdalej oddalonego od własnego grajdołka. Mówię ci, ty z wielkim przyrodzeniem i bardzo chętną partnerką, że dajemy i damy sobie tu i teraz radę. Twoje "podpowiedzi" są akurat przeciw skuteczne ! Ty nie spełniasz żadnego obowiązku biedaczyno, tylko najzwyczajniej w świecie, próbujesz zaistnieć w naszej społeczności. A co do chodnika, którego ta się uczepiłeś, to wszyscy w okolicy naszej rozumieją, że wraz z przebudową drogi i budową ścieżki rowerowej, musiała być rozebrana.

No chyba nie. Rozumiem, że w ślad za chodnikiem oświetlenie też zabierzecie żeby ludzie w totalnej ciemności szli z ośrodków do miasta? 
Umiecie coś w gminie zrobić bez spieprzenia przynajmniej jednej rzeczy po drodze?

896c7a288149629f4d52659b113bc9e1.thumb.png.56df97a00ce027a87ea6f17bf6002d8a.png

Czytam kolejne pytanie, które padło dzisiaj na stronie burmistrza i w pełni się z nim zgadzam. Nawet kosze na śmieci nie są ustawione. O przepełnionych nie ma co nawet wspominać bo to jest słabe. Biedny burmistrz zaskoczony tym, że szybciej się ciepło zrobiło i więcej ludzi przyjechało. Zamykacie Liwaka w piwnicy jakiejś, że on nie śledzi pogody i nie potrafi z wyprzedzeniem zamówić coś co jest po prostu konieczne?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tych tłumaczeń w sprawie WC.
Pewnie jeden telefon i kibelki w wystarczającej nie będą problemem. Inna sprawa, że Toy Toy to naprawdę wstyd dla Ińska.
A może warto pomyśleć o kibelku z klamką na monety? Już byście zebrali kasę na nie jedną przyzwoitą toaletę.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Gostek napisał:

Nie rozumiem tych tłumaczeń w sprawie WC.
Pewnie jeden telefon i kibelki w wystarczającej nie będą problemem. Inna sprawa, że Toy Toy to naprawdę wstyd dla Ińska.
A może warto pomyśleć o kibelku z klamką na monety? Już byście zebrali kasę na nie jedną przyzwoitą toaletę.

Pomyśleć? Do tego trzeba mieć korę mózgową a nie jaja.Lepiej niech zbiją stodołę i strzałkami wskażą drogę dojścia. Wstyd to po 30 latach demokracji nie zbudować nawet WC.I to ma być ta super droga rozwoju w UE?

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekajcie chwilę, a będziecie chwalić miejscowych włodarzy . Jest już osoba, która ma  wydzierżawić naszą piękną plażę i okolice. Trzeba jeszcze dograć sprawę korzystania w przyszłości z urządzeń wybudowanych za pieniążki pozyskane z zewnątrz. Będą "kibelki" na monetki, prysznice na żetonki, nie będą dymiły grille, pieski będą robiły w torebki, ect. ect. I najważniejsze dzierżawca zapewni spokojny wypoczynek tak za dnia jak i w nocy ! Jeszcze chwila........

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że gdyby nie krzyki na forum to dzierżawa plaży byłaby faktem :-P

Gmina zarobić nie chce, a przecież ma środki i sposoby aby to robić. Jak już udowadniałem prawo też nie stoi na przeszkodzie. Lepiej zaryzykować powtórkę z "domku na plaży" jak wreszcie zarobić na urzędnicze pensje?

Zauważyłem też pewną prawidłowość: jak chwalą  to prace są dzięki Gminie  ale jak pada słowo krytyki, to władza mówi, że nie ma na prace żadnego wpływu. Moim zdaniem to rozdwojenie jaźni. Może to da się jakoś leczyć?

Odnośnik do odpowiedzi
policzymy się
3 godziny temu, jojo napisał:

Poczekajcie chwilę, a będziecie chwalić miejscowych włodarzy . Jest już osoba, która ma  wydzierżawić naszą piękną plażę i okolice. Trzeba jeszcze dograć sprawę korzystania w przyszłości z urządzeń wybudowanych za pieniążki pozyskane z zewnątrz. Będą "kibelki" na monetki, prysznice na żetonki, nie będą dymiły grille, pieski będą robiły w torebki, ect. ect. I najważniejsze dzierżawca zapewni spokojny wypoczynek tak za dnia jak i w nocy ! Jeszcze chwila........

Jak to zrobicie to już możesz manatki pakować.  Poza tym jakim prawem podejmujesz takie decyzje istotne dla mieszkańców 3 miesiące przed wyborami? Kopa dostaniesz jak nic łachutro.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gostek napisał:

Myślę, że gdyby nie krzyki na forum to dzierżawa plaży byłaby faktem :-P

Gmina zarobić nie chce, a przecież ma środki i sposoby aby to robić. Jak już udowadniałem prawo też nie stoi na przeszkodzie. Lepiej zaryzykować powtórkę z "domku na plaży" jak wreszcie zarobić na urzędnicze pensje?

Zauważyłem też pewną prawidłowość: jak chwalą  to prace są dzięki Gminie  ale jak pada słowo krytyki, to władza mówi, że nie ma na prace żadnego wpływu. Moim zdaniem to rozdwojenie jaźni. Może to da się jakoś leczyć?

