Skocz do zawartości

Co Ińsko oferuje turystom?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Olo napisał:

Oj tak Mariusz uwielbia szaleństwo.....tylko szaleństwa maja to do siebie że nie kończą się dobrze....a impreza była drętwa i namolna......zwykła hała .....

Żal ci 4 litery ściska, Olo ? A przejścia i tak nie rozgrodzi ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie co oferuje Ińsko turystom🤔 brud smród i ubóstwo. Wszędzie bałagan przejechać nie można. Całe miasto sparaliżowane. Obcy nie wiedzą jak się poruszać pytają miejscowych a oni też się dziwią bo nic nie wiedzą. Kto zostawił robienie drogi w centrum miasta i do głównych ośrodków na sezon turystyczny? Kto pozwolił sparaliżować miasto w tak ważnym czasie wakacyjnym na totalny paraliż miasta. Smród na plaży gdzieś szambo wybija czy jaki czort bo spacer w tej okolicy nie należy do przyjemnych. Ubóstwo widać gołym okiem nic kompletnie nic na plaży się nie zmieniło prócz w dziwnym miejscu ustawione miejsce do ćwiczeń. Najdziwniejsze jednak jest to że urządzenia już są a potem nastąpiła wycinka drzew czy aby nie powinno być na odwrót? Nawet prostych rzeczy nie umiecie zsplanować tak jak Bóg przykazał. My przyjezdni jesteśmy poirytowani dezorientacją ale posłuchajcie mieszkańców co o was mówią w różnych punktach. Władza ma czerwoną kartkę a mieszkańcy nie boją się mówić że mają jej dość.  Samo otwarcie drogi przed wyborami chwały nie przyniesie. Michał 4 lata temu umawialiśmy się inaczej. Teraz jesteście gorsi niż poprzednicy.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Zyta napisał:

Właśnie co oferuje Ińsko turystom🤔 brud smród i ubóstwo. Wszędzie bałagan przejechać nie można. Całe miasto sparaliżowane. Obcy nie wiedzą jak się poruszać pytają miejscowych a oni też się dziwią bo nic nie wiedzą. Kto zostawił robienie drogi w centrum miasta i do głównych ośrodków na sezon turystyczny? Kto pozwolił sparaliżować miasto w tak ważnym czasie wakacyjnym na totalny paraliż miasta. Smród na plaży gdzieś szambo wybija czy jaki czort bo spacer w tej okolicy nie należy do przyjemnych. Ubóstwo widać gołym okiem nic kompletnie nic na plaży się nie zmieniło prócz w dziwnym miejscu ustawione miejsce do ćwiczeń. Najdziwniejsze jednak jest to że urządzenia już są a potem nastąpiła wycinka drzew czy aby nie powinno być na odwrót? Nawet prostych rzeczy nie umiecie zsplanować tak jak Bóg przykazał. My przyjezdni jesteśmy poirytowani dezorientacją ale posłuchajcie mieszkańców co o was mówią w różnych punktach. Władza ma czerwoną kartkę a mieszkańcy nie boją się mówić że mają jej dość.  Samo otwarcie drogi przed wyborami chwały nie przyniesie. Michał 4 lata temu umawialiśmy się inaczej. Teraz jesteście gorsi niż poprzednicy.

Zyta a ty jesteś przed czy po menopauzie ? A tak po prawdzie to po kiego złamasa, przyjeżdżasz do taaakiej dziury ? Przecież dookoła jest tyle piękna i zadbanych miejsc. Jedź tam i nie narzekaj. Zyta, zastanów się na co ci taka dziura i po co ta nerwówa ? Dziwić się należy, że Michał, umawia się z takimi zrzędami ?!

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gość napisał:

Zyta a ty jesteś przed czy po menopauzie ? A tak po prawdzie to po kiego złamasa, przyjeżdżasz do taaakiej dziury ? Przecież dookoła jest tyle piękna i zadbanych miejsc. Jedź tam i nie narzekaj. Zyta, zastanów się na co ci taka dziura i po co ta nerwówa ? Dziwić się należy, że Michał, umawia się z takimi zrzędami ?!

