Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018


wizja

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa posiada 85 tys.mieszkań należących do zasobów miejskich.Czy ktoś odpowiedzialny za te sprawy z gminy może podać ile takich zasobów mieszkaniowych posiada miasteczko Ińsko? Ile mieszkań przybyło na przestrzeni ostatnich kilku kadencji? Nie mam na myśli terenów wiejskich gdzie są wypychani co biedniejsi mieszkańcy Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
zielony listek

Remont drogi wojewódzkiej urąga jakiemukolwiek bezpieczeństwu kierowców.Jak można bez stosownych zabezpieczeń zostawić pół drogi pół metra niżej.Czyżby firma wykonawcza nie miał mrugających świateł na noc?Gdzie NADZÓR i POLICJA?Przecież tam ktoś może stracić życie i rozbić samochód.

Odnośnik do odpowiedzi

sam chyba podałeś swą kandydaturę.Przecież z tymi rządzącymi trzymasz pomagałeś im w kampanii  wyborczej ,.Co u nas  Ci się nie podoba przecież kadencję przetrwaliśmy a obietnice wyborcze spełniliśmy.

Odnośnik do odpowiedzi

Widać to szczególnie w waszych oświadczeniach .Bylibyście biedni jak mysz kościelna ,a tak prawie milionerzy.Nic dziwnego że gminne koryto przyciąga,jest kasa i żadnej odpowiedzialności za gminę.Dług rośnie a kacyki liczą na cud lub kaszę mannę z nieba.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Widać to szczególnie w waszych oświadczeniach .Bylibyście biedni jak mysz kościelna ,a tak prawie milionerzy.Nic dziwnego że gminne koryto przyciąga,jest kasa i żadnej odpowiedzialności za gminę.Dług rośnie a kacyki liczą na cud lub kaszę mannę z nieba.

Kto tam ma najwięcej, zapodaj no tu zaraz !

Odnośnik do odpowiedzi
czyż nie tak
5 godzin temu, gosc napisał:

Kto tam ma najwięcej, zapodaj no tu zaraz !

A proszę bardzo panie przewodniczący!  Ponad 40 tysiący emerytury górniczej, ponad 20 jako przewodn. rady oraz dodatkowe profity z gospodarstwa rolnego to prawie drugie tyle. Będzie tego ok. 120 tys. Prócz tego nowe wybudowane budynki gospodarcze. Pytanie mam czy za cokolwiek w gminie odpowiadasz?  Ja wiem że nie! Zatem milcz łobuzie znikąd. To samo z Liwakiem burek w Ińsku ale kasa z gminy Węgorzyno a nawet z koła łowieckiego o budowie domu nie wspommnę. W sprawie Mazurka to powinna zajrzeć prokuratura bo tam dopiero w hu#ja leci. O Kupczyńskim nie wspomnę jeszcze niedawno na zmywsku a teraz auto, oszczędności! Za co? Skąd to wszystko jak myślisz? Za nasze podatki za nic nierobienie. Nie ma i nie będzie na to zgody!

Odnośnik do odpowiedzi
O 6.06.2018 o 11:36, Olo napisał:

Tak patrzeć to oznacza że zostanie znów Liwak Szafran i Kupczyński z dodatkiem Mazurka......czy to się godzi żeby takie dno dzięki nam się bogaciło......niechby cokolwiek robili a tu nic pustynia na inwestycje i jakikolwiek rozwój.....NIE dla tych słomianych platfusów i obecnej rady.....w tej radzie nie ma nikogo kto dbałby o los mieszkańców......tu każdy od każdego jest zależny i czas z tym skończyć.......