Gostek ty banito wiedzy samorządowej. Gmina nie może prowadzić działalności gospodarczej ! Zarabiać na kibelkach, wypożyczalniach ect. ect. nie może, tego zabraniają przepisy. Ale płacić za sprzątanie, toj-toje i inne takie, niestety musi ! I tu się kłania dzierżawa tak środkochłonnego geszeftu. 

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny raz muszę odowadniać, że pleciecie bzdury?

OK

Proponuję sprawdzić kto jest właścicielem Laguny w Gryfinie, a potem wyjaśnić jak to możliwe. Przykłady mozna mnożyć, ale poszukaj sobie na forum bo już raz o tym pisałem.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gostek napisał:

Kolejny raz muszę odowadniać, że pleciecie bzdury?

OK

Proponuję sprawdzić kto jest właścicielem Laguny w Gryfinie, a potem wyjaśnić jak to możliwe. Przykłady mozna mnożyć, ale poszukaj sobie na forum bo już raz o tym pisałem.

Nie trudź się Ińsko Razem i tak nic nie zrozumie.....powiem wiecej oni już uważają że wygrali wybory.....zapomnieli że ich guru Rzepa podzieli los Gawłowskiego......tym samym oni też zatoną......

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gostek napisał:

Zamilkli, więc coś dotarło. Może analizują możliwości jakie przed Nimi otworzyłem i wywalają złych doradców jakich wcześniej słuchali ;-)

Twoje rady są bezcenne ! Władza od kilku dni zamknięta w podziemiach Urzędu, wnikliwie analizuje Twoje bzdety. Trzeba by było ich wyciepać z tych piwnic, bo pomrą z głodu !!

Odnośnik do odpowiedzi

Na tyle tylko Cię stać? Gryfino prowadzi Park Wodny. Szczecin i wiele innych miast prowadzą przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej, oczyszczania miasta, toalety i wiele innych.

A Ty i Twoi kumple piszecie, że w Ińsku Gmina ma związane ręce.

To jak to jest? Jesteście śmierdzace lenie i krętacze czy nie mieliście wiedzy i mój post jest dla Was rewolucyjny?

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Gostek napisał:

Na tyle tylko Cię stać? Gryfino prowadzi Park Wodny. Szczecin i wiele innych miast prowadzą przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej, oczyszczania miasta, toalety i wiele innych.

A Ty i Twoi kumple piszecie, że w Ińsku Gmina ma związane ręce.

To jak to jest? Jesteście śmierdzace lenie i krętacze czy nie mieliście wiedzy i mój post jest dla Was rewolucyjny?

Dla Liwaka i Kupczyńskiego pojęcie zakładu budżetowego to coś obcego więc nawet taka rozmowa jest bezcelowa w tym momencie bo te Twoje wpisy to zwyczajne kopanie leżącego. Mają za to czas brylować w radiu wciskając ludziom kit jakie to świetne imprezy w Ińsku się odbywają.

Na marginesie, wiadomo coś o opinii wojewody w sprawie zmiany granic? Mamy już czerwiec a z tego co wiem do do końca kwietnia taka opinia miała powstać? Rozumiem, że skoro ani na przeterminowanym Portalu Ińsku, ani na "zadaj pytanie burmistrzowi" tego nie można znaleźć to fasadowe działania Liwaka w tej sprawia spełzły na niczym? Wyjdzie na to, że to kolejna porażka jaką Ińsko zaliczyło. Nie będę rozwijał nawet wątku pogorszenia stosunków z ościennymi gminami, które nas będą postrzegały jako zwykłych złodziei.

Odnośnik do odpowiedzi
O 12.06.2018 o 22:11, Gostek napisał:

Nie rozumiem tych tłumaczeń w sprawie WC.
Pewnie jeden telefon i kibelki w wystarczającej nie będą problemem. Inna sprawa, że Toy Toy to naprawdę wstyd dla Ińska.
A może warto pomyśleć o kibelku z klamką na monety? Już byście zebrali kasę na nie jedną przyzwoitą toaletę.

Pomyśleć? Do tego trzeba mieć korę mózgową a nie jaja.Lepiej niech zbiją stodołę i strzałkami wskażą drogę dojścia. Wstyd to po 30 latach demokracji nie zbudować nawet WC.I to ma być ta super droga rozwoju w UE?

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, tyk napisał:

Wojewoda negatywnie odniósł się do zmiany granic

Czyli jednym słowem... 

PO - RA - ŻKA

A można było się do tego problemu inaczej ustosunkować. Bez antagonizowania, bez głupich tekstów o tym, że to nasze granice od niewiadomo jakiego roku były inne.

Brawo, dużo straciliśmy i kompletnie nic nie zyskaliśmy. Mam nadzieję, że Liwak wie o tym, że spalił sam z własnej woli mosty międzygminne. 

Świetnie, po prostu świetnie panie Liwak i Kupczyński. Jesteście gówno warci. Udowodnić, że wojewoda nie ma racji będzie w waszym przypadku totalnie awykonalne. Tak ja proces z Klimkiem. który myśleliście, że macie szansę wygrać bo pro bono Was kancelaria obsłuży.... 

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, tyk napisał:

Wojewoda negatywnie odniósł się do zmiany granic

To było zdane na porażkę od momentu samego pomysłu.....pisałem od początku.....to mówiliście że nie jestem patriotą.....właśnie dlatego że jestem patriotą to szkoda mi było naszej gminy skazanej na banicję....nikt ze zdrajcami nie będzie chciał siedzieć przy jednym stole......

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...