A ty jesteś emerytem czy trzy w jednym? Bo nie rozumiem dygresji. Nigdzie nie napisałam że Ińsko to dziura tylko że jest ogólny bałagan i nic nie oferujecie kolejny rok rządzenia. Jesteś ślepy czy głupi?  Młody czy stary? Wyborca czy władza? Pytań można zadawać wiele jak widzisz. Szkoda tylko że nie odpowiadasz na zadane pytania. Byłoby prościej 😉

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Zyta napisał:

A ty jesteś emerytem czy trzy w jednym? Bo nie rozumiem dygresji. Nigdzie nie napisałam że Ińsko to dziura tylko że jest ogólny bałagan i nic nie oferujecie kolejny rok rządzenia. Jesteś ślepy czy głupi?  Młody czy stary? Wyborca czy władza? Pytań można zadawać wiele jak widzisz. Szkoda tylko że nie odpowiadasz na zadane pytania. Byłoby prościej 😉

Najprościej Zyta, byłoby abyś się nie wcinała w nasze sprawy jak majtki w du+pę! Jak ci nie pasi wygląd naszego miasteczka, to zostań w domu. Czy ktoś ciebie na siłę tu do nas wysyła ? Mi nie pasuje smog w Zakopcu i tam zimą nie jadę. Jasne ? Przyjeżdżasz nie proszona, węszysz po kątach i głupoty wypisujesz jak ta że dlaczego teraz jest np. remont drogi i jaśnie panie (stare pudło), ma kłopoty z przejazdem ! A co do oferty dla takich jak ty ? Może osobnik rodzaju męskiego o wydatnych warunkach ? Taki co ma żyły jak postronki, jaja jak arbuzy a to na dole-dwa razy wokół pasa i krawat z ku+asa ?  

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, gość napisał:

Najprościej Zyta, byłoby abyś się nie wcinała w nasze sprawy jak majtki w du+pę! Jak ci nie pasi wygląd naszego miasteczka, to zostań w domu. Czy ktoś ciebie na siłę tu do nas wysyła ? Mi nie pasuje smog w Zakopcu i tam zimą nie jadę. Jasne ? Przyjeżdżasz nie proszona, węszysz po kątach i głupoty wypisujesz jak ta że dlaczego teraz jest np. remont drogi i jaśnie panie (stare pudło), ma kłopoty z przejazdem ! A co do oferty dla takich jak ty ? Może osobnik rodzaju męskiego o wydatnych warunkach ? Taki co ma żyły jak postronki, jaja jak arbuzy a to na dole-dwa razy wokół pasa i krawat z ku+asa ?  

Mam w nosie "gościu" czy się obrazisz , czy nie , ale taka odpowiedź dla kobiety, w ogóle dla kogokolwiek jest na poziomie chłopa z epoki kamienia łupanego. Owszem , postawiono 4 toi-toie , ale z resztą Zyta ma racje.

Tylko imbecyl tego nie widzi.

Tacy mają specjalna pieczę , więc i Ty... no trudno....

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Zyta napisał:

A ty jesteś emerytem czy trzy w jednym? Bo nie rozumiem dygresji. Nigdzie nie napisałam że Ińsko to dziura tylko że jest ogólny bałagan i nic nie oferujecie kolejny rok rządzenia. Jesteś ślepy czy głupi?  Młody czy stary? Wyborca czy władza? Pytań można zadawać wiele jak widzisz. Szkoda tylko że nie odpowiadasz na zadane pytania. Byłoby prościej 😉

Jak widzisz łatwo jako mieszkańcy nie mamy......te odpowiedzi poniżej to nasza władza....przyznaj że poziom żenujący i nie zakładają wykopsania z foteli.....niech ludzie czytają jak merytorycznie odpowiadają nasi włodarze.....a może to tylko kilku z nich ten kwartet z Ińsko Razem....