".czy to się godzi żeby takie dno dzięki nam się bogaciło." Zajrzałem tu i co? Olo z zawiści i zazdrości o kasę wyzywa najważniejszych w gminie i proponuje...nic.Kilka haseł  pod publiczkę nic nieznaczących.A mógłby krzyknąć czego mu brak i jak aktualna władza reaguje na jego sugestie.Nic z tych rzeczy.Obserwuję od początku kadencji tę władzę i muszę stwierdzić,że pomimo ewidentnego braku środków ta władza jest pracowitą i swoje obowiązki wykonuje profesjonalnie,że aż miło.Jeszcze poczekajmy,jeszcze się nie śpieszmy z oceną.Jesienią przekonamy się,czy ich wysiłki na rzecz mieszkańców uwiecznione zostaną sukcesem.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, czyż nie tak napisał:

A proszę bardzo panie przewodniczący!  Ponad 40 tysiący emerytury górniczej, ponad 20 jako przewodn. rady oraz dodatkowe profity z gospodarstwa rolnego to prawie drugie tyle. Będzie tego ok. 120 tys. Prócz tego nowe wybudowane budynki gospodarcze. Pytanie mam czy za cokolwiek w gminie odpowiadasz?  Ja wiem że nie! Zatem milcz łobuzie znikąd. To samo z Liwakiem burek w Ińsku ale kasa z gminy Węgorzyno a nawet z koła łowieckiego o budowie domu nie wspommnę. W sprawie Mazurka to powinna zajrzeć prokuratura bo tam dopiero w hu#ja leci. O Kupczyńskim nie wspomnę jeszcze niedawno na zmywsku a teraz auto, oszczędności! Za co? Skąd to wszystko jak myślisz? Za nasze podatki za nic nierobienie. Nie ma i nie będzie na to zgody!

A to akurat nie olo pisał i jakoś się do tego nie odniosłeś Obserwator. Powiedz słomo i platfusie jakie osiągniecia masz po 4 latach rządów. Dino które inwestor wybudował i zysków nie ma. Droga wojewodzka do ktorej 1 grosza nie dołożyłeś i tak można wymieniać bez końca. Same długi i fuszerki obiecanki cacanki a głupiemu radość. Tak tak wszystko na jesieni ha ha ha najlepiej trzy dni przed wyborami. Ty gniocie wzbogacony na naszych wyprutych żyłach. Obserwujesz nie tych co trzeba tyle ci powiem.

Odnośnik do odpowiedzi
O 11.06.2018 o 21:06, tyk napisał:

Gmina nie ma kasy, na polepszenie i latanie dróg które ma, a wy na Manhattanie  ćhcecie budowe drogi? Łykaliscie obietnice poprzedników i obecnej władzy, nie łykjcie i obietnic PiS-u bo to walenie głowa w mur.

Tyk ty złodzieju nie możesz pogodzić się z tym że koryto masz ograniczone.Co się tak boisz. Startuj Buraku komuszy kto ci broni .Tak  jak ty obiecałeś to nikt nie potrafił.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Obserwator napisał:

".czy to się godzi żeby takie dno dzięki nam się bogaciło." Zajrzałem tu i co? Olo z zawiści i zazdrości o kasę wyzywa najważniejszych w gminie i proponuje...nic.Kilka haseł  pod publiczkę nic nieznaczących.A mógłby krzyknąć czego mu brak i jak aktualna władza reaguje na jego sugestie.Nic z tych rzeczy.Obserwuję od początku kadencji tę władzę i muszę stwierdzić,że pomimo ewidentnego braku środków ta władza jest pracowitą i swoje obowiązki wykonuje profesjonalnie,że aż miło.Jeszcze poczekajmy,jeszcze się nie śpieszmy z oceną.Jesienią przekonamy się,czy ich wysiłki na rzecz mieszkańców uwiecznione zostaną sukcesem.

Obecna klika sama sugeruje że nie będzie się trudziła.Na 3 dni przed wyborami wypierze mózgownice wyborcom,wciśnie ten sam kit powtarzany od paru kadencji i tępogłowi wyborcy jak przeszkolone pieski wykonają aport.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, czyż nie tak napisał:

A proszę bardzo panie przewodniczący!  Ponad 40 tysiący emerytury górniczej, ponad 20 jako przewodn. rady oraz dodatkowe profity z gospodarstwa rolnego to prawie drugie tyle. Będzie tego ok. 120 tys. Prócz tego nowe wybudowane budynki gospodarcze. Pytanie mam czy za cokolwiek w gminie odpowiadasz?  Ja wiem że nie! Zatem milcz łobuzie znikąd. To samo z Liwakiem burek w Ińsku ale kasa z gminy Węgorzyno a nawet z koła łowieckiego o budowie domu nie wspommnę. W sprawie Mazurka to powinna zajrzeć prokuratura bo tam dopiero w hu#ja leci. O Kupczyńskim nie wspomnę jeszcze niedawno na zmywsku a teraz auto, oszczędności! Za co? Skąd to wszystko jak myślisz? Za nasze podatki za nic nierobienie. Nie ma i nie będzie na to zgody!