 

Odnośnik do odpowiedzi

Merytorycznie to obecna klika łupi gminę za pierdzenie w stołki.Po 4 latach żadnych inwestycji na rzecz gminy i mieszkańców. Szukają frajerów,którzy mają podłożyć swoją głowę po gminną gilotynę.Obudźcie się mieszkańcy bo inaczej zafundujecie sobie kolejne 5 lat bezczynności i niszczenia gminy ,tym samym i mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, gość napisał:

Najprościej Zyta, byłoby abyś się nie wcinała w nasze sprawy jak majtki w du+pę! Jak ci nie pasi wygląd naszego miasteczka, to zostań w domu. Czy ktoś ciebie na siłę tu do nas wysyła ? Mi nie pasuje smog w Zakopcu i tam zimą nie jadę. Jasne ? Przyjeżdżasz nie proszona, węszysz po kątach i głupoty wypisujesz jak ta że dlaczego teraz jest np. remont drogi i jaśnie panie (stare pudło), ma kłopoty z przejazdem ! A co do oferty dla takich jak ty ? Może osobnik rodzaju męskiego o wydatnych warunkach ? Taki co ma żyły jak postronki, jaja jak arbuzy a to na dole-dwa razy wokół pasa i krawat z ku+asa ?  

Żenująca wypowiedź! To tak tu teraz uprawia się politykę? 4 lata temu to była przynajmniej dyskusja na argumenty a teraz widzę panom rządzącym w głowie stringi i sex. To znaczy jedno ktoś już nie może a chciałby i posiłkuje się forum albo zwyczajnie opuścił zakład dla obłąkanych na władzę. Radzę ci rzezimieszku ogarnij rozporek bo tu całkiem o czym innym dysput jest. Z drugiej strony nasz problem napisz do nas! Poradzimy coś na niemoc. Tylko podaj konkretnie z czym masz problem z dźwignięciem czy erekcją ale zawsze pomożemy. Prawda forumowicze?

Odnośnik do odpowiedzi

brawo Ińszczanie ... dyskusja na bardzo wysokim poziomie ... Ińsko macie w  d****!  ... zostało wam szczanie ! i to jest prawda... rajcy to już wiekowi panowie każdy z prostatą  ....panie radne też nie trzymają moczu, natomiast trzymają języki na wodzy i nie dyskutują w sprawach istotnych dla mieszkańców. Jakaś żenująca baba zajmuje się Michałem!  kiedyś było wiadomo  że Liwaki są osaczone przez prymulki i kup[ki! ale teraz weźcie się w garść i uruchomcie swoje orzeszki ( czytaj mózg) Jeden wielki występujący na forum pod kilkoma nickami przed rozmową z reporterem będącym przejazdem w Ińsku  zrobił się czerwony jakby wychylił nieco samogonu i spi.....ał w dal przed siebie na parking i wsiadł do czarnego samochodu ... sina dal ...  Byłem w Ińsku i widziałem to miasteczko , rozmawiałem z ludźmi przy promenadzie , byłem także na mszy i co?  i nic!...  głucho!.... ludzie widać że jest im wszystko jedno,nie chcą zmian, nostalgia! Może w przyszłym tygodniu jak przybędzie młodzieży tej studenckiej , dorosłej... chcących zmian!  wtedy  pogadam o przyszłości  Iń...szczanej miejscowości ... z pozdrowieniem T

Odnośnik do odpowiedzi

nie sądzę by czarny samochód miał tylko burak... jeśli dobrze pomyślisz to wnioski same  nasuną się na twoją myśli.  Czytaj ze zrozumiem  i tak Zyta to imię które jest popularne na śląsku GaMOŃ ZAWSZE ODPOWIADA DLA OLO ....do tego gość zaraz w tym samym temacie po jednej minucie odpowiada...... i zaraz xyz , przestroga , kulas to już po jedym bimberku p.....otem hahaha  i d upa   a rano zdziwiony gostek mysli  juz dwa dni jaką dać odpowiedź  na krążący czarny samochód , robiący zdjęcia Toj tojom  których brak ciągle mu doskwiera  to dlatego ktoś napisał że szczanie to wasza domena i  plaży przy promenadzie zrobił  zdjecia ....kupę kamieni wczesną wiosną i to był temat  (tak nie wypada zganiać na buraka ) to ty swoimi wypocinami gnasz do przodu, nic nie oferując mieszkańcom . to tobie jakoś udało sie zostać przewodniczącym rady  i teraz czerwienieje  ci gęba z zachwytu że srasz w swoje gniazdo  ... Oj nie fajnie!  nie fajnie!  ...  

Odnośnik do odpowiedzi
O 25.06.2018 o 18:32, Zyta napisał:

Właśnie co oferuje Ińsko turystom🤔 brud smród i ubóstwo. Wszędzie bałagan przejechać nie można. Całe miasto sparaliżowane. Obcy nie wiedzą jak się poruszać pytają miejscowych a oni też się dziwią bo nic nie wiedzą. Kto zostawił robienie drogi w centrum miasta i do głównych ośrodków na sezon turystyczny? Kto pozwolił sparaliżować miasto w tak ważnym czasie wakacyjnym na totalny paraliż miasta. Smród na plaży gdzieś szambo wybija czy jaki czort bo spacer w tej okolicy nie należy do przyjemnych. Ubóstwo widać gołym okiem nic kompletnie nic na plaży się nie zmieniło prócz w dziwnym miejscu ustawione miejsce do ćwiczeń. Najdziwniejsze jednak jest to że urządzenia już są a potem nastąpiła wycinka drzew czy aby nie powinno być na odwrót? Nawet prostych rzeczy nie umiecie zsplanować tak jak Bóg przykazał. My przyjezdni jesteśmy poirytowani dezorientacją ale posłuchajcie mieszkańców co o was mówią w różnych punktach. Władza ma czerwoną kartkę a mieszkańcy nie boją się mówić że mają jej dość.  Samo otwarcie drogi przed wyborami chwały nie przyniesie. Michał 4 lata temu umawialiśmy się inaczej. Teraz jesteście gorsi niż poprzednicy.

No no Michał cztery lata temu  miałeś komitywe z ZYTĄ  ta  śląska macka gra ostro  ktoś z grona potrafi zdemaskować  OLO . to jego klika  gamoń, żyta , gość, gostek kulas ,kprzestroga , hahaha  a ostatnio obraża merola... i ta malenka małostkowość boli go bardziej niż moja łysina 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gosć napisał:

No no Michał cztery lata temu  miałeś komitywe z ZYTĄ  ta  śląska macka gra ostro  ktoś z grona potrafi zdemaskować  OLO . to jego klika  gamoń, żyta , gość, gostek kulas ,kprzestroga , hahaha  a ostatnio obraża merola... i ta malenka małostkowość boli go bardziej niż moja łysina 

Nie dość cwelu że nie uczestniczysz w naszym życiu to jeszcze widzisz białe myszki......gratuluję głupiego łba......sam wytykasz innym auto a masz żale że tobie ktoś wytyka twoje.......chodzi o to że masz czarne i lepsze? Czy tylko czarne!...  masz też zwidy i halucynacje.....