Oj tak powinna się za nich  zabrać prokuratura.Ten ostatni który wykorzystywał pracowników zatrudniając  ich  na dziko.Podatki o 50 % obniżył z prowadzonej działalności,w poprzedniej kadencji pozbawił naciskając Racina mieszkania socjalnego w Ciemniku dla  Pani Ciszewskiej   swego podwładnego.W gminie w tej sprawie aż huczało od tego kombinatorstwa.Ponadto z każdą władzą ustawia się tak aby jemu było dobrze.Taka osoba jeszcze startuje na radnego -kpina.

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Gość napisał:

A proszę bardzo panie przewodniczący!  Ponad 40 tysiący emerytury górniczej, ponad 20 jako przewodn. rady oraz dodatkowe profity z gospodarstwa rolnego to prawie drugie tyle. Będzie tego ok. 120 tys. Prócz tego nowe wybudowane budynki gospodarcze. Pytanie mam czy za cokolwiek w gminie odpowiadasz?  Ja wiem że nie! Zatem milcz łobuzie znikąd. To samo z Liwakiem burek w Ińsku ale kasa z gminy Węgorzyno a nawet z koła łowieckiego o budowie domu nie wspommnę. W sprawie Mazurka to powinna zajrzeć prokuratura bo tam dopiero w hu#ja leci. O Kupczyńskim nie wspomnę jeszcze niedawno na zmywsku a teraz auto, oszczędności! Za co? Skąd to wszystko jak myślisz? Za nasze podatki za nic nierobienie. Nie ma i nie będzie na to zgody

Zawiść goni zawiść.Dowód.Przew. rady ponad 40 tys.emerytury górniczej-wypracował i zgodnie z tabelą ZUS mu wypłaca.20 tys jako przew. rady.Stawka przew. i radnych ustalona jeszcze za kadencji  burmistrz Działoszewskiej od lat nie zmieniana.Profity z gosp. rolnego?Jakie profity?Jeśli prowadzi hodowlę,to natyra się i to nazywa się dochód." nowe wybudowane budynki gospodarcze".A o czym to świadczy?O tym,że inwestuje w swoje gospodarstwo." Nie ma i nie będzie na to zgody".Czyjej zgody?Pracować mu nikt nie zabroni na swoim.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Obserwator napisał:

Zawiść goni zawiść.Dowód.Przew. rady ponad 40 tys.emerytury górniczej-wypracował i zgodnie z tabelą ZUS mu wypłaca.20 tys jako przew. rady.Stawka przew. i radnych ustalona jeszcze za kadencji  burmistrz Działoszewskiej od lat nie zmieniana.Profity z gosp. rolnego?Jakie profity?Jeśli prowadzi hodowlę,to natyra się i to nazywa się dochód." nowe wybudowane budynki gospodarcze".A o czym to świadczy?O tym,że inwestuje w swoje gospodarstwo." Nie ma i nie będzie na to zgody".Czyjej zgody?Pracować mu nikt nie zabroni na swoim.

No co ty ja myślałem że Amerykę odkrył Columb😁emerytura większa niż pracującego "ciężko" Michała który jest produktywny. To dowodzi że 4.100 emeryturki już powinno starczyć a ty ścierwo z Kraśnika jeszcze pchasz się do władzy i odbierasz  młodym ińskim mieszkańcom możliwości bo startujesz z opcji kolesi i na tym to polega. Grupa cwaniaków jak się dogada to potem podzieli stanowiska tak jak to z tobą i Michałem było. Ty stanowisko przewodniczacego a Michał zastępcy plus dokładka żeby ubezpieczenie miał. Ani nikt głupi ani ślepy żeby nie wiedzieć skąd te manerwry.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, hahaha napisał:

No co ty ja myślałem że Amerykę odkrył Columb😁emerytura większa niż pracującego "ciężko" Michała który jest produktywny. To dowodzi że 4.100 emeryturki już powinno starczyć a ty ścierwo z Kraśnika jeszcze pchasz się do władzy i odbierasz  młodym ińskim mieszkańcom możliwości bo startujesz z opcji kolesi i na tym to polega. Grupa cwaniaków jak się dogada to potem podzieli stanowiska tak jak to z tobą i Michałem było. Ty stanowisko przewodniczacego a Michał zastępcy plus dokładka żeby ubezpieczenie miał. Ani nikt głupi ani ślepy żeby nie wiedzieć skąd te manerwry.

Jednak i głupi i ślepy.Ręczne sterowanie było za komuny.Aby zostać radnym,w tym przewodniczącym trzeba mieć zaufanie społeczeństwa i radnych.Każdy może spróbować swoich sił.Startuj i pochwal się,że wszystkim będziesz dawał po równo,a przewodniczącego dieta zrównana będzie z dietami wszystkich radnych.Powodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Obserwator napisał:

Jednak i głupi i ślepy.Ręczne sterowanie było za komuny.Aby zostać radnym,w tym przewodniczącym trzeba mieć zaufanie społeczeństwa i radnych.Każdy może spróbować swoich sił.Startuj i pochwal się,że wszystkim będziesz dawał po równo,a przewodniczącego dieta zrównana będzie z dietami wszystkich radnych.Powodzenia.

Biłeś się z Teresą o stołek bo była kasa. Teraz pewnie d*** ci wymięknie. Zaufanie społeczne ha ha ha ku#rwa nie wiesz co piszesz. Wydymali cię na początku z palcem w d**** bez wazeliny. Już nie będę pisał co wyraziłeś po jej wyborze. Daruj sobie pazerny górniku teraz nawet radnym nie będziesz bo Ścienne ma cię dość i rodzina nie pomoże górniczy mieszaczu.

Odnośnik do odpowiedzi

Te wybory zapowiadają się na zaciekłe....do gry wraca Stach zwany "Koniem"....już w sobotę czyścił buty Balazsowi na odsłonięciu pomnika LK w Szczecinie.....wraca też całe SKL w najgorszym wydaniu na listach PIS......będzie bardzo gorąco......słoma nie ma żadnych szans.....

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko nie podniecaj się. U nas i w bliższej i dalszej okolicy ta twoja lekceważona "słoma" z wspólnikami, wygra w cuglach ! Gdzieś tam w sejmikach i powiatach, może dojść do namiastki tzw. wyrównanej walki, ale w skali kraju PiS, przegra i to będzie początek końca, tej najbardziej szkodliwej organizacji w dziejach nowoczesnej Europy ! Już od teraz, trzeba "rejestrować" w pamięci aktywnych działaczy i biernych potakiwaczy. Na początku 2020, nowy pro demokratyczny rząd PO+SLD+.N, ogłosi dużą amnestię, aby w pierdlach zrobić miejsce, dla tych którzy już dziś powinni tam siedzieć ! Jak to już blisko......

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, słoma napisał:

Spoko nie podniecaj się. U nas i w bliższej i dalszej okolicy ta twoja lekceważona "słoma" z wspólnikami, wygra w cuglach ! Gdzieś tam w sejmikach i powiatach, może dojść do namiastki tzw. wyrównanej walki, ale w skali kraju PiS, przegra i to będzie początek końca, tej najbardziej szkodliwej organizacji w dziejach nowoczesnej Europy ! Już od teraz, trzeba "rejestrować" w pamięci aktywnych działaczy i biernych potakiwaczy. Na początku 2020, nowy pro demokratyczny rząd PO+SLD+.N, ogłosi dużą amnestię, aby w pierdlach zrobić miejsce, dla tych którzy już dziś powinni tam siedzieć ! Jak to już blisko......

Bronisz "słomę" i nie widzisz jej w rządzeniu......marzycielu POSLDN i dodam jednak PSL macie przesrane na wiele dekad.... na nasze szczęście.....dopiero zaczyna się era pierdla dla was.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...