Odnośnik do odpowiedzi

no widzisz Olo!  już nie dyskutujesz sam że sobą ....ja tylko próbuje obnażyć twoją inteligencję . ktoś taki jak ty nie może być tam gdzie jestes wymyśliłeś cwela i napisałes tak jak szmata a ja ci powiem kto to merol bo to nie tylko kawał blachy służacej do wyrywania lasek ...to wg ciebie obiekt kultu  to on tak bardzo boli ciebie bardziej niż cohones bo małe boli bardziej bo rani twoją pyszałkowatą dusze  dąząca do osiągniecia celu
 

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, gosć napisał:

no widzisz Olo!  już nie dyskutujesz sam że sobą ....ja tylko próbuje obnażyć twoją inteligencję . ktoś taki jak ty nie może być tam gdzie jestes wymyśliłeś cwela i napisałes tak jak szmata a ja ci powiem kto to merol bo to nie tylko kawał blachy służacej do wyrywania lasek ...to wg ciebie obiekt kultu  to on tak bardzo boli ciebie bardziej niż cohones bo małe boli bardziej bo rani twoją pyszałkowatą dusze  dąząca do osiągniecia celu
 

Wcale nie głupi wpis, dosyć dosadnie kreślący sylwetkę "naszego" Olo. Ja tu też obnażam miałkość wywodów tego niby omnibusa i jego rynsztokowo-więzienny język. On w swojej frustrującej niemocy, myśli że obraża kilka osób z naszego miasta i Gminy. Tak niestety dla niego, nie jest. Uważany jest za pożytecznego idiotę. Dlaczego pożytecznego, ktoś zapyta ? Po prostu tymi wulgaryzmami i wyzwiskami, nie zyskuje spodziewanego poklasku wśród. A najbliższe wybory, dobitnie to potwierdzą co może się odbić na tak już mocno sfatygowanej jego psychice. Jak słusznie zauważyłeś, on tu dyskutuje sam ze sobą .

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gosć napisał:

no widzisz Olo!  już nie dyskutujesz sam że sobą ....ja tylko próbuje obnażyć twoją inteligencję . ktoś taki jak ty nie może być tam gdzie jestes wymyśliłeś cwela i napisałes tak jak szmata a ja ci powiem kto to merol bo to nie tylko kawał blachy służacej do wyrywania lasek ...to wg ciebie obiekt kultu  to on tak bardzo boli ciebie bardziej niż cohones bo małe boli bardziej bo rani twoją pyszałkowatą dusze  dąząca do osiągniecia celu
 

Tworzysz nowy język? "Cojones z hiszpańska "jądra" ale taki młotek jak Ty używa słów nie znając ich znaczenia......

 

2 godziny temu, gamoń napisał:

Wcale nie głupi wpis, dosyć dosadnie kreślący sylwetkę "naszego" Olo. Ja tu też obnażam miałkość wywodów tego niby omnibusa i jego rynsztokowo-więzienny język. On w swojej frustrującej niemocy, myśli że obraża kilka osób z naszego miasta i Gminy. Tak niestety dla niego, nie jest. Uważany jest za pożytecznego idiotę. Dlaczego pożytecznego, ktoś zapyta ? Po prostu tymi wulgaryzmami i wyzwiskami, nie zyskuje spodziewanego poklasku wśród. A najbliższe wybory, dobitnie to potwierdzą co może się odbić na tak już mocno sfatygowanej jego psychice. Jak słusznie zauważyłeś, on tu dyskutuje sam ze sobą .

Człowiek który zarzuca innym debla sam sobie sterem i okętem......opamiętaj się zdemoraliziwany łysy uju bo ty chyba "cojones" dawno nie używasz bo to pruchno które masz to współczuję dymać.....zostały ci boki ewentualnie sąsiadka......

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gosć napisał:

...

no, no! nie popisałeś  sie wielki i malutki olo  czytraj nie z hszpańska ... czytaj po swojemu a ja napisałem ci cohones i ze to on boli ciebie bardziej niż mój kawałk blachy ... pomyśl ...

Nie ma co myśleć.....twój kawałek blachy to szrot.... może to w twoim języku cudzodupcu......oj naopowiadał ten twój pracownik o tobie trochę naopowiadał ciekawostki......ten twój szrotowy merol to u cygana kupiłeś czy od araba......jeździsz węszysz myślisz że jesteś Gall Anonim....  nie jesteś niewidzialny........

